Тайното рано или късно излиза наяве...

  • 4 946
  • 54
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Пак съм аз, досадницата...

Съгласни ли сте с поговорката, че "рано или късно всичко тайно става явно"?

Преди малко за сетен път се убедих в истинноста й.

Видях разпечатката от Транскартата ни, кога и какво е купувано с нея, по дати, часове...

Защо моят благоверен съпруг е скрил истинската цена на цифровия фотоапарат? Сигурно защото знаеше, че ще викам, крещя.... И тема по повода бях пускала, че не можем да постигнем консенсус за вида и цената, той в крайна сметка пак надделя - за какво го прави, да покаже превъзходство ли, не знам....И не мога да го попитам веднага - замина в чужбина... а мен ме гризе и ме мъчи.

А и да беше тук, май няма смисъл да дълбая - всичко е свършено, само нерви ще хабя, като че ли са ми в излишък.

Ей така ми е тъпо в момента, защото не се случва за първи път.


Не искам да обсъждаме тук моя случай, а като цяло - да крием ли истината или да я казваме "право куме в очи"? Макар че все пак зависи от "истината". Тъй като има неща, за които е по-добре да се премълчи. Но ако вярваме на поговорката, истината рано или късно ще изплува....

Оплетох се...

# 1
  • Мнения: 1 014
Направил го е от страх да не му се скараш. Не го приемай толкова навътре. Мъжете са като малки деца. утре, ще му се смееш. Wink

# 2
  • Мнения: 1 052
Понякога не си струва да казваш истината направо, не те разбират, не постигаш нищо. Понякога трябва да си оставим нещата, така както са си.
Какъв апарат е купил мъжа ти? Може би малко по-скъп, но по-добър. И не му се карай, та нали си вярват, че поне са технически грамотни, защо ти е да му отнемаш званието и титлите....
Пий една мастика и отиди на плаж, ти поне можеш Laughing

# 3
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Не ти ли е и малко кеф от това?
Аз така по-някога се ядосвам после ми става едно такова готинооооооооо.
Не е болка за умиране, това да крие да не е друго. Peace

# 4
  • Мнения: 7 474
Изплува обикновено  ooooh!, но ти не се ядосвай. Това са бели кахъри Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 3 972
тъжно е когато след наши действия или бездействия човекът до нас започва да ни лъже, аз бих се замислила сериозно! Rolling Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Засега само за по-едри покупки ме е лъгал..... сигурно защото трудно се решавам, но не винаги можем да си позволим скъпи неща (според мен).

# 7
  • Мнения: 569
   
    Аз съм твърдо за истината в очите,защото дори и след 1 година съм разбирала нещо ей така случайно и съм гледала тъпо Sick.   Каквото и да става искам да ми казват на момента.  Не понасям да ме лъжат #2gunfire, най-много за дребни неща се дразня като се премълчават.

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ми, Киса, освен малко да отпуснеш юздите и да не се тръшкаш толкова за някои разходи... Искам да кажа, че са неминуеми и няма файда да се ядосваш.  Peace Ютията не е вечна, пералнята също, те и хората не са вечни, отпусни се малко, явно е необходимо, щото човекът почва да хитрува.

# 9
  • Мнения: 3 394
що се шашкаш???
отварям аз на мъжа ми банковото извлечение и  виждам,че преди за замине за бг, благоверният ми си е чопнал 1000 лири .....цитирам, * за да купя някоя стара съборетина, бе мило....защото знаех,че ще си против*! Sad
ами как няма да съм против, нито ми се влагат пари за нещо, което няма да ползвам, нито пък ги имам в излишък тука Sad

що да правиш-мъже!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 444
Не мисля, че е вложил лошо като го е направил. Просто все още не дават качествени стоки без пари или за жълти стотинки. Фотоапарат не се купува всеки ден и като се дават пари, поне да си струва покупката. Премълчал е, защото си знае че няма да може да обясни на половинката си доводите си за по-скъпия, затова е решил да скрие истинската цена. Явно си стисната, това не се надвива дори с разумни доводи.Отвътре ви идва това чувство.Милият е така, все едно безплатно дават, все му се вижда скъпо и на глава с него не се излиза. По тази причина редовно му спестявам цените на нещата, които купувам. Особено, когато купя дрехи или на децата играчки и разни глезотии-спестила съм половината от цената и пак скъпо му се вижда.
Доста се забавляваме с тази негова дзифтарщина. smile3533
Затова го разбирам съпруга ти напълно. Не му е лесно на човека

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Стисната съм.... как да не съм, живея на квартира и не съм сигурна в утрешния ден...

Не съм против покупките изобщо, и аз исках този фотоапарат, но не на такава цена.

Както и да е...

# 12
  • Мнения: 494
тъжно е когато след наши действия или бездействия човекът до нас започва да ни лъже, аз бих се замислила сериозно! Rolling Eyes

Чак пък да лъже .Голямо нещо станало заради един фотоапарат не се връзвай за такова нещо има къде по сериозни неща.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Ми, Киса, освен малко да отпуснеш юздите и да не се тръшкаш толкова за някои разходи... Искам да кажа, че са неминуеми и няма файда да се ядосваш.  Peace Ютията не е вечна, пералнята също, те и хората не са вечни, отпусни се малко, явно е необходимо, щото човекът почва да хитрува.

Абсолютно съм съгласна!
А, иначе съм винаги за истината, точно защото почти винаги в един момент се разбира и тогава започваш да се оплиташ още повече и става мазало...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 788
тъжно е когато след наши действия или бездействия човекът до нас започва да ни лъже, аз бих се замислила сериозно! Rolling Eyes

Чак пък да лъже .Голямо нещо станало заради един фотоапарат не се връзвай за такова нещо има къде по сериозни неща.

То да беше само фотоапарата.... Crossing Arms

Пак казвам, не съм против покупките, но при нас думата "консенсус" я няма! В един момент, след разправии, викове от моя страна (е, не чак викове, не знам как да си опиша състоянието  Simple Smile), уж постигаме единодушие по някакъв въпрос, примерно цена, уж ще бъде отделена еди-каква си сума - накрая пак той направил както си е наумил в началото. За какво се пенех?

Другия вариант е да ходя с него, ама го оставям сам да я свърши тази работа - един вид му доверявам, а не ми се отвръща със същото.

Тъпа работа...

# 15
  • София
  • Мнения: 1 444
Напълно те разбирам, особено като нямате собствено жилище.Добре, че си такава, иначе ако и ти си като него не мога да ви мисля. Разбирам обаче и него, защото е мой аналог в отношение пестеливост.Оперирана съм от това качество, което отчитам като голям минус, но не мога да го превъзмогна. Живея за момента, не си правя сметката, то е един импулс, който не мога да обясня.Обожавам да купувам подаръци без повод на децата и любимия.Не жаля и средства, дори в моменти, когато не сме стабилни финансово, което е тъпо, но непреодолимо.
Не си струва да хабиш нерви, не му прекършвай и крилата, все пак мъж е, преценил е че този апарат си струва инвестицията.Нали за да снима бебка и теб го е взел? smile3509
Снимайте се яко, поне да не те е яд.

# 16
  • Мнения: 2 768
Ми и при нас е подобно положението, големите покупки стават с "изненада", т.е. не се иска моето одобрение или съгласие. Обикновено това е  скъпа техника и аз дори спрях да питам колко струва.
Всъщност, в началото много бучах... но след като ми каза "все пак това са неща, които остават в къщи, не съм профукал парите за к*ви или за хазарт" си мълча...дори се радвам с него на новите му играчки  Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Тъй като той наистина разбира от техники и тем подобни, признала съм го и му доверявам избора, който той прави след щателно проучване в Нета, сравняване на модели и т.н.

Може би проблемът се крие по-дълбоко? Всъщност, знам къде е и какъв е, но на кого да обяснявам?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Изплува обикновено  ooooh!, но ти не се ядосвай. Това са бели кахъри Praynig

Не се ядосвай. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 46 492
От цялата работа, бих се притеснила, че ме лъже  Confused защото както го прави за цената на фотоапарата, така утре ще излъже за нещо по-сериозно.
Поговори с него ...

# 20
  • Мнения: 494
тъжно е когато след наши действия или бездействия човекът до нас започва да ни лъже, аз бих се замислила сериозно! Rolling Eyes

Чак пък да лъже .Голямо нещо станало заради един фотоапарат не се връзвай за такова нещо има къде по сериозни неща.

То да беше само фотоапарата.... Crossing Arms

Пак казвам, не съм против покупките, но при нас думата "консенсус" я няма! В един момент, след разправии, викове от моя страна (е, не чак викове, не знам как да си опиша състоянието  Simple Smile), уж постигаме единодушие по някакъв въпрос, примерно цена, уж ще бъде отделена еди-каква си сума - накрая пак той направил както си е наумил в началото. За какво се пенех?

Другия вариант е да ходя с него, ама го оставям сам да я свърши тази работа - един вид му доверявам, а не ми се отвръща със същото.

Тъпа работа...


Не се дразни  .Ние отдавна сме се разбрали по този въпрос и всеки си пазари без да е задължително другият да знае .Пък и като видя някоя нова придобивка у мъжо си премълчавам за да не пита и той. Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 788

Ъ-ъъъ.... не се получава. Започвам аз сериозен разговор и доникъде не стигаме. Изобщо...как сме се събрали такива различни типажи - не знам?

Вечно аз правя компромиси, ама то така не може.

Оф...писна ми, не знам... отегчена съм от живота нещо...

Казват, че утрото е по-мъдро от вечерта...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 444
Я недей с тези крайни умозаключения. А това за утрото е вярно, това е една турска поговорка, зная я от дядо си и стотици пъти съм се убедила във верността и.
Лягай, почивай и без такива пораженски мисли.Живота е прекрасен, стига да го видиш. Laughing

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цитат

Не се дразни  .Ние отдавна сме се разбрали по този въпрос и всеки си пазари без да е задължително другият да знае .Пък и като видя някоя нова придобивка у мъжо си премълчавам за да не пита и той. Laughing

И при нас е долу-горе така. Аз никога не питам колко струва това, което е купил. Или ако питам, то е с цел информиране, не правя драми. Той обикновено пита кое колко струва и заключава много съчувстващо : " Ти не си добре". Joy ТАка например сутринта на 2 май му сервирам, че следобяд отиваме да си купим миялна машина  и сушилня, съответно да осигури транспорт. Той недочул за сушилнята- измърморва нещо, за свалящи седалки на Ситроен, а аз - ама те няма да се съберат и двете. А той  Shocked кои две?  Joy Като разбра окончателно за какво става въпрос само промърмори : Добре, де, опасна си значи. Ще намеря транспорта.
Е, разбира се въпросът беше обсъждан преди и той беше против миялната ( защото имахме малка, ама тя не ми стигаше), но аз пари не исках от него, така че нямаше проблеми. Joy

# 24
  • Мнения: 1 858
От опит знам, че истината винаги излиза и тогава е още по-страшно. Поради това съм на мнение, че е най-добре всичко да се казва на момента. Като казвам всичко имам в предвид наистина ВСИЧКО!

# 25
  • Мнения: 2 556
Е, извинявайте, ама за покупки винаги ли задължително казвате на мъжа си кое колко струва? Аз никога не се и сещам да докладвам на мъжа ми кое за колко съм взела. Освен ако не ме попита изрично, изобщо не виждам защо да  се коментират цените. Е, вярно, не ползвам карта и няма как да се разбере кое за колко е, нито ме влече към някаква скъпа техника по принцип, но ако реша да хвърля повечко пари за нещо, не виждам защо трябва задължително да уведомя мъжа ми (и защо ако не го уведомя това се приема като лъжа едва ли не  Shocked)

Никога не съм могла да "спестявам" и не вярвам тепърва да се науча.

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Аз сама си казвам. Като циганче с бяло дупе съм Mr. Green. А и той винаги ми казва какво и за колко смята да купи. Не винаги съм съгласна, но той съумява да ме убеди ( в повечето случаи) Joy

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Всичко рано или късно излиза наяве. Моят съпруг взе роднина на работа . Роднина които след година и половина напусна и направи същата фирма като нашата. И сега за 3 месеца научихме толкова нещо които не си очаквал че ще ги направи роднина .  А си представям какво още не знаем и какво още ще излезне  Sad

# 28
  • Мнения: 1 047
Искал е този фотоапарат,а ти не си била съгласна с цената.
  1-ви вариант:правите компромис,купувате по-евтин,той винаги като снима съжалява и в крайна сметка не снима,щото не го кефи Cry
  2-ри вариант:не купувате фотоапарат сега,а по-натам......някога в необозримо бъдеще Praynig
  3-ти вариант:купува желания фотоапарат,като ти му съсипваш живота от мрънкане и натякване Sick
  4-ти вариант:купува каквото иска,премълчава реалната цена,като не е допускал,че ти ще разбереш. Sunglasses
Избрал е последния вариант.Разбирам,че ти е гадно,ама.....явно си мрънкало.
За каквото и да те е излъгал,боли.знам.Самия факт за лъжа,премълчаване на истината,недоверието е кофти нещо. Sick
Лично аз бих  избрал третия,но често прилагаме втория Cry
Твърдо съм за честните и открити взаимоотношения между партньорите. Peace
 

# 29
  • Мнения: 8 505
Много пъти съм писала,че не виждам смисъл да прикривам каквото и да е.Казвам си всичко,независимо,че понякога е по-добре да премълчиш (всъщност аз не мисля така).

# 30
  • Мнения: 4 621
Изплува обикновено  ooooh!, но ти не се ядосвай. Това са бели кахъри Praynig
Peace
В крайна сметка е купил апарата за всички вас. Погледни го от добрата страна Hug
А и обикновено скъпото винаги излиза "по-евтино" Peace

# 31
  • Мнения: 1 413
Конкретно за скъпите вещи аз направих следното - обясних на любимия, че еди каква си част -прилична де, от заплатата ми си остава за мен и започнах да си купувам по някоя дреха, ходя на козметик и така се успокоих. Иначе все аз се лишавах и спестявах и накрая той като ги изхарчи се чувствах така, сякаш ми се подиграва. Приеми "надвишената" сума като "фонд и аз съм човек" на мъжа ти, нека той ги покрие от своите доходи.
Иначе аз се задълбах в цените на цифровите апарати - почти равни са със западноевропейските да му се  #Cussing out ама доходите ни не са пак да му се #Cussing out и в този смисъл мъж ти не е виновен...

# 32
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Мисля,че доста често ни се случва да понамалим цената или нещо да се покаже в подходящ момент.... newsm78Пък и нали англичаните добре са го казали...за скъпото и евтиното?!Ако човека толкова е искал да скрие цената,щеше да го купи КЕШ,нали?

# 33
  • Мнения: 1 753
Да ти кажа, аз постъпвам по същия начин като мъжа ти  Confused Просто крия нещо колко струва или намалявам цената, за да си нямам неприятности. Но както казваш - по някое време се разбира и мъжа ми не е много очарован  Mr. Green

Ма това е положението...  Sunglasses

# 34
  • Мнения: 8 917
Едва ли е зад а покаже превъзходството си. По-скоро е от убеденост, че точно този фотоарапат си заслужава цената, а и не е искал да спорите и да се карате Peace Не се ядосвай Peace

# 35
  • Мнения: 46 492
Е, извинявайте, ама за покупки винаги ли задължително казвате на мъжа си кое колко струва? ...

Не.
Но ако стане дума, не лъжа  Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 121

Ъ-ъъъ.... не се получава. Започвам аз сериозен разговор и доникъде не стигаме. Изобщо...как сме се събрали такива различни типажи - не знам?

Вечно аз правя компромиси, ама то така не може.

Оф...писна ми, не знам... отегчена съм от живота нещо...


Казват, че утрото е по-мъдро от вечерта...


Не се ядосвай, потърси, потърсете заедно, но не чрез толкова сериозен разговор,  в какво се състои истинската причина за такива дребни кавги... този "проблем" го има във всяко семейство с общ бюджет. Отпусни се и помисли за себе си - какво не си осъществила до момента в живота си, което е лично за теб. В стремежа си да създадем образцово семейство ние забравяме нашите мечти, колкото и да са малки или големи... направи нещо за теб, покупка, курсове или каквото и да е. Направете нещо заедно. Парите са само хартийки и в крайна сметка, трябва да се отървем от тях ))) Успех.

# 37
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Зависи от това, което трябва да се каже. Не мисля, че всичко трябва да се споделя. За някои неща съм на принципа "отричай до дупка"  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 766
Аз сама си казвам. Като циганче с бяло дупе съм Mr. Green. А и той винаги ми казва какво и за колко смята да купи. Не винаги съм съгласна, но той съумява да ме убеди ( в повечето случаи) Joy

Мале и аз съм така. Въпреки, че обикновенно аз настоявам да се купи нещо по-скъпо. Просто ми омръзна да купуваме ефтини неща, дето след 2 дни/месеца/ трябва да ги сменяваме.

А в ситуацията - не бъди така черногледа. То ти си знаеш най-добре как е ...........
 Hug

# 39
  • Мнения: 6 472
Искал е фотоапарата, ти не си била съгласна с цената и той те е излъгал. Не е било с цел да се наложи. Срам не срам, признавам че и при мен нещата стоят така понякога Embarassed Говорим, че ще се купува нещо до определена сума, след което аз разглеждам и си избирам нещото, само че на по- висока цена, защото марката, модела, възможностите, качеството или каквото и да било там са по- високи. Преценявам, че това нещо не го купувам за еднодневно ползване и като е гарга да е рошава, джоба се с х пари повече и после не си признавам доброволно Rolling Eyes
И така до един момент, когато установих, че и той прави същото Joy След този момент престанахме и двамата Mr. Green
Чисто и просто човека  се е притеснил, от това че няма да си съгласна. Най- вероятно си е направил сметка на възможностите.
Не се тормози толкова много. Като си дойде просто му кажи, че знаеш и че не ти е приятно. Той сам ще си направи изводите.

# 40
  • Мнения: 7 914
Как беше...? Thinking право куме в очи Peace

Аз и без това бързо забравям и затова , за да не се стига до късното излизане на ситуацията предпочитам веднага да си го кажа...

Ама много са ми непонятни хора, които лъжат или айде скриват разни нещича, въпреки, че знаят много добре, че бъдат заловени в крачка ooooh! #Crazy

# 41
  • Мнения: 677
да обсъждам цена на фотоапарат с жена ми?!тва може да стане само ако парите са нейни..а инъче жена ми и до сега не знае колко струва апарата ни..споко мацка-не те е излъгал с неква дълбока мисъл..знаел е че така ще реагираш..и за тва..

# 42
  • Мнения: 1 425
...Защо моят благоверен съпруг е скрил истинската цена на цифровия фотоапарат? Сигурно защото знаеше, че ще викам, крещя....
Ако аргументите ти при спор са викове и крещене - не се чуди, че крие.

# 43
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мразя "курвенски" номера, а за мен човек скрил истината е такъв
Намя истина която да трябва да се крие - поне не и ако е моя, виж ако е чужда тайна - друг въпрос, но когато става дума за взаимоотношения между близки - не признавам скрито-покрито
Щом мъжа ти е искал нещо - да е имал силите да си отстоява желанието, а не да крие и да лъже!

# 44
  • Мнения: 6 617
Всеки си има своите малки/е потякога и големи/ удоволствия и лудости. Аз например не казвам колко ми струват кремчетата ,масажите и разните там козметични процедури на мъжа ми/ сама съм си изкарала парите/
Като си купувахме фотоапарат и при нас имаше същия проблем аз исках по евтиничък той по скъп.Не се противих много щом това го направи щастлив.

# 45
  • Мнения: 1 172
На твое място не бих се ядосвала толкова. Ще си хвана картата, ще си харча и аз на воля докато ми мине раздразнението и накрая ще му обявя много по-малка сума от реално похарчените пари за дрешки, обувки и бижута. Ще изчакам сам да открие разликата и да повдигне въпроса. И тогава ще си поговорим сериозно- ако му харесват тези отношения, ще си продължаваме така, всеки според собствените си приоритети... за един техника, за друг мода. 

Иначе, да - истината рано или късно излиза наяве, но това трябва да го мисли виновника, не ти.

# 46
  • Мнения: 191
Не мисля, че е вложил лошо като го е направил. Просто все още не дават качествени стоки без пари или за жълти стотинки. Фотоапарат не се купува всеки ден и като се дават пари, поне да си струва покупката. Премълчал е, защото си знае че няма да може да обясни на половинката си доводите си за по-скъпия, затова е решил да скрие истинската цена. Явно си стисната, това не се надвива дори с разумни доводи.Отвътре ви идва това чувство.Милият е така, все едно безплатно дават, все му се вижда скъпо и на глава с него не се излиза. По тази причина редовно му спестявам цените на нещата, които купувам. Особено, когато купя дрехи или на децата играчки и разни глезотии-спестила съм половината от цената и пак скъпо му се вижда.
Доста се забавляваме с тази негова дзифтарщина. smile3533
Затова го разбирам съпруга ти напълно. Не му е лесно на човека
Peace

# 47
  • Мнения: 19
Според мен си права да се вбесяваш и аз щях да съм бясна, ако работя наравно със съпруга си и допринасям за семейния бюджет, а и пред нас има такива цели като собствено жилище.Може да ви се сторя пестелива или "циция", ама точно с намаляване на ежедневни разходи и малки жертви според мен се спестява за големи неща, освен ако не умре някой богат роднина и не те направи богат наследник.В едно семейство трябва да има доверие относно харченето на общите пари, консенсус за харчовете на всеки и естествено не може всичко да се изчислява до стотинка, а и е отегчително все да се ограничаваш, но едва ли сега ще се почувстваш добре, ако напук изхарчиш пари на своя глава, за да му отмъстиш - сигурно ще се почувстваш дори по-зле.
Може и да е крайно от твоя страна, но заради цената на по-скъпия апарат, се направи сега на командир и наложи вето на всички по-големи покупки.Седнете на спокойствие и дори изчислете какви са плановете ви да спестите за собствено жилище, може и да ти звучи смешно и детско, но много автори на книги го препоръчват, защото така виждаш всичко "черно на бяло" и се изправяш пред страховете си.Вие сте семейство сега, един тим сте и ако всеки дърпа на своя страна........

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Ох... чета, чета - като че ли повечето сте на негова страна.

Никога не ми е забранявал да си купувам нещо, най-малкото да ме пита колко струва, дори обратното, все ме приканва, ама аз нали ни знам бюджета...

След един малък скендъл ми заяви, че щом аз нищо не си купувам, значи той ще го прави... Сигурно е прав...

От друга страна ако и двамата се емнем да харчим колкото си искаме - къде ще му излезе края? Единия винаги трябва да е в по-неизгодна позиция от тази гледна точка, и това съм аз...

Не знам, в един момент си казах: да става каквото става, всяко зло за добро.

Но ей-така като науча изведнъж, че нещо е струвало повече отколкото сме "решили" и ми става тъпо.

# 49
  • Мнения: 3 576
Ей, що така моя мъж не иска да купи скъп фотоапарат, пък нека да скрие цената после......  Rolling Eyes

Тц  Naughty  не ще нов, въпреки че стария датира от началото на бременността ми - вече е морално остарял.

По темата - има неща, които никога не излизат наяве и е по-добре да си останат така.
За щастие аз нямам такива страшни тайни, но по принцип съществуват.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 788


По темата - има неща, които никога не излизат наяве и е по-добре да си останат така.
За щастие аз нямам такива страшни тайни, но по принцип съществуват.

За изневери ли говориш?  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 576
Хаха, ти пък изневери - нищо работа. Mr. Green

Някой жени крият, че детето не е от мъжа им и т.н..... сапунки не гледаш ли Wink

# 52
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
По-добре рано да излезе наяве, защото иначе се самозалъгваш, че някой нещо няма да разбере!
Хубаво е хората да споделят помежду си за всичко!?
Това е идеалният вариант, но има и неща, които остават скрити покрити!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Относно конкретния въпрос-в повечето случаи тайното излиза наяве. Но има някои случаи, когато си остава тайно.

Киса, как да ти кажа, много добре те разбирам. Не знам има ли нужда да казвам, че и ние сме с нов фотоапарат. И аз вчера разбрах по колко лева на месец и за колко време ще го изплащаме. Преди това по-малка сума ми казаха и по-кратко време  #Cussing out Ама какво да направя? Голямо дете-големи играчки.

# 54
  • Мнения: 1 413
Ох... чета, чета - като че ли повечето сте на негова страна.

Никога не ми е забранявал да си купувам нещо, най-малкото да ме пита колко струва, дори обратното, все ме приканва, ама аз нали ни знам бюджета...

След един малък скендъл ми заяви, че щом аз нищо не си купувам, значи той ще го прави... Сигурно е прав...

От друга страна ако и двамата се емнем да харчим колкото си искаме - къде ще му излезе края? Единия винаги трябва да е в по-неизгодна позиция от тази гледна точка, и това съм аз...


Същото е положението и при нас. Едно към едно!
Затова ти казвам да си определите някаква сума, която всеки да харчи за себе си - той може да я добави към определената за фотоапарат, ти - за нещо, което ти е нужно или дреха или развлечение. При нас това доведе до прекратяване на споровете за финансите!

Общи условия

Активация на акаунт