За .. Ялтенската конференция ..... :)

  • 1 394
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 651
Та, в петък ще се състои среща на мнооого високо равнище.
В общи линии, гаджета сме от 6 години, живеем заедно от 5, официално - ТЕ знаят от 3.
И не се познават още ... Родителите ни де Simple Smile
Ситуацията леко се усложнява от факта, че се женим след месец и .. ми ако не искам да се запознаят в деня на свадбата трябва да е сега  Mr. Green
Защо не сме ги запознали до сега? Ами не знам, все не беше подходящо, пък и са на 350 км един от друг. И все отлагахме.
Така,че стискайте палци да оживея в петък вечер и давайте акъли как да се подготвя психически за мероприятието и какво да очаквам.
Като за начало ми се струва добра идея да ги срещнем на неутрална територия - в някой ресторант Simple Smile
Вие сте ...... ooooh!

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кажете им предварително.  Peace Нека не им изпада отгоре изневиделица. Споделям личен опит с лични родители, може Вашите да са различни.

# 2
  • Мнения: 4 651
Абе знаят вече, моите специално идват за целта Simple Smile
Ама както бях куражлия (какво толкова), така взеха да ми треперят вече гащите.
Ще се харесат ли, няма ли?
Баща ми да не вземе думата и да не остави никой да каже нищо цяла вечер (както обикновенно се случва).
Майка ми да не се изнерви нещо и да вземе да мята хапливи бъзици.....
Да не се изпокарат нещо покрай организацията за сваТбата....
Ей такива неща Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 22:40 от danitu

# 3
  • Мнения: 3 394
сваТбата!

ха, честито! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 651
Трябва да й променят правописа на тая дума  Embarassed, само мъчат хората  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 413
Нашите не се харесват - не са се събирали от години, по празници черпим по отделно първо едните, после другите...всички ни обичат, обичат децата и сме в добри отношения. На запознаването се държаха много прилично, както и досега ако се видят случайно се поздравяват - живеят в един квартал. Не се тревожи, все пак са възрастни хора Laughing идеята за неутрална територия е чудесна!  Всичко ще си е супер, не се тревожи!

# 6
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
    Ето ви една история от преди 34години.Двамата бяхне студенти,записахме си час за сватба сами,не искахме голяма тумба-лумба,1 седмица преди датата им се обадихме,че ще се женим.Аз не познавах нетовите родители,а той-моите.Те се запознаха в деня на сватбата,малка,студентска ....
    Не се притеснявай,това са бели кахъри.Те не е необходимо да се обичат.Вие се обичайте  bouquet

# 7
  • Мнения: 428
Притесненията ти ми напомнят за моите собствени при запознанството на родителите ни Simple Smile
От личен опит - дръж се естествено и ги предразположи да сторят същото. Започнете с някакви по-общи и неутрални теми.
Те са големи хора и знаят повода за срещата - едва ли твоите или неговите родители предварително са се настроили да са "на нож" със сватовете Wink въпреки, че има и патологични случаи
Успех Peace

# 8
  • Мнения: 3 091
Честито!

Един съвет: не можеш да промениш родителите си, нито той - неговите!  те са такива каквито са! казваш - ами ако баща ти вземе думата... гордей се с родителите си, не се срамувай! поговорете за това!
Всичко ще мине добре, важното е да се обичате и да бъдете щастливи!

# 9
  • Мнения: 4 651
Да, може би срамувам се е правилната отправна точка тук. Простo ми се струва, че знам кое от поведението на родителите ми ще ги издразни и обратното. На теория моите и неговите родители направо ми се виждат несъвместими - и като характери и като начин на живот.
За това въображението ми почва да чертае картинки като горе описаната или обратното: неговите започват да се дрънкат както винаги и да си вадят кирливите ризи от преди 30 години, а моите гледат странно  Mr. Green
Да се надяваме, че ще намерят общ език заради нас, защото сега поотделно се в много добри отношения аз с неговите, той с моите и ми иска да продължи така Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 091
Говоря от личен опит: аз си знам недостатъците на моите родители. Те много обичат съпруга ми, но аз ги държа на разстояние. От своя страна той прави същото - да има мир и любов и никой да не ни се бърка.
Вашите отношения трябва да зависят само от вас, а не от родителите ви - това е много важно! надявам се да живеете отделно - първа предпоставка всичко да бъде на ред!
още веднъж - желая успех!!!

# 11
  • Мнения: 7 914
Успех!... Може да е толкова сресиращо както го очакваш! Peace

# 12
  • Мнения: 2 353
  Ще се оправят, не са малки. Не зависи от теб дали ще се харесат, а и те няма да се женят. Важното е, че ти си намерила правилния човек и си щастлива! Пожелавам ти много весела сватба с луди танци и много смях и дълъг и щастлив семеен живот  bouquet

# 13
  • Мнения: 211
Дори и  в краен случай хич да не се харесат нали са на 350 км .Няма да им се налага да живеят заедно и да се срещат всеки ден на улицата. Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Успех и от мен! Важното е вие да се обичате, а не те. Не се тормози излишно, каквото има да стане, ще стане. После да кажеш как е минало.

Общи условия

Активация на акаунт