Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

София

Майчета, спомням си че имаше доста "наркоманки", попийващи редовно.  Mr. Green

Имам процедурно питане - на някоя от вас падала ли се е изобщо дясна половина от тези символи под етикетите.

Аз със моя късмет все на левите половинки попадам.

Та някоя ако има заменям ляво за дясно, от всеки вид.  Peace
Цитирай

Карлово

На мен, дясна за сидито. Но се оказа, че няма дискове в магазина, дистрибуторката и тя нямала, и сега чакам да ми донесе. Нещо организацията им не е на ниво
Цитирай

bouquetза темата.И аз си събирам етикетчета, но за мой късмет и аз не мога да ги улуча.Всичките ми етикетчета започват с бялата страна, а на мен ми трябва другата.И аз се включвам, ако някой иска размяна Very Happy
Цитирай

Пловдив

Аз съм от "наркоманките" и да кажа, че дЕсни нЕма.  Crazy
Всъщност са колкото са съответните награди, така че Уеви бол от всички имам, но на дясна още не съм попадала.
Цитирай

в гората

Мдаа и при мен е така.

Аз вече на тия не им вярвам.
Пускат едните в София, а другите половинки във Варна..и к'во иди търси после Mad
Цитирай

София

Да, така и предполагах десните ще са кът.

Е, ако при някой се оцелят повечко да свирка.  Very Happy
Цитирай

Попово

Май е вярно,че ги пускат по градове пустите им етикети. На Обзор ми се паднаха и трите вида награди, но естествено само левите им половини. Тук пия вече втора седмица и все МP3  плеър ми се "пада", все голямата награда!
Цитирай

София

И аз имам 2 леви на ипод -  търси се поне една дясна Sad
Цитирай

Моите всичките са леви и от трите типа.Търся десни, най вече на I-pod
Цитирай

Аз имам комплект за албума, но не съм ходила до магазин, където могат да ми го дадат.То не че съм много на зор де Mr. Green
Цитирай

между град и село

И аз все на леви попадам, сигурно десните ще почнат да излизат като свърши промоцията. 35 35 35
Цитирай

До хладилника, който обичам

Имам ляв билет за концерта (или поне имах, ако не го е хвърлил някой) и ляв и-под.
Цитирай

Пускат едните в София, а другите половинки във Варна..и к'во иди търси после Mad
Е нали затова е форумът, да си ги разменяме Mr. Green Но всъщности и във Варна са си леви, аз поне само такива имам засега.
Цитирай

Варна

Аз пък имам 5 леви за концерт  Mr. Green  От Кока-Кола лъжат! Това не е просто съвпадение! Naughty Пуснали ми само леви! Crossing Arms
Цитирай

Mediterraneo

Имам от трите вида етикети по много, но само леви  Wink  Тъпотия според мен, поредната зарибявка. Ама така и така дъня кола през лятото, току виж издъня и някой плеър  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора