Къде да намеря във Варна?

  • 614
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Здравейте момичета,интересува ме къде да намеря въвъ Варна оказион,или магазин 2 употреба за детски стоки.Имам нов шезлонг,столче за хранене на "CAM",слонче за каране или люлеенена per-prego,кола за каране с крачета,детско обзавеждане-легло с матрак,1 гардеробче и 1 скрин.
Дайте ми адреси ,моля ви

# 1
  • Мнения: 9 581
Пусни ги за продаване тук, ще се намерят мами, които да ги купят.

# 2
  • Мнения: 332
а как да ги пусна?

# 3
  • Мнения: 9 581
Снимай ги и ги качи на някой сайт за снимки, напр. www.snimka.bg напиши в постинга цените на всяко нещо и сложи линка към албума със снимките.Успех

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Има един оказион в уличката зад съда на Тракия. За съжаление, точни координати не мога да ти дам.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Оказионът е на уличката, в която се влиза от булеварда след аптека Живита. Невзрачно магазинче такова, дясно се намира.
Има оказион и на гаражите на Колхозния пазар. Като влезеш през Бенковска, първата в ляво, между барака за цветя и магазин за телефони е уличката и след 30м вдясно е магазията.

# 6
  • Мнения: 160
има и оказион на "Патриарх Ефтимий"42,това е до вх.2 на самия блок,спирката след автогара

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Има един оказион в уличката зад съда на Тракия. За съжаление, точни координати не мога да ти дам.

Оказион "Саша".  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 164
Има и оказион на ул.Пискюлиев с/у уч."Цар Симеон" посока към МакДраив.Ето и
тел.:0898/51-58-16  Успех! Peace

# 9
  • Мнения: 2 784
Има един оказион в уличката зад съда на Тракия. За съжаление, точни координати не мога да ти дам.

Оказион "Саша".  Simple Smile
ул."Ангел Кънчев"13(зад Зимно Тракия)
052/614 482
0889/840213
Информацията ми е от повече от година, но предполагам, телефоните са същите. Вещите ги вземат на консигнация, т.е., получаваш парите като ги продадат, не веднага.
Интересувам се от детското обзавеждане и колата за каране с крака- в снимки и цени.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт