Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 авг. 2006, 09:25 ч.

Мога ли да лежа по корем?

• 3 857
  • 44
  •   1
Отговори
Здравейте,
Аз съм в края 4ти месец и се питам дали е проблем това,4е спя по корем? Мъжът ми постоянно ми се кара,4е съм щяла да сма4кам бебето,мога ли да му навредя по някакъв на4ин така?

# 1
  • В полите на Пирин планина
Не можеш да го смачкаш, бебето е добре защитено. Но ми е чудно как може да ти е удобно да спиш по корем - може би защото още си в ранна бременност и коремът ти не е пораснал ... newsm78

# 2
На мен лично в 4 месец вече не ми беше удобно да спя по корем, но след като ти все още понасяш тази поза-защо не.На бебето не можеш да навредиш Peace

# 3
  • София
Няма да го смачкаш не се тревожи. С нарастването на корема ти обаче ще ти става все по неудобно да лежиш така preggo

# 4
  • Казанлък
Няма проблем щом ти е удобно.

# 5
  • Бургас
Не можеш да го смачкаш, бебето е добре защитено. Но ми е чудно как може да ти е удобно да спиш по корем - може би защото още си в ранна бременност и коремът ти не е пораснал ... newsm78
Аз до 7 месец лежах по корем и ми беше удобно

# 6
  • Из Европейския Съюз
 [/quote]Аз до 7 месец лежах по корем и ми беше удобно
[/quote]  #Crazy Блазе ти, а пък аз искам да ида на плажа, да изкопая дупка и да си полежа по корем  hahaha

# 7
  • Пловдив
Щом ти е удобно може.Но с нарастването на корема на мен изобщо не ми беше удобно.Спях на една страна.

# 8
  • София
Аз до към 6-7 месец също спях по корем.Но май е по добре да попиташ гинеколога си,чувала съм различни мнения по въпроса.

# 9
  • В.Търново
  Аз пък мога да спя само на една страна Cry-не ми е голям корема,но не ми е удобно да спя върху него,а и честно казано-малко се притеснявам,по гръб като легна пък бебето се бунтува-явно не му е комфортно... Confused

# 10
  • ВАРНА
Спането по корем ми е любима поза, но за съжаление успях само до края на 3 месец, после беше неудобно. Ако не ти притиска, не виждам причина да не спиш така Peace

# 11
  • София
По принцип за бебчо няма проблем. И аз до средата на 4м. спях по корем, но той започна да ме рита, не дава... rotfImbo

# 12
  • София
След като можеш така, спи. Но не мисля, че още дълго ще ти е удобно. После препоръчват предимно наляво. А на мен по гръб ми ставаше лошо - притискала се някаква коремна артерия и кръвното рязко спадало. Поне така ми го обясниха.

# 13
  • Варна
Аз все още понякога спя по корем или почти по корем
А на плажа първо въртя дупе да си изкопая дупка - после се обръщам и - Хоп! тумбака остава в дупката, а там където съм се подпирала с лактите с гушват циците  ::

Всичко може - стига да ти е удобно и да се чувстваш добре.
Няма как да го нараниш Бебов.
Като вземе да по ритва - просто се обръщам.

Лека бременност

# 14
  • София
Спях по корем (любимата ми поза) докато корема започна доста да ми пречи... и смених позата. В начална бременност дребната не ми даваше да спя на лявата си страна, риташе Simple Smile Малко пози за спане имах.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт