Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Русе

Здравейте красиви форумки!

Искам да питам нещо - как си нанасяте черен молив (или друг цвят) под очите? Под долния клепач т.е..

Това е неизменна част от моя грим - аз първо слагам молива, без да излизам от окото и после с апликатор го изтеглям извън клепача (вярвам, че който е слагал ще му стане ясно от моето обяснение  Blush ).
Има ли друг начин - със самия молив само няма да се справя.

По ТВ съм гледала с едни дълги тънки четки със финни писци го слагат, като вземат от молива (не слагат на самото око) - какво е това? Не съм срещала до сега, как се казва тая четка?
Има ли я някой - доволен ли е?

Ето снимка на четката.

« Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 20:24 от инж. Македонска »
Цитирай

Русе

Може би професионалните гримьори я използват, но аз не съм ходила.
Искам да знам удобна ли е за в домашни условия?
Цитирай

вече в собствен дом

Аз лично слагам очна линия и отгоре и отдолу. Ползвам тези с твърд писец.По- удобни са и се слагат по-лесно от молива. П Peaceлюс това стои цял ден без да се изтрие. Пробвай.
Цитирай

София

не разбирам точно какъв е въпроса  Confused
аз си слагам на долния клепач, но от вътрешната страна (която се допира до самото око), ако е там просто си "разтягаш" малко клепача и си слагаш..
Цитирай

Русе

Blush Под долния клепач имам в предвид, а не на - объркала съм.

Зори, дай още инфо за тая очна линия.  Praynig
Цитирай

вече в собствен дом

Имат я почти всички марки.Аз лично съм ползвала на Севънтийин, Манхатън, Ейвън. Всички са хубави.Просто като отидеш в магазина кажи, че искаш очна линия с твърд писец.Те ще ти предложат. Но просто е супер.Аз откакто я ползвам моливите съм ги забравила. Слага се буквално за минута.И издържа цял ден,както ти казах.Пробвай няма да съжаляваш.
Цитирай

София

Не ви ли пречат долните мигли? Аз просто не мога да си нанеса добре молив там от тях Thinking
Цитирай

Стара Загора

Може ли снимка на тази очна линия с твърд писец, моля Embarassed?
Цитирай

Много просто - не нанасям.
Абе, не ви ли гъделичка като си слагате молив на клепачите.
Аз умирам от смях.
Цитирай

Може ли снимка на тази очна линия с твърд писец, моля Embarassed?
Заповядай.   Smile
Цитирай

Стара Загора

Мерси!  bouquet
Цитирай

Бургас

Ползвам тъмно кафяв молив за очите, нанасям под самите мигли, след което разнасям с пръст и се получава нещо като "матиране" или по- скоро "опушване", не ми харесва да стои като геометрична черта Crazy
Цитирай

ще ти покажа като те видя  Laughing
Цитирай

В полите на Витоша

Ами първо нанасяш пудра или коректор,а след това молив.Аз го нанасям с точици до основата на миглите.Стои по естествено/е,зависи как ги слагаш,де/.Та основата е много важна,ако е директно върху кожата изглежда страшничко! Flutter
Цитирай

Твърдата очна линия не е лоша идея , но е по - подходяща за вечер , според мен , защото е силна и окото изглежда по-гримирано . Има и четки за тази работа  , но имай предвид , че трябва да посвикнеш да го нанасяш с четка , а и това ,което си виждала да слагат с четка не е твърд молив , а мек ,има и такъв на прах . Ако ти се занимава може да си вземеш  черен молив от индииските магазини , те са меки , приличат на стик -червило , отколкото на молив и дават ефект на опушен грим , малко лютят на окото обаче  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора