Захранване с пюре

  • 533
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Детето ми отказва да яде пюре с лъжичка. Какво да правя? Sad

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 16:16 от Vivi

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Колко е голямо детето? Ако е под 4-5 месеца, всъщност 6 месеца, е нормално, защото езикът автоматично избутва всичко навън от устата и си е гадничко. Ако не си твърдо решена сега и не по-късно, можеш да отложиш захранването със седмица - две. Ако си твърдо решена, че ще му скочиш на фасона, може да пробваш да даваш по-рядко пюре с биберон.

# 2
  • Мнения: 495
да, зависи колко е голямо...
аз лично го слагах на столчето и накланях облегалката, така че като му давам с лъжичка, да се задържи пюрето в устата му

# 3
  • Мнения: 4 621
Не знам колко е голямо детенцето, но най-добре изчакай малко и опитай отново след седмица, две.

# 4
  • Мнения: 2 019
Не знам колко е голямо детенцето, но най-добре изчакай малко и опитай отново след седмица, две.
Peace

# 5
  • Мнения: 2 907
Ако за първи път даваш е напълно нормално да не иска! Това е нещо съвсем ново за бебето, така 4е пробвай втори, трети път. Знам 4е е досадно, аз онзи ден за първи път давах каша и се борихме около 4ас докато я изяде, а не можеш да си представиш на какво прасенце ми прили4аше дребито накрая. Подготви се психи4ески, 4е в на4алото всяко хранене с твърда храна ще е дълъг и уморителен процес  Laughing

# 6
  • Мнения: 220
Зависи от възрастта на бебо. Ние започнахме от три дни , постепенно. Знам, че е необходимо търпение. Успех

# 7
  • Мнения: 27 524
Колко е голямо детето? Ако е под 4-5 месеца, всъщност 6 месеца, е нормално, защото езикът автоматично избутва всичко навън от устата и си е гадничко. Ако не си твърдо решена сега и не по-късно, можеш да отложиш захранването със седмица - две. Ако си твърдо решена, че ще му скочиш на фасона, може да пробваш да даваш по-рядко пюре с биберон.

Страхотно казано. Напълно подкрепям  Peace

# 8
  • Мнения: 8 917
Изчакай седмица и пробвай отново ако държиш Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичетата добре са те посъветвали да изчакаш,не насилвай нещата:)

# 10
  • Мнения: 1 209
Не насилвай детето, както е казано "Всичко с времето си". Изчакай поне няколко дни и опитай отново.

Общи условия

Активация на акаунт