Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Дъщеря ми е на две години и три месеца, а косичката и расте много бавно и все още е рядка. Подстригахме я преди година, но ефект - никакъв. Някой имал ли е подобен проблем? Или може би това не е проблем? Трябва ли да се безпокоя? Какви мерки да предприема?
Цитирай

зад парка

Тити е момиченце, само когато й сложим рокличка  Mr. Green
Или другият вариант е (за познати, които не са запознати с този ни проблем): "Ооо, много късо си я постригала!"

А тя миличката просто си е с косичката от родилния дом още; и то с дължина до ушичките. Само бретонът й е постригван 2-3 пъти. Но тъй като тя се върти постоянно, изравняването също е на няколко пъти, докато почти не остане за постригване.

Моя приятелка ми каза да не се притеснявам, защото и двамата й сина са проимали коса след 3-тата си година.
Цитирай

UK, Harlow/София

Благодаря за вниманието, моята коса расте както трябва.Подстригвам я редовно и нямам проблеми bowuu
 На детето ми косата започна да расте като стана на година.Още му е много рядка, но е по-добре от преди.
Цитирай

Всяко дете е различно, не можеш да ги сравняваш.
Не съм чула за такъв проблем, но ако се притесняваш, попитай педиатъра на следващата консултация  Very Happy
Моята дъщеря е почти на 2 г. и никога не съм я подстригвала, докато косата й изглежда добре и не цъфти, не мисля да я пипам  Smile
Цитирай

Кори Селести

И моята коса расте добре Wink
Ако става дума за косата на децата ... не става със стригане.
Всичко опира до гените...
Цитирай

Eeeeee там...........

Благодаря за вниманието, моята коса расте както трябва.Подстригвам я редовно и нямам проблеми bowuu

35 35 hahaha 35
Цитирай

Ами малко бавно ми расте, но расте. Обаче много цъфти и всеки месец съм при фризьора.

Детето оплешивя на времето, обаче сега пак почна да е космат.
Цитирай

The Promised Land

Светлите по принцип са по- тънки, редки и слаби. Това се оправя ~1-1.5 а и е въпрос на гени, както вече са казали
Цитирай

И моята коса расте добре Wink
Ако става дума за косата на децата ... не става със стригане.
Всичко опира до гените...
Взе ми думите от устата  bouquet
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Расте ми косичката, да. Flutter А пък пъпчето ми падна миналия век.  Hug   bouquet 
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Расте ми косичката, да. Flutter А пък пъпчето ми падна миналия век.  Hug   bouquet 

hahaha същото важи и за мен.
Цитирай

Здравей.
Ние имахме същият проблем с дъщеря ми. След като окапа родилната коса, порасна един пух - 6-7 сантиметра, който си остана непроменен някъде то 4-та й годишнина, бяхме много притеснени с баща й и дори искахме да я водим на дерматолог. Когато тръгна на градина на 4 години подстригахме косата й много къса. В началото растеше бавно, после всичко се нормализира, косата й започна да расте , сгъсти се,  че  се и накъдри- цялата е на масури с нормална дължина. Ако наистина се притеснявате заведете я на дерматолог- той ще каже дали съществува проблем и ако има такъв как да се постъпи. Надявам се обаче всичко да е наред .
Поздрави и най добро пожелания
Цитирай

rotfImbo smile3555 rotfImao
Цитирай

Расте и много бавно и е доста рядка.Не ме притеснява-и моята е била такава.
Цитирай

Mediterraneo

Расте ами, до кръста ми е вече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора