Играчките в МакДоналдс

  • 3 028
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Не съм очаквала, че някога ще питам това  Embarassed защото съм върл противник на тази верига и много ме е яд да се връзвам на зарибявките им.
Обаче синът ми много обича колите и роботите, знам, че много ще се радва да вземем детското меню с колите. Сега като си помисля за последно сме ходили там преди 5 години някъде, за плюшените герои от Мечо Пух и още са като нови въпреки, че и двете ми деца играят с тях.

Та, питането ми е дали играчките се сменят на датите, които са обявени на сайта, или просто тогава се появяват и новите? Искам да отидем в събота, но пъл Мълнията е особено готина кола.

Извинявам се за тъпата тема, но нямам опит с тези неща  Tired

# 1
  • Мнения: 750
Играчките се сменят на обявените дати. След като изтече периода на цялата серия обикновено пускат за 2-3 дни останалите количества от всички играчки в серията. Тази неделя взехме двете "активни" в момента играчки - Червената кола (между другото я има в 2 варианта на "брандиране") и камиончето. С учудващо добро качество са. Въобще напоследък ми прави впечатление, че играчките им не са съвсем боклучави.
Аз лично хич не се притеснявам на "зарибявките". Така или иначе постоянно се сдобиваме с разни боклуци я от ловенето на патета в парка, я от някоя сергия. А и ако аз не предложа да минем покрай Макдоналдс, синът ми няма и да се сети.

# 2
  • Мнения: 1 114
Преди няколко години играчките бяха по-хубави. Ние имаме Мечо Пух, Зайо, Мики Маус, 3 джуджета, Лило и Стич. Последното е музикалната играчка с мелодията на Мамбо №5.
Малкият обича много да си играе с тях. Особено със Стич. Натискат му се зъбчетата едно по едно и по някое време те "захапва".  Храната я изяждаме с баща му Mr. Green Засега...надявам се в бъдеще да не си пада много по бургерите им. Но те пък май се опитват да си разнообразят менюто с по-здравословни неща. Thinking

# 3
  • Мнения: 216
Играчките ги сменят всеки петък, но наистина има останали от предишни седмици ако попиташ. Качеството им според мен е добро, въпреки че не искам да се храни с бургери - детето много ги харесва.

# 4
  • Мнения: 3 271
Явно ще черпя тати с нещо там утре. Май имаше и неща, които стават за ядене. Та да видим как изглежда Мълнията  Wink
Благодаря за инфото

# 5
  • Мнения: 1 492
Ако някой види Мълнията някъде, нека сподели, че ние я изпуснахме. Матьо беше останал случайно на макдраива и го взехме, но червената количка я нямаше.

# 6
  • Мнения: 5 877
Не ползвам много-много Макдоналдс, но играчките наистина си ги бива. Какъв е сайтът, да ги видя тези коли?

# 7
# 8
  • Мнения: 3 271
Хубави са, но изкарването там отново не ми допадна, не се е променило за последните 4 години, ако не е станало по-зле...
Иначе децата се радваха на играчките, така че може да вземем още някоя, но през драйва с тати и това е!

# 9
  • Мнения: 4 392
Не съм очаквала, че някога ще питам това  Embarassed защото съм върл противник на тази верига и много ме е яд да се връзвам на зарибявките им.
Обаче синът ми много обича колите и роботите, знам, че много ще се радва да вземем детското меню с колите. Сега като си помисля за последно сме ходили там преди 5 години някъде, за плюшените герои от Мечо Пух и още са като нови въпреки, че и двете ми деца играят с тях.

Та, питането ми е дали играчките се сменят на датите, които са обявени на сайта, или просто тогава се появяват и новите? Искам да отидем в събота, но пъл Мълнията е особено готина кола.Извинявам се за тъпата тема, но нямам опит с тези неща  Tired

По принцип се сменят на определени дати и повече не се предлагат,защото тогава идват новите. Защо не попиташ дали нямат останали от минали серии.Тях би трябвало да ги дават на половин цена или безплатно.Поне така е в Германия(Играчки от стари серии се раздаваха безплатно на децата пред ресторанта,за да ги накарат да влязат вътре да ядат Mr. Green), но нали става въпрос за една и съща верига. Wink

# 10
  • Мнения: 3 271
Тях би трябвало да ги дават на половин цена или безплатно

Тук такива екстри няма  Naughty България сме все пак Wink

за да ги накарат да влязат вътре да ядат

Колко типично  ooooh! Но говорим за МакДоналдс все пак  Tired


# 11
  • Мнения: 6 206
Да, потвърждавам колата е хубава и здрава.

# 12
  • Мнения: 1 210
Ние тази събота сме на линия. И аз ям меню, заради колите. Ходихме и на кино и малкия беше като хипнотизиран.

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
колко са големи колите newsm78
Да знам дали да се прежаля да хапна от сандвичите им - много са ми гадни, но иначе щерката ще ги хапне Sick
Ние имаме ем пе тройката с жабата- наистина е много здрава , що бой е изяла горката и още е здрава.

Общи условия

Активация на акаунт