Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 авг. 2006, 12:08 ч.

Когато мъжът ви ви подари бельо...

• 2 417
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
Съпругът ми никога не ми е правил подаръци от този род и ми е много интересно, ако го направи какво ще е, и аз какво бих си помислила, и как бих го приела. Може би съм мнителна...Честно, не знам. Вашите подаряват ли ви и вие как го приемате?

# 1
Купувам си сама. Той не би оцелил размера  Joy

# 2
Бельото си го купувам сама, но ако ми подари ще бъда много щастлива, дори и да не ми допадне или примерно цвета да не ми хареса, важен е жестът Peace

# 3
  • монтана
бельото си го купувам сама.съмнявам се мъжът ми да ми подари,защото той не си купува и неговото,а оставя това на мен.

# 4
  • Варна
За 12 г. само веднъж ми е правел такъв подарък. Как улучи размера и аз не знам, но истината е , че вкуса му ми хареса и бях щастлива Laughing Каза ми, че брал голям срам докато го избира ooooh!
По принцип бельото си го купувам сама  Grinning

# 5
  • Springfield, VA

Прави ми такива подаръци, разбира се  Wink И то не защото иска да съм по-секси (повече от това, което съм, няма на къде, просто  Crazy  Joy), а защото иска да ме зарадва и изненада  Wink

Скоро не ми е купувал бельо, обаче. То само такова да се подарява не може. Нали омръзва  Wink

# 6
Никога не съм получавала бельо от него.Той неговото не може да си купи, пък на мен едва ли...

# 7
  • Atlanta ,USA
Купувам си го сама ,той само му се радва . Crazy

# 8
  • Ямбол
Често ми прави такива изненади. В повечето случаи е за да ме зарадва или е видял нещо, което му е харесало и ми го купува.

# 9
  • София
Не ми копува бельо без да съм с него. Дори рядко се случва да ми купи, като сме заедно, обикновенно аз си го копувам и го изненадвам.  Embarassed

# 10
  • Русе-Враца
Аз си го купувам сама

# 11
  • Burgas
Обикновено си го купувам сама. Той не обича много да ходи по магазините, пък и с размерите му е пълна каша. Crazy
Носил ми е бельо само от чужбина. Приемам го като приятна изненада, а не като някакъв намек. Simple Smile

# 12
Купувал ми е много пъти, за да ме зарадва  Simple Smile
На мене бельото ми е мания и той го знае  Simple Smile

# 13
  • София
Купувам си сама, но ако ми купи бих си помислила ,че иска да ме зарадва.

# 14
  • Mediterraneo
Купувам си сама, неговото също аз го купувам. Правил ми е няколко пъти такъв подарък, приемам го за нормално, радва ме. При нас намеци няма- казваме си всичко в очите и ако не ме намира за достатъчно секси, ще ми го каже  Crazy, няма да се харчи за бельо само заради това  Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт