Отговори
какво да правя кьрмата не достига  пия лекарства за усилване  на лактацията  но бебето не суче може да е от жегиге незнам  вие  какво пиете за повече кьрма

# 1
  • Мнения: 495
може да не иска да суче, защото ти тече бавно и по малко
при мен беше така и в началото на 4-ия месец изобщо отказа да суче
така че се изцеждах и първо й давах изцеденото, после дохранвах с АМ
какво ли не съм пробвала за да имам кърма - вярвай ми, нищо не помогна
малко по-усилено ми течеше след като пийнех газирано
наблягах на содата, от диетична гледна точка

# 2
  • Мнения: 535
А ти как разбра, че не ти достига кърма? След като не суче често, значи не огладнява толкова бързо. Мисля, че трябва да обясниш малко по- обширно какъв е проблема и колко е голямо бебето. Тогава ще можем да ти помогнем много повече  bouquet Hug

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
може да не иска да суче, защото ти тече бавно и по малко

Все едно описваш развален кран за вода  Mr. Green
По-трудното потичане на млякото се свързва със забавен или липсващ рефлекс на потичането. Понеже това е хормонално обусловен процес може да се дължи на някакъв хормонален проблем при майката или което е по-често на прекалено напрежение или силен стрес. В повечето случаи е временно състояние и рядко води до "спиране" на кърмата, както много майки си мислят. В такива случаи много често се казва, че кърмата е спряла и се започва с най-голямата грешка - дохранването.

Та като заговорихме за дохранване, искам да се присъединя към идеята на Станси за повече информация по случая.
stasi2001 , какви лекарства пиеш? От кога дохранваш и защо се наложи? Колко често даваш адаптирано и в какви количества? На колко е бебето?
Сигурна съм, че има решение на вашия проблем и жегите не са виновни за него. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт