"Именник на бебетата 2006"

  • 3 919
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666
Ето една полезна статия за всички, които имат чуденки с имената!
И умната, ей  Laughing!

# 1
# 2
  • Мнения: 1 666
Уау! Току що и аз видях, че то имало вече такава тема в Клюкарника. Ако модераторите искат да изтрият моята, но аз реших да я пусна точно тук, защото тук обикновено се пита за имена.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
хаххахахаха това ме разби направо не е истина Wink

# 4
  • Мнения: 99
Боже, смях се от сърце! Всъщност ние имаме още около 2 месеца да изберем име и още се лутаме, но това беше...без думи! Представяте ли си как ще се чувстват тези деца някой ден? smile3511

# 5
  • Мнения: 282
 Joy Joy Joy rotfImao rotfImbo
Това не може да е истина!!! "Българите са избрали..." Глупости! #Crazy Според мен, това са деца на роми( да не ми се обиждат), но само те си кръщават децата така!
Фаворити са ми Канарче и Носимира!!! hahaha hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 318
Момичета, това го слушах по нивините в 12.00ч. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 216
 smile3532 на мен пък фаворити са ми Славей,Запрян-Божидар,Мара-Антоанета... tooth

# 8
  • Мнения: 1 666
А защо забравяте Трепка и Боцислава?! hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 6 390
Цитат
през 2006 г. в България са се родили две Клеопатри, но само един Цезар. Има и един Ромео, докато Жулиетите са 17
....................................
38 деца са кръстени Исус, четири - Христос
Shocked Whistling Joy Joy

# 10
  • Мнения: 326
Според мен това с имената си е запазена марка на циганите. Старшата акушерка в МД видя голям зор, докато накара една циганка да не кръщава детето си "Дженифър Лопез". В крайна сметка остана компромисното "Дженифър" ... А таткото така и не можа да "вдене", че все пак това е име +фамилия. Звучало му много хубаво и го изговаряше слято - "ДженифърЛопез"....

# 11
  • Мнения: 282
Според мен това с имената си е запазена марка на циганите. Старшата акушерка в МД видя голям зор, докато накара една циганка да не кръщава детето си "Дженифър Лопез". В крайна сметка остана компромисното "Дженифър" ... А таткото така и не можа да "вдене", че все пак това е име +фамилия. Звучало му много хубаво и го изговаряше слято - "ДженифърЛопез"....
Ох, не мога... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy ...ще припадна от смях!

# 12
  • Мнения: 6 390
Според мен това с имената си е запазена марка на циганите. Старшата акушерка в МД видя голям зор, докато накара една циганка да не кръщава детето си "Дженифър Лопез". В крайна сметка остана компромисното "Дженифър" ... А таткото така и не можа да "вдене", че все пак това е име +фамилия. Звучало му много хубаво и го изговаряше слято - "ДженифърЛопез"....
Joy Joy Joy Joy не не ... не мога да повярвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 326
Според мен това с имената си е запазена марка на циганите. Старшата акушерка в МД видя голям зор, докато накара една циганка да не кръщава детето си "Дженифър Лопез". В крайна сметка остана компромисното "Дженифър" ... А таткото така и не можа да "вдене", че все пак това е име +фамилия. Звучало му много хубаво и го изговаряше слято - "ДженифърЛопез"....
Е, истина е... Майката се казваше Софка, мисля....  Сега като си спомня и ме напушва смях, ама тогава имах такива перепетии в МД, че хич и не замислих за Дженифър... smile3506

# 14
  • София
  • Мнения: 3 390
В клюкарника не беше ли пусната такава тема newsm78

Общи условия

Активация на акаунт