НОВА седмица-НОВ късмет! 7.08-13.08

  • 3 397
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 493
Жабче и аз вчера ударих голям рев в мойта детска стая.и ние ще се местим скоро,дори сега остана само тази"детска"да боядисаме и коридора.и аз от суеверие ще я оставя бяла или най-много нещо светло,но ми се къса сърцето че ще е празна.днес трябва да ми дойде М.ако този месец нещо е станало,което адски ме съмнява,че съм най-щастливата на света.това,което ме натъжава най-много е,че с моя мъж все по-рядко започваме да говорим за това.преди все ме питаше -"дойде ли ти?",а сега вече май иска да ми дойде.онзи ден като правихме секс дори не свърши вътре.аз си замълчах,но от тогава все ми е криво.малко се пооплаках,ако съм ви отекчила съжалявам.късмет на всички момичета. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 939
angela_80, не се натъжавай така! Има мъже, на които или им омръзва да слушат този хленч, или се опитват да те пощадят по някакъв техен си начин. Сигурна съм, че когато те пита дали ти е дошло, ти винаги си се натъжавала. Може да иска да ти спести емоциите, като си мисли, че като не те пита и ти не се сещаш... Мъжете са по - крехки от нас - позволи му временно да "избяга" от проблема - да мислиш постоянно дал инещо ще се се случи, е доста натоварващо. Дайте си малко почивка от тези неща - и двамата ще се почувствате по- добре...

# 62
  • Мнения: 1 419
Анджела, със сигурност го прави с добро - не се натъжавай  Hug
На твое място бих споделила с него опасенията, за да съм спокойна. А иначе ти пожелавам да не ти дойде   Peace   bouquet

# 63
  • Мнения: 493
Винаги съм се опитвала да бъда силна и да не показвам мъката си пред мъжа ми,защото съм сигурна,че няма да ме разбере.той има дете от първия си брак и незнае какво е да нямаш и да чакаш.не се пазим от 8-9 месеца,но за него това че не става мисля че е добре дошло.друго казва,но аз си го познавам.не му се занимава с памперси и с безсънни нощи.ей това ме боли,ама нали ви казвам не му ги споделям на него тия неща,защото няма да ме рабере и винаги отрича.дано този месец да е станало,нали уж открихме причината(висок пролактин).ама така както взе да ме пази,май ще си остана стара мома Simple Smile

# 64
  • Мнения: 939
я не се притеснявай! дишай спокойно, ако е казано, че ще стане - ще стане, ако не - не. Така и така, само нерви хабиш. Стегни се!

# 65
  • Враца
  • Мнения: 5 200
привет-мривет от Враца. Ние се прибрахме вече днес предиобяд и още се настройвам- най-малкото в Бургас беше горещо, а тук вали и е едно мрачно. Починахме се, заредихме батериите.

# 66
  • Мнения: 1 419
Добре си си дошла Ва  Hug, носиш ли ни добри новини?  Flutter
  bouquet

# 67
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Може да се каже, че нося- имах овулация, нямах няколко месеца.

# 68
  • Мнения: 1 419
Еее, супер  Hug - сега втората половина с оползотворяването и ставането остава  Crazy  Heart Eyes

# 69
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Още сме пас на оползотворяване.
Ще правя няколко изследвания- пак ще повторя антинуклеарните антитела и нк клетките.
Имам и още няколко килограма тлъстинки да махна Flutter Flutter Flutter

# 70
  • Мнения: 2 120
Ва много се радвам, че вече си имаш ову, честитоооо. И само така. Grinning

Анжела, не знам какво да ти кажа, но като начало поговори с него. Ако знаеш, че това не действа прояви малко женска хитрост. Лесно е да го накараш да свърши в теб, без да се усети дори. Мисля, че можеш да пробваш женските хитринки без угризения.
Но не си мисли, че той не ика дете, така се отчуждаваш от мъжа си. Проблема става голям, дълбаеш пропаст.
Даже  и да не иска колкото теб дете сега, като крекне бебо ,ще му дойдат другите чувства. Hug

# 71
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛЕЛЕ МОМИЧЕТА, КОЛКО ВИ ОБИЧАМ И КОЛКО МНОГО ЗНАЧИТЕ ЗА МЕН!!!   Blush

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 885
ЛЕЛЕ МОМИЧЕТА, КОЛКО ВИ ОБИЧАМ И КОЛКО МНОГО ЗНАЧИТЕ ЗА МЕН!!!   Blush

 Hug

П.С.  newsm78 да няма "Коя е следващата не зная, но има бебе в Ая" - следващата е Розичка  newsm78

# 73
  • Мнения: 1 419
П.С.  newsm78 да няма "Коя е следващата... - следващата е Розичка  newsm78
И аз това се запитах, но ме досрамя да го направя гласно  Blush

Розичке, и ние си те обичкаме  Heart Eyes  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 120
Голдънче, пиши по-често бе душице. Липсваш ни. Hug

Общи условия

Активация на акаунт