Подарък за 1-вия Рожден ден?!?!

  • 2 130
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Моля да споделите идеи за подарък за първия рожден ден на вашето слънчице.

# 1
  • Мнения: 516
Ние купихме на дъщеричката ни чаша на АВЕНТ, дрешки и играчки, но получихме и много хубави подаръци. А моя подарък беше лятна количка и столче за колата!!!! Абе общо взето от това което имате нужда това купете на детенце. Hug

# 2
  • Мнения: 3 367
за 1 рд -edin kat лилави джинси;
за 1та Коледа-гърне,к до днес не влиза много в употреба;
за 2ри рд-пластелини разни и книжки
**
полу1ават толкова много с повод и без повод от който дойде у дома 1е ми се струва грехота да са толкова затрупани;разделила съм игра1ките на 3те етажа и пак настъпвам какво ли не където и да ида..

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Другия месец и дъшеря ми ще празнува годинка Laughing. Твърдо съм решила да и купя матраче за кошарката, че сега е с един отврат дюшек и се криви горкото хоч не му е удобно Rolling Eyes Embarassed Cry

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Другия месец и дъшеря ми ще празнува годинка Laughing. Твърдо съм решила да и купя матраче за кошарката, че сега е с един отврат дюшек и се криви горкото хоч не му е удобно Rolling Eyes Embarassed Cry

Извинете ме за дъшеря ми и за хоч, ама се развълнувах малко. Cry

# 5
  • Мнения: 2 467
Люлка,  играчка пиано...

# 6
  • Мнения: 1 114
Ей такова влакче-кула "Цирк"

книжка с приказки - много хубаво издание на "Фют"
.
Освен това нова количка, а от гостите- люлеещо конче,дрехи, играчки и книжки.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Много играчки и дрешки.

# 8
  • Мнения: 2 672
нищо Mr. Green
просто си имаше всичко каквото му трябва, а което се е налагала, го купуваме своевременно, без повод Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Триколка с буталка Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 446
Понеже Иван е роден на Коледа и аз и баща му купихме по отделно подаръци.
Татко му:
1. Дънки
2. Пуловер
Аз:
1. GSM на Chicco
2. Дистанционно на Chicco
3. Маратонки

# 11
  • Мнения: 4 621
Ние купихме надуваема кошара за игра с топки Wink

# 12
  • Мнения: 8 505
Купихме и дрехи-много дрехи...и да си призная-РД-то и съвпада с началото на есенно-зимния сезон,така или иначе гардеробът и трябваше да се подменя.Май и следващите години ще е така,но смятам да прибавям към дрехите и по някоя играчка и книжка според възрастта и.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Какво беше то.. Люлка за вилата, люлеещо конче, някаква играчка още имаше... Направихме й голям рожден ден и получи много подаръци. Колело с буталка, ама то може и за Коледа да е било, кой да ти помни?!
Но като за първи рожден ден се представихме подобаващо.  Hug

# 14
  • Мнения: 1 800
Дрехи, обувки и 2 музикални играчки от нас. От бабите и дядоците - люлеещо слонче, Куче-пиано, комплект шапка, шал и ръкавици. От вуйчото-триколка колело и още много играчки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт