Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте от мен  Hug
Мъжа ми работи в Ямайка в момента и постоянно ме кара да отивам. Аз вече бях там... и беше меко казано скучно, не като по туристическите реклами.  Confused
Затова, ако има някоя българка там, нека се обади... Аз ще трябва да ходя в Кингсън.
Цитирай

Limburg, Belgium

Не съм ходила там, но честно казано ми се иска.... винаги ми се е струвало много екзотично място, скучно най-малко!  Mr. Green Така, че споко, ще бъде хубаво преживяване според мен!!!
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Я, кажи какво работи твоя мъж , че да пратя и моя такова да работи... с удоволствие бих се преселила да плажувам на Ямайка Mr. Green
Цитирай

Не съм ходила там, но честно казано ми се иска.... винаги ми се е струвало много екзотично място, скучно най-малко!  Mr. Green Така, че споко, ще бъде хубаво преживяване според мен!!!
И аз така  Mr. Green
Но разбира се, че има огромна разлика между това да си турист някъде и да живееш там.
Сред нас май няма мами от Ямайка, но съм сигурна, че има други българи, като се запознаеш и намериш приятели, може би няма да ти е толкова скучно.
Цитирай

Я, кажи какво работи твоя мъж , че да пратя и моя такова да работи... с удоволствие бих се преселила да плажувам на Ямайка Mr. Green

Laughing Laughing Laughing Ми да пращам и аз моя, може да заформим ямайско купонче  Wink
Цитирай

Варна

Взехте ме малко на подбив ама аз ви прощавам  Hug
Истината е че не е както всички си представят Ямайка , а и аз на почивка няма да ходя  Sad
Хубавите плажове там са от другата страна на острова, та дори и на плаж няма къде да ходя  Sick
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Laura Sh , еее не ни се сърди... не сме те взели на подбив... Hug
Все пак като ти кажат Ямайка си представяш плаж, моренце, палмичка и тн...
 Hug  bouquet
 И аз не съм чувала някой да е на Ямайка.. Rolling Eyes За колко време ще заминава таткото...може да отидеш временно пък ако не ти хареса...да измислите нещо друго Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Той е там от Януари. Аз също отидох и стоях 3 месеца, но се върнах в БГ да родя. Затова съм запозната и знам че ще е скукааааааааааа... Sick
Знаех си че едва ли ще намеря някой нашенец там, ама надеждата умира последна....

П.П. не ви се сърдя, поне ме развеселихте  Hug
Цитирай

Италия

Laura ,имах една позната,на която брат й работеше там,а тя беше във Флорида...но от години не съм поддържала връзки  Embarassed ..опитах се да издиря някакви координати,но съм ги загубила,а и не знам фамилното й име  Rolling Eyes...

Понеже пиша и в този форум..хвърли един поглед на това .А може и там да пуснеш питане.

http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/860432/page/0/vc/1

Успех!  Hug
Цитирай

Варна

Благодаря! Дано да открия някого там
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.