Лекар за наблюдение на бременност в Надежда - София???

  • 851
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 950
Здравете, мами,
можете ли да препоръчате гинеколог, който познавате или сте чували за него/нея, че е добър и работи в някоя поликлиника в квартал Надежда - София? Сестрата на мъжа ми е бременна в първи месец (ще ставам леляяяяяяяяяяя) newsm44, а от скоро живее в Надежда и хич не е ориентирана по тези въпроси. Много искам да й помогна и разчитам изцяло на вас. Иска да се запише при някой добър сециалист за проследяване на бременността.
Предварително ви благодаря  newsm51

# 1
  • Мнения: 137
Здравей! Simple Smile
Първо, честито за хубавата новина!   bouquet Дано бременността на сестрата на мъжа ти протече леко и безпроблемно. Аз ще ти дам координатите на моята гинеколожка, при която си ходя от години, която проследи бременността ми и от която съм изключително доволна. Казва се д-р Йорданова, не работи към поликлиника, но работи с НЗОК и ако снаха ти е здравноосигурена, няма да плаща нищо друго освен потребителска такса. Кабинетът й е точно срещу входа на 8 поликлиника, в блока отсреща, има голяма табела, на която пише Акушеро-гинекологичен кабинет д-р Йорданова (не знам коя Надежда е това... дано знаете къде е поликлиниката). Ще ти дам нейния мобилен телефон, за да й се обадите и да си запишете час. Само искам да уточня, че тя е в отпуска тази седмица от 7 до 12 август. После е на линия. GSM 0889/252396.
Успех и дано съм ви била полезна!  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 950
Страхотна си! Много ти благодаря!
Надявам се да я хареса и тя, но щом казваш, че е добър специалист, значи всичко ще е ОК. Още веднъж ти благодаря!
Много си мила! Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 272
4estito za strahotnata novina!Az ne moga da ti preporu4am lekar v kv.Nadejda,no ot li4en opit moga da te posavetvam konsultaciite da se provedat v rodilnoto zavedenie,kum koeto ste se orientirali.Az neprekusnato tur4ah i nosih izsledvania ot laboratoriite,4akah po kabineti i tn,a moia priatelka otide v Sheinovo i tam na miasto i nabliudavaha bremennostta mnogo po-obstoino i kvalificirano!Leka bremennost i vsi4ko nai-hubavo i na dvete vi!

Общи условия

Активация на акаунт