Отрази ли се безсънието на кожата ви?

  • 454
  • 2
  •   1
Отговори
Отчаяна съм. Винаги съм имала суха кожа и дехидратирана кожа. След нелека бременост, отказване на нощното хранене чак в 4.5 месец и започване на зъби в 5.5 направо ми се плаче. Винаги съм използвала само медицинска козметика - Галеник, Юсерин, Виши, Ла Рош Посе, Авен.
Вече имам ясно изразен "пачи крак", дори и бръчки по носа от страната на очите, а още нямам 28г. Сега пак съм с Галеник - Месажер и крем за около очите и никакъв ефект. Понякога се мажа и със зехтин. На козметик не мога да отида, защото няма кой да гледа бебето. От безсъние вече забравям и се лутам като луда из стаите.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз имах сравнително лека бременност, отказах още първия месец сина ми от нощно хранене, по принцип, кротко дете имам и въпреки всичко, го закъсах с кожата на лицето си. Признавам, че не се грижа така, както преди за нея, но не я атакувам и с грим /само малко сенки и червило/. Явно самото изтощаване на организма от бременността си оказва влияние.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз дори нямах време /и желание/ да се поглеждам в огледалото, за да ти кажа отрази ли се безсънието върху кожата ми...Бях вампирясала направо от неспане. Кърмила съм Калина до 8-ми месец, включително нощем, а после до 1 годинка продължи нощем да се буди за адаптирано мляко.
Ще мине обаче този период и полека-лека нещата ще се нормализират, тъй че не се отчайвай  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт