Впечатления от пюрета

  • 6 922
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
nai mnogo mi iade6e gerber i semper

# 76
  • Мнения: 5 370
Малко офф, но не се сдържах - когато един продукт се разпространява само в 5 магазина в един милионен град и не става въпрос за бутикови дрешки или обувки а за храна, това говори за лоша дистрибуция, а не за политика на фирмата! Тъй като Неделчев и Неделчев са дистрибутори и на козметиката Бюбхен, защо и нея не я продават само в своите магазини, а я има във всяка квартална аптека? Извинявай, но получаването на адекватна информация за пюретата и глупост. Това може да е по-валидно именно за козметиката, тъй като нейните съставки са химически съединения, които не говорят нищо на повечето майки.
Предай им поздрави на Неделчевите, а към теб нищо лична, Шарки, нали знаеш, че си не Убичам Hug
Да бе, знам, аз просто предавам техни думи буквално.
Имам едно обяснение, което ще ти го дам на тебе лично. Confused

# 77
  • у нас
  • Мнения: 5 710
От всички пюрета в търговската мрежа съм давала, но от  "Ам-ам" съм много доволна, жалко че нямат месни.

# 78
  • Мнения: 321
Дъщеря ми яде всички плододи пюрета, обаче опита ли зеленчуково или местно дори и на ХИП  хапва 3-4 лъжички колкото да не е гладна, стиска устата и върти главата, а детската кухня я яде.  Confused

# 79
Ганчев са най-големия ужас във бебешката храна. Пробвали сме натуралните им пюрета "плодово-зеленчукова смес". Бебчо се задави. С камъче. Сам го искашля, за щастие, но ужасно се стресирах. За това пюрето отиде директно във кошчето за боклук. Довърших храненето със пюрето на
Ам-ам. По принцип де вярвам, че пюренце от мижавото левче би се харесало на моето дете, при положение, че би било нормално, със семейните ни доходи от 4 000 лева да отделя доста повече пари по тази част. Не се хваля, но тази част със ниската цена ме притеснява - свикнала съм скъпото винаги да е по-добро от евтиното. Е, да, но му беше вкусно, а и аз смятам така. Нашето меню по прицип е много засищащо за да хапва и пюренце, но понякога го включвам. В момента сме на плодови пюрета за десерт...понякога. Въпроса със
Хип седи другояче - почти 100% съм сигурна във качеството им. Давам му ориз със зеленчуци и пуешко, ризото и броколи със заешко, както и вскички зеленчукови менюта: спанак със сметани и картофи, различни зеленчуци, нежни зеленчуци със ориз, ранни моркови, зеленчук със сметана, ранни моркови с картофи, тиква с картофи, броколи с ориз, тиквички с картофи и карфиол с картофи (без скорбяла). Най-честия отговор ми е "икам пуе" или иначе казано, искам зеленчуковото пюре на Ам-ам.
Нестлето би трябвало също да са добри, но не ги ядем...
До колкто до въпроса със Овко - дори не съм ги чувала.

# 80
  • Мнения: 7 640
Ганчев са най-големия ужас във бебешката храна. Пробвали сме натуралните им пюрета "плодово-зеленчукова смес". Бебчо се задави. С камъче. Сам го искашля, за щастие, но ужасно се стресирах. За това пюрето отиде директно във кошчето за боклук. Довърших храненето със пюрето на
Ам-ам. По принцип де вярвам, че пюренце от мижавото левче би се харесало на моето дете, при положение, че би било нормално, със семейните ни доходи от 4 000 лева да отделя доста повече пари по тази част. Не се хваля, но тази част със ниската цена ме притеснява - свикнала съм скъпото винаги да е по-добро от евтиното. Е, да, но му беше вкусно, а и аз смятам така. Нашето меню по прицип е много засищащо за да хапва и пюренце, но понякога го включвам. В момента сме на плодови пюрета за десерт...понякога. Въпроса със
Хип седи другояче - почти 100% съм сигурна във качеството им. Давам му ориз със зеленчуци и пуешко, ризото и броколи със заешко, както и вскички зеленчукови менюта: спанак със сметани и картофи, различни зеленчуци, нежни зеленчуци със ориз, ранни моркови, зеленчук със сметана, ранни моркови с картофи, тиква с картофи, броколи с ориз, тиквички с картофи и карфиол с картофи (без скорбяла). Най-честия отговор ми е "икам пуе" или иначе казано, искам зеленчуковото пюре на Ам-ам.
Нестлето би трябвало също да са добри, но не ги ядем...
До колкто до въпроса със Овко - дори не съм ги чувала.

това беше извън темата, според мен Wink, ама права си иначе

# 81
Да, аз почти винаги пиша извън темата...
Сори...

# 82
  • Мнения: 1 426
Политиката на главната шапка-НЕСТЛЕ-не включва разпрпостранение на АЛЕТЕ  в България.
Това е пресен отговор на един от основните дистрибутори Неделчев.
Освен това негово лично мнение е , че детски храни трябва да се продават в специализирани детски магазини, където може да се получи и информация за конкретното пюре/каша и т.н.
дано съм била полезна.
Не е нежелание от тяхна страна или несериозност.

бля-бля. Не могат да си подготвят продукцията за хипермаркетите, които имат завишени изисквания към доставчиците си от към количества, плащане, доставки, бар кодове и надписи на етикети, глоби към доставчици за неспазени условия по договора. И всъчност не е лесно да вкараш нов продукт в хипермаркет. По точно е  нежелание на вносителя да се разправя с подобни работи и невъзможност да задоволи количествата.

# 83
  • Мнения: 5 370
Политиката на главната шапка-НЕСТЛЕ-не включва разпрпостранение на АЛЕТЕ  в България.
Това е пресен отговор на един от основните дистрибутори Неделчев.
Освен това негово лично мнение е , че детски храни трябва да се продават в специализирани детски магазини, където може да се получи и информация за конкретното пюре/каша и т.н.
дано съм била полезна.
Не е нежелание от тяхна страна или несериозност.

бля-бля. Не могат да си подготвят продукцията за хипермаркетите, които имат завишени изисквания към доставчиците си от към количества, плащане, доставки, бар кодове и надписи на етикети, глоби към доставчици за неспазени условия по договора. И всъчност не е лесно да вкараш нов продукт в хипермаркет. По точно е  нежелание на вносителя да се разправя с подобни работи и невъзможност да задоволи количествата.
Не мога да навлизам в повече подробности, защото нямам право на това, но ако обичаш, запази си пренебрежителните звукоподражателни за другаде.
Ако не знаеш-АЛЕТЕ Е ПОД ШАПКАТА НА НЕСТЛЕ.
Толкова ще кажа и повече няма да добавя.
Разбиращите сами ще си направят изводите.
И недей да квалифицираш по този начин доставчици, които не познаваш.
Благодаря.

# 84
  • Мнения: 429

Да се отчетем и ние:

Започнахме със Semper - ядеше ги

Откакто опита Хип, обаче не ще и да чуе за Semper /пак го яде, ама не с такава усмивка и широооко отворена уста като ХИП-а/

Оvko - случайно го открих и заради него всъщност отворих тази тема /вече бях купила няколко за проба/ - дадох ябълка с круша - яде без да се мръщи. Имам пиле и зеленчуци, ще го пробваме тази седмица - ако има негативни последствия - ще споделя.

# 85
Купувала съм "Ам-Ам", "Ганчев" и "HIPP", доволна съм и от трите, като изключим една гадост, която намерих в "HIPP", но такъв ми бил късмета  Mr. Green

Никол:"Не мога да си го позволя,дай да му намеря кусур!" StopТова е добре познатата в психологически план пропагадна на бедния и комплексиран човек bowuu Гадните неща в пюретата на Ганчев(както е споменала Чери за камъчета,явно бледнеят пред гадориите на Хип) Mr. Green

От Хип,Гербер,Нестле и Хаме съм страшно доволна.Относно Ганчев- не съм привърженик на БГ хранителната бебешка продукция.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 09:53 от Bambita

# 86
  • София
  • Мнения: 1 457
Купувала съм "Ам-Ам", "Ганчев" и "HIPP", доволна съм и от трите, като изключим една гадост, която намерих в "HIPP", но такъв ми бил късмета  Mr. Green

Никол:"Не мога да си го позволя,дай да му намеря косур!" StopТова е добре познатата в психологически план пропагадна на бедния и комплексиран човек bowuu Другите гадни неща в пюретата на Ганчев(както е споменала Чери за камъчета,явно бледнеят пред гадориите на Хип) Mr. Green


Еее, това изказване си е доста грубичко,а и изобщо не е вярно!  Naughty Нито за Никол, нито за другите майки, които дават български пюрета! Всеки сам решава за храната на детето си и те сигурно имат по-основателни мотиви от комплексираността си.

По темата: давам плодовите на Ганчев, Хаме, Семпер (само понякога). Дори някои и на Овко са хубави.
Зеленчукови и месни: Гербер, Хип, Сънвал, Нестле и Семпер (рибни)

# 87
  • Мнения: 2 109
аз си ги правя у дома

# 88
Купувала съм "Ам-Ам", "Ганчев" и "HIPP", доволна съм и от трите, като изключим една гадост, която намерих в "HIPP", но такъв ми бил късмета  Mr. Green

Никол:"Не мога да си го позволя,дай да му намеря кусур!" StopТова е добре познатата в психологически план пропагадна на бедния и комплексиран човек bowuu Другите гадни неща в пюретата на Ганчев(както е споменала Чери за камъчета,явно бледнеят пред гадориите на Хип) Mr. Green


Еее, това изказване си е доста грубичко,а и изобщо не е вярно!  Naughty Нито за Никол, нито за другите майки, които дават български пюрета! Всеки сам решава за храната на детето си и те сигурно имат по-основателни мотиви от комплексираността си.


Разбира се,всичко е въпрос на възможности и аз не казвам,че майките,които хранят децата си с Ганчев са комплексарки.Племенниците ми също са на Ганчев поради липса на финанси от страна на родителите им...Казвам,че такава е психиката на целия БГ народ-като не може да си позволи нещо и го плюе.Подобна тема има и за дрехите втора употреба,които още малко и ще се вдигнат на пиедестал SickЩе излезат невъзможни да бъдат износвани,за разлика от дрехите,които не са "втора ръка".Така и пюретата на Ганчев,Ам Ам и тем подобни...Масово се търсят измислени кусури на качествените неща.а това си е жива комплексарщина.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 21:53 от Bambita

# 89
  • Мнения: 1 951
"Не мога да си го позволя,дай да му намеря косур!" StopТова е добре познатата в психологически план пропагадна на бедния и комплексиран човек bowuu Другите гадни неща в пюретата на Ганчев(както е споменала Чери за камъчета,явно бледнеят пред гадориите на Хип) Mr. Green

Eйй, това пък е върховна тъпотия  Joy
Досега не ми беше хрумвало, че храня детето си с пюрета на Ганчев, защото съм бедна и комплексирана.Мисля, че след като то ги яде с охота и на мен също ми харесват като съм ги опитвала, е много по разумно да си купувам от тях и то точно защото са на разумна цена и според мен с  перфектно качество.Сигурна съм, че Хип,Нестле и Гербер са също много вкусни и качествени, но не виждам смисъл след като нямам проблеми с Ганчев да давам двойно повече пари.Интересно ми е да споделиш с нас бедните и комплексирани потребители на Ганчев кои са другите гадни неща в техните пюрета  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт