СКУКА!!!

  • 3 104
  • 65
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Леле, припадам вече от скука!

От години не знам що е то и ето, на... случи ми се.  Rolling Eyes

Може би не знаете (щото съм пропуснала да пусна цяла тема) мъжото с дъщеря си заминаха на почивка при бабата и няма да ги има още 10 дни.  newsm09

И сега откачам от скука сама вкъщи, че и утре е почивен ден!  ooooh!

Докато съм на работа, времето минава, обаче какво да правя през почивните, че ще лудна?  newsm78

Днес си поспах до 9,30 ч, после закусих пред компа, после чистих 3 часа кухнята. После спах, после обядвах пак на компота, пих кафе, взех си душ, излязох за да звънна на моите хора от телефонните кабинки, поразходих се малко - макар че ми се искаше много, ама сама е скучно, напазарих си и се прибрах - да откачам отново.  Tired


Та, моля ви за идеи, как да си разнообразя уикенда - нямам приятелки, с които да излиза на разходка, изобщо, трагедия.... А така ми се излиза, че ми писна това висене пред компа като наччин на развлечение.  Crossing Arms

Какво да правяяяяя?!?!  smile3511

# 1
  • Мнения: 5 103
И аз умирам от скукаааааааааааааааааааааааа

# 2
  • Мнения: 3 405
Един зноен красавц ще свърши ли работа Whistling Joy

# 3
  • Мнения: 7 837
Уф, пак трябва те мисля  Cry

Малко ли са варненките и от форума. Излизай с тях.
Алоууууу, Краставицата, Франзелата, Мюриелата, много сте лоши, защо така игнорирате Киса  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 3 251
Кисе, да беше дошла да удариш едно рамо...поне дечинята да гледаш Heart EyesМъж ми е в София, аз с двата звяра не съм подвила крак- правих доматен сок в бутилки, освен и домакинската/готвене и чистене/, нямаше време мисъл да мине, дори за една цигара.... Cry

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Един зноен красавц ще свърши ли работа Whistling Joy

Нещо конкретно ли имате предвид, мадам?  smile3508


Кейси, варненките, предполагам, са със семейството през уикенда, едва ли ще ми помогнат.  newsm12

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
И аз! И аз!
Ходи ми се на плаж ама с бебо неможе... Sick
Щом си от Варна, поне това направи заради мен

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Уф, да бях на тебе, правя си план къде какво ще видя: Златното съкровище в Археологическия на спокойствие, плаж с медитация, бавна бира с другарки, разходки, толкова много книги и епилации, грим.

За мен е недопустимо да казвам две неща: Мързи ме и Скучно ми е.

# 8
  • Мнения: 7 474
Отиди с някой на плаж  Peace поне ти можеш  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 937
Хайде, хващай един за ушите, от тези дето омагьосват, но само с думи, щото иначе спукана ти е работата...

Или идвай на рожден ден утре към Пловдив. Поканена си!

Детски е - очаквам и подаръци! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 790
Ми да... ходене по мъжове му е майката. Ама само ходене и то те да ходят по теб!  Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Уф, да бях на тебе, правя си план къде какво ще видя: Златното съкровище в Археологическия на спокойствие, плаж с медитация, бавна бира с другарки, разходки, толкова много книги и епилации, грим.

За мен е недопустимо да казвам две неща: Мързи ме и Скучно ми е.

Калинке
, к`ви златни съкровища, к`ви 5 лева  Laughing Предложи дискотечка, кръчмичка - туй ми трябва, релакс, от това имам крещяща нужда, скоро няма да остана пак така за дълго сама!!!

# 12
  • Мнения: 7 837
Айде де, дискотечка. Аз нали следя редовно варненските теми-сбирки. Все си намираш оправдания ти  Whistling

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Айде де, дискотечка. Аз нали следя редовно варненските теми-сбирки. Все си намираш оправдания ти  Whistling

Да, защото са през седмицата, когато бачкам като роб и две не виждам към края на деня. Сега е друго.

# 14
  • Мнения: 1 629
Светле, с удоволствие бих се видяла с теб, ама през седмицата. В къщи е погром в момента, след смяната на дограмата.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт