Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 4 авг. 2006, 20:11 ч.

Забавяне на месечния цикъл

  • 1 463
  • 1
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 295
Здравейте . на 14 08 заминаваме на море а на 12 ще ми дойде месечния цикъл .Взех си лекарство Примолут нор за забавяне .Някой ако го е пил нека пише дали от него се подува стомаха  как се чувсва докато сте го пили.

# 1
  • софия
  • Мнения: 7 282
възможно е да се чувстваш като бременна, просто ти се повишава нивото на прогестерона и затова.
Може да ти се подуе корема или да задържаш повече от обичайното течности
виж тук

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт