Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 авг. 2006, 00:00 ч.

Какво харесвате и...

• 1 923
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
...какво не харесвате у себе си /става въпрос за физиката ви/?! И ако имате желание и ви си пише - по какъв начин подчертавате или прикривате изброените неща?

# 1
Скоро разбрах че нещата които не харесвам в себе си се харесват на хората около мен. Оттогава започнах да подчертавам недостатъците си / по моя преценка недостатъци / и постигнах положителен ефект- започнаха да ми правят комплименти. Grinning

# 2
  • София
Ми харесвам, че съм слаба и със сравнително голям бюст, подчертавам го с дрехите и деколтетата, смятам, че не съм достатъчно висока 166см някъде и го коригирам с токчета, относно дрехите нося всякакви на фигурата ми всичко седи хубаво май Embarassed с изключение на панталони с много джобове на дупето.

# 3
Като цяло се харесвам.Особенно косата, устните и гърдите.
Не харесвам няколкото излишни килограма ( с които упорито се боря) и височината си - 170.Искам поне още 5 см. Rolling Eyes

# 4
Ами носът ми е доста широк ама и него си харесвам наред с всичко останало.

# 5
  • Пловдив
Като цяло съм доволна от това, с което природата ме е дарила. Wink
Харесвам си очите, устните, формата на лицето, дупето, корема.Затова при грима си подчертавам очите. Позволявам си да обличам пантолони, които да "обрани" по ханша.
Не си харесвам краката. Затова и не нося поли. И ушите. Не ходя и с вързана коса.

# 6
  • Springfield, VA
 Не си харесвам паласките, но не ми пука особено, че ги има (е, по-добре без тях, но какво да се прави, останаха ми от бременността  Wink )

Гледам коланите на панталоните ми да не ме пристягат много, че тогава се виждат и очертават повече и това е  Peace

Не си харесвам и устните и носа, но едва ли бих се подложила на пластична операция  Stop

Така, че.......свикнала съм със себе си и не си се дразня на дребните дефекти, които и без друго не се забелязват от околните  Wink

# 7
  • София
Ми харесвам, че съм слаба и със сравнително голям бюст...

И аз.
Харесвам си още дупето и чертите на лицето.
Не си харесвам обаче кой знае колко много краката.

# 8
Харесвам се...е,не бих отказала някое и друго килце отгоре.Не прикривам и не подчертавам нищо.

# 9
  • в мечтите ми
Не харесвам разликата в сантиметрите между талията си и ханша и се боря да я коригирам.

# 10
  • Велико Търново/Бургас
Не харесвам носа си Cryмалко се дразня и от формата на лицето си,за съжаление нямама хубава кожа Cry и с килограмите си се боря,харесвам очите си и ръцете

# 11
Не си харесвам краката и ходя често с панталони. Можеше и да е по-зле така че не се сърдя на майката природа.

# 12
  • BE, 2260
Харесвам се и така, но ако имах право на корекции, бих променила следното:
1. ръста - с 5 см. надолу
2. ханша - малко по-тесен
3. бюста - 1 номер по-голям
4. раменете и ръцете - по-пълни
5. лицето - по-кръгло
Общо взето основен ремонт hahaha

# 13
Като изключа ниския си ръст и мнооожкото килца-всичко си ми е наред с фигурата smile3532-"стройна като табуретка" hahaha hahaha hahaha
...е , Embarassedмалко по-малко Laughing

# 14
  • Springfield, VA
Харесвам се и така, но ако имах право на корекции, бих променила следното:
1. ръста - с 5 см. надолу
2. ханша - малко по-тесен
3. бюста - 1 номер по-голям
4. раменете и ръцете - по-пълни
5. лицето - по-кръгло
Общо взето основен ремонт hahaha

Лилита..я си поразчисти малко пощенската кутия, че си се забравила със съобщенията и човек не може да те пита нищо  Crossing Arms

Сори, че използвам темата, ама няма как да пиша на Лилита, иначе  Crossing Arms

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт