Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Atlanta ,USA

Преди седмица си копнах една рецепта за подсечено дупе от тук .Сега Виктор е с проблем на дупето ,поръчах рецептата в аптеката и много моля майките ,които са я ползвали да споделят кое след кое се маже . Rolling EyesЕто я рецептата :
http://bgphoto.net/photos/15243/o632792560595781250.jpg
Цитирай

Доколкото успях да разбера, първо спирта, после кремчето, но най-добре се обади и питай педиатъра ви.
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

На сестра ми 97 г. и изписаха някакъв крем, грануфорин и спирт. Първо се почистваше със спир, после се мажеше крема и после се сгала грануфорина да се смеси с крема.

Този крем прави ли се или е готов. Нищо не разбирам от тези рецепти
Цитирай

Atlanta ,USA

Водихме Виктор при педиатъра и ни препоръча да го мажем с дефламол (основни съставки са ланолин ,вазелин ) .Според мен всичко стана след като смених Либерото с Памперс и като допълнение жегите . TiredМазах упорито с Мустела ,правя вани със смрадлика ,максимално го държа без памперс ,но.....3 дена е с упорити пъпчици .Днес реших и поръчах това лекарство на което основните съставки са като на дефламола +витамини ,а първото е със спирт .Благодаря ,че се отзовахте .Писах на лични на майчето ,което беше пуснала рецептата и чакам да се включи .
Цитирай

Ради, откакто се е родил Климент ползвам Линола Фет. Действа безотказно.
Цитирай

Atlanta ,USA

Ради, откакто се е родил Климент ползвам Линола Фет. Действа безотказно.
Благодаря за идеята .Имам една туба ,ползвах го като лекувахме стафилококите .Ще пробвам и с него .  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.