Кърмене и лекарства

  • 543
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Какво знаете за приема на лекарства по време на кърмене?
Помогнете със съвет какво може да се пие за главоболие, примерно?
newsm78

# 1
  • Мнения: 5 026
 Пробвала съм единствено Парацетамол и то след като съм накърмила бебче.

# 2
  • Мнения: 55
Аз също, дори вчера бях с температура 38 градуса, и по съвет на педиатърката пих парацетамол, като ми каза че може и един фервекс да си позволя, но с парацетамола се нормализира температурата! Каза ми да пия максимум 2-3 парацетамола за едно денонощие,ако се наложи! Flutter

# 3
  • Мнения: 1 547
За силно главоболие парацетамолът не помага. Можеш да пиеш и прах Аулин. Позволява се за кърмачки. Но без да се прекалява, разбира се. 1-2 прахчета на ден и главоболието бързо минава  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
при силно 2 парацетамола веднага след кърмене
трябва да гледаш мн внимателно, кои лекарства са съвместими с кърменето и кои не. винаги ако ходиш на д-р предупреждаваш, че кърмиш и питаш това, което ти изпикват може ли да се пие по вр на кърменето. има сайтове където можеш да провериш дали дадено лекарство е съвместимо....но най-хубаво е ест да се въздържаш от употребата на лекарства

# 5
# 6
  • Мнения: 2 019
Пробвала съм единствено Парацетамол и то след като съм накърмила бебче.
Peace

# 7
  • Мнения: 3 550
Хапке, благодаря за линка.   bouquet Неотдавна го търсих тук във форума, че моите Bookmarks се затриха. даже тема щях да пускам.

# 8
  • Мнения: 6 243
Хапке, благодаря за линка.   bouquet Неотдавна го търсих тук във форума, че моите Bookmarks се затриха. даже тема щях да пускам.
Моля! Няма за какво.
Е-лактанцията е много полезен линк и е хубаво да го знаят повече хора - иначе всяка седмица има тема "Мога ли да пия...". То лошо в питането няма, ама и в проверяването няма Laughing

офф: много сте пораснали. Направо е голям мъж станал. Бащичко.

# 9
  • Мнения: 49
Бе да бе, ама нали всеки гледа лесното като е на зор..  Blush Мерси много за отговорите!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт