не иска да се вози в количката

  • 976
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте,моето бебче от 3 седмици не иска да се вози в количката нито да заспива там,приспивам я на ръце (навън) и след това я слагам.Моля споделете ако сте го имали този проблем кога започна и кога свърши.Ако е просто период то чакам с нетърпение вече да отминава

# 1
  • Мнения: 2 978
Откакто започна да се надига и най- вече когато започна да седи, което беше и по- късно де Wink....Симона, не желаеше да се вози в количка. Никакъв период не беше- поне при нас...Количката я ползвахме общо взето много малко. На бегом до площадката и там на някоя пейка при мама да гледа, скача и т.н. Rolling Eyes

Дано при вас да е момент Praynig  bouquet

# 2
  • Мнения: 962
И ние не искаме да седим в количката и затова му взехме кенгуру сега е много доволен

# 3
При нас беше период от 4.5мес до 5.5м. И сега много не спи в нея, но поне стои седнал.

# 4
  • Мнения: 47 896
моят син само спи в количката(заспива след дълго возене),или се вози в нея-ако сме на едно място-не ooooh!
когато на около 5 месеца отказваше да стои и да се вози в количката,просто го обърнах да гледа напред-сега му е много интересно Peace

# 5
  • Мнения: 1 284
и моят вика и пищи, но не винаги в повечето случаи плаче защото му се спи, много е кофти да го носа и да дърпам количката направо откачам и аз се измъчих

# 6
  • Мнения: 514
Нашата количка сме я изкарвали на вън,точно три пъти и се отказах.Само като го сложа в нея и се започва едно сърдене,един рееееев ooooh! събираме погледите на всички.Пробвала съм няколко пъти да го приспивам в нея,вкъщи,но резултата е пак рееев до бога.Винаги го нося  Tired
много е кофти да го носа и да дърпам количката
Аз за това вече не взимам количката,а само бебо Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
при нас за щастие се реши проблема в момента, в който го обърнах да гледа напед, а не към мен, явно му се е зяпало на човека. е и сега се изнервя понякога, но най-често го оставям да пореве и се успокоява или му давам бисквитка или сухарче да си гризе.(все пак е на подходяща възръст де). но ако сме били мн дълго вън го гушвам поне докато се успокои, а понякога го взимам в кенгуруто и бутам количката до къщи...но това са редки случай. Избягвам взимането и приспиването и носенето на ръце 1 че ще свикне и това ще е края с количката 2 че при нас тротоари няма, а ми е трудно да го нося по улиците, където постоянно хвърчът коли, да бутам количка и да внимавам да не ни сгазят. Общо взето ако реши да плаче и да прави инати - поревава 10-15 мин и заспива...
Това ест не важи като сме на площадка, там го вадя, разхождам го, показвам му разни неща, люлеем се и др такива. Но не го приспива. А и той самия въпреки, че спи навън спи само докато се разхождаме седна ли на пейка или кафе веднага ококорва големите очи и почва да мрънкоти сърдито....

# 8
  • Мнения: 5 026
 И нашият бебо не иска да се вози вече.А беше време, когато не мърдаше от количката и се кефише на разходките.Е, той и сега се кефи, но като го носим на ръце  Laughing. И винаги може да ни забележат на разходка, тъй като любимата му поза за возене е по корем и напред с главата  Laughing

# 9
  • Мнения: 8 242
и моят вика и пищи, но не винаги в повечето случаи плаче защото му се спи, много е кофти да го носа и да дърпам количката направо откачам и аз се измъчих

И ние не стоим с кеф в количката.. Гледаме играчките докато ни се приспи много и почва един реееев... Докато не го приспя на ръце или му държа биберона като заспива, не иска да е в количката  Rolling Eyes .. Като е татито с нас той го носи, аз бутам количката.. ама не винаги имам придружител  Crazy
За сметка на това в кенгуруто как го сложа и на 5тата крачка е заспал..

# 10
  • София
  • Мнения: 630
Отначало за бебка беше голям удоволствие в количката. Дори да беше разстроена от колики, от що ли Twisted Evil, щом я сложех и започнех да я возя, моментално се успокояваше. Не знам кога точно се появи подобно  нещо и при нея. Направо ми се взе акъла (а и този на околните Mr. Green). Сега нещата са по-добре, но има моменти, в които не иска изобщо да седи в количката. Тогава я гушкам или я слагам в слинга и всичко минава Laughing. И да, и аз го свързах с желанието да гледа нещата около нея, но понякога просто ми се струва, че не и се седи там.

# 11
  • Мнения: 919
Никога не я заобича Naughty а колко пари дадохме и колко емоция отиде докато я избера ooooh!

# 12
  • Мнения: 648
     Първият месец като излизахме с количката беба си спеше и аз радостно разхождах Grinning Майка ми по телефона ме пита стои ли малката в количката, щото аз изобщо не съм обичала да се возя в моята ooooh! След някой друг ден Али взе да се осъзнава и редовно държах бебе в едната ръка с другата бутах количката, щото рева беше пронизителен Crazy Така от началото до момента, в който започнах да я слагам седнала Rolling Eyes
Та за туй все ми е чудно като ми казваха, радвай се до като е в количката Whistling, сега поне носенето е по-малко hahaha
Успех, дано е само период Peace

# 13
  • Мнения: 318
И моя има същите притенции. На ръце из улиците е най -добре!!!! Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 657
И моя има същите притенции. На ръце из улиците е най -добре!!!! Rolling Eyes
И ние сме така,как тръгнем с количката и почва да мрънкоти да се носим.Надявям се,когато започне да сяда да не е това чудо,в тези жеги да го нося с една ръка,а сдругата да бутам количката ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт