«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

¬арна

ћнени€: 13 287
ѕотърсих подобна тема, но намерих само  идеи за жени. Ѕихте ли ме посъветвали какъв оригинален подарък да подар€ за 30 год. юбилей на зет ми,който е след 2 дни?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 467
брр.. догодина ще го мисл€ същи€т проблем!! ћо€ позната направи страхотен подарък на при€тел€ си - свърза се със всички негови при€тели ( по мейл, телефон и прочие) и събра максимален брой снимки с послани€, оформени според иде€та на всеки, и ги залепи в един гол€м албум. —тана страхотно, но това н€ма да ти свърши работа като иде€ Rolling Eyes ѕък и организаци€та започна около 2 месеца предварително...

јми нещо гол€мо... зависи от финансите?
1. ƒигитална камера - може да се обедините с други при€тели и роднини.
2.  артина ... или статуетка н€каква...?
... хЏ... нещо ми отлет€ музата, щом детето ревна:-( ƒано се включат хора, с по-свежи идеи, отивам да укрот€вам човечето.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 164
ƒа,зависи от финансите,с които разполагаш  Thinking

“ъй като сега съм на тема екскурзи€,спокойно можеш да подариш два билета до н€кое красиво кътче и обратно.ƒа не забрав€ме,че Ѕългари€ е много живописна страна и двата билета всъщност може да са резерваци€ за Ѕоженци,∆еравна,–ибарица....

Ќо много зависи какъв е човекът и какво обича и предпочита.“ака стрел€м в тъмното  Crazy
÷итирай

ћнени€: 6 004
јбонамент за Playboy......макар че мъж ми н€маше да му се зарадва..........«ависи с какво се занимава..........от част от спортна екипировка, до козметика за колата........много неща можеш да му вземеш........
÷итирай

ћнени€: 2 564
ќх, думата юбилей ми звучи много достолепно и веднага си представ€м н€кой старец  #Crazy ј човека е само на 30!

јко е за мо€ зет, бих се посъветвала със сестра ми какво да му взема, т€ със сигурност ще знае по-добре от мен.
÷итирай

¬арна

јбонамент за Playboy......макар че мъж ми н€маше да му се зарадва..........«ависи с какво се занимава..........от част от спортна екипировка, до козметика за колата........много неща можеш да му вземеш........
Playboy newsm78..той ми е зет и ще си имам работа със сесстра ми-не, благодар€! Wink
÷итирай

Ѕавари€

ћнени€: 517
„асовник, музикален инструмент, н€кои от класиката на българските филми;-)
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 753
 ласика:

1. Ўвейцарско ножче Victorynox
2. „асовник с гравюра - макар, че това ми се струва за подход€що за по-възрастни мъже
÷итирай

ћнени€: 6 004
Ќ€какъв фитнес уред......или карта за фитнес
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 107
Ѕинокъл (ако си пада по оптика); набор от швейцарски ножчета; поредица от книги, ко€то би искал да има (справка - сестра ти); енциклопеди€ (в зависимост от интересите му).
÷итирай

зад парка

ћнени€: 1 453
ƒа, зависи от финансите, с които ще се разделите.

ћоже нещо свързано с хобито му. јз наскоро на мо€ бивш бъдещ зет му купих албум за ѕинк ‘лойд -от книжарница "Ѕуктрейдърс" май (на спирката на трамвай 14 на "—лавейков", посока колоните)

—ъщо така мисл€, че е добра иде€та за швейцарско ножче, хубав фенер или часовник (фен съм на —уоч)

÷итирай

ћу  инд ќф ѕлаце

ћнени€: 4 033
ћъжете ги свързвам с играчки, независимо от числата на юбиле€. » си мисл€ за вс€какви технически дивотийки-тонколони за уредбата, статив за фотоапарат, мр3 плейър,електронна рулетка.
Ќе съм фен на подаръци за доживот или такива поименни, които да задължат човека да ги държи  Peace
÷итирай

ћнени€: 465
–иза и луксозна вратовръзка с карфица...зависи какъв е човека bowuu
или красив марков мъжки часовник, аз може би това бих подарила. Peace
÷итирай

ћнени€: 7 473
„асовник!  bouquet
÷итирай

¬арна

~„асовник най-би ме улеснил, но сигурно сестра ми ще му подари  newsm78.Ѕинокъл????»ма телескоп,защо да н€ма и бинокъл?»ма хубава гледка от апартамента си и ще може да  "вниква в детайлите" Laughing
ј н€кой да знае във ¬арна къде се продават бинокли? ¬ Ѕиг Ўоп -н€ма, проверих вече.
« ѕоследна редакци€: вт, 08 авг 2006, 14:21 от monda »
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора