Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Интересува ме може ли да се стопира косопада при мъжете или по точно оплешивяването отпред Crying or Very sad. Има ли някакъв начин да се възстанови загубената коса  или поне да се спре окапването. Ще помогнат ли продуктите, които ние жените ползваме или трябва да се опита с нещо друго newsm78. Приемам всякакви съвети
Цитирай

С присаждане на коса само. Друг начин аз не знам да има. Very Happy
Цитирай

Имаше писано някъде за косопада, но не мога да го намеря,помагайте!!!
Цитирай

Ако е по наследство мисля,че няма начин да се спре.
Цитирай

Планетата Земя /засега/

Според мен трябва да има специална козметика за мъже...в момента обаче не си спомням нищо конкретно по темата.
Е, присаждането на коса е алтернатива, но колко ли хора биха могли да си я позволят  newsm78
Ако проблемът не е наследствен, защо не се потърси помощ от някой лекар. Примерно би могло да е стрес, хормонален срив или нещо друго...
Желая успех! 
Цитирай

Дали ще имат ефект лосионите като Себорал и подобни?
Цитирай

Има лечебна серия на L'Oreal Professionnel, която се казва Керастаз. Доста е скъпа, но има ефект, ако оплешивяването се дължи на стрес или нещо подобно. Ако е генетично трудно ще помогне, може би леко ще подобри положението.
Цитирай

Момичета, никой ли не може да ми помогне. Мъжете ви нямат ли такъв проблем. Кажете някоя бабина рецепта против косопад, моля ви!
Цитирай

The Promised Land

ако е въпрос на гени, нищо не може да се направи- само присаждане. не , че искам да те разстройвам, ама това е.
Цитирай

ако е въпрос на гени, нищо не може да се направи- само присаждане. не , че искам да те разстройвам, ама това е.

А ако не е наследствено?
Цитирай

Първо трябва да установиш причината - стрес, хормонални промени, гени и т.н. и тогава да търсиш начин да се лекуваш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.