Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Знам, че това за форума е нещо нормално, но за мен е много Wink Никога не съм си и представяла, че мога да кърмя цяла година! И ако не бях се запознала подробно с доста материали оттук, изобщо не мисля, че щеше да стане.

Към годинката мисля да отбия Кари - тя вече не суче изобщо през деня, тъй като аз работя, а само вечер и през нощта. Но щом аз, която навремето бях почти противник на кърменето  Embarassed, успях да се справя успешно за такъв период, значи всеки може. Смятам да агитирам всичките си приятелки, на които предстои раждане как точно да кърмят, за да имат успех!

Поздрави от нас с Кари Love
Цитирай

До хладилника, който обичам

Много обичам такива теми Very Happy
Браво на вас с Кари!
Цитирай

София

Кърмиш благодарение на себе си и заради малката Кари.Форумът е само едно приятно място за подкрепа и информация, но аплодисментите са за вас двечките smile3501
Цитирай

belinda, Бу, с вас не мога да се меря по стаж и опит, но дано все повече майки успяват да кърмят по 1 година и повече, а дори и по 6 месеца да е, пак е голям успех, нали  Smile

А без форума щеше да ми е хиляда пъти по-трудно, затова пуснах темата! Love
Цитирай

Дай боже всекиму такъв повод за радост!
Поздравления  bouquet
Цитирай

Пловдив

Браво на вас,дано всички мами да са така.
Цитирай

London, Sofia

Кърмиш благодарение на себе си и заради малката Кари.Форумът е само едно приятно място за подкрепа и информация, но аплодисментите са за вас двечките smile3501

Peace Браво  bouquet
Цитирай

София

Браво мила!
Много ме радват подобни "новини" и мами, с твоето мислене!
Дано стане "заразително" за всички нас, които сме с по - малко "стаж" зад гърба си... /засега!  Wink/
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.