Правят ли във Варна профилактика на топлата вода?

  • 931
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 871
От вчера нямаме топла вода и не мога да разбера каква е причината. Единственото, което ми дойде на ума е, че може да правят профилактика. Намерих сайт на топлофикация и исках да се обадя да питам, но единственият телефон посочен там е автоматичен и е за проверка на сметките. Така че бих искала да попитам дали във Варна изобщо се прави профилактика (досега никога не съм била към топлофикация и идея си нямам) и как мога да разбера колко ще продължи?

# 1
  • Мнения: 8 769
Обикновено август месец правят профилактика. Разбира се, монополиста не счита за необходимо да уведоми нещастните си клиенти за причиненото неудобство. Така и така те пак ще си плащат, за какво да се отнасяме с тях като с хора?
И ние от снощи нямаме топла вода. Предполагам от това ще да е.

# 2
  • Мнения: 6 871
И колко време може да продължи тази профилактика?

# 3
  • Мнения: 8 769
Обикновено е било около 20 дни. Тази година не знам. Ако искаш питай в топлофикация.

# 4
  • Мнения: 51
Аз живея във Възраждане , в момента нямаме топла вода .От съобщението залепено на входа разбрах,че утре 09.08 след 12 ч. ще я пуснат.

# 5
  • Мнения: 6 871
Обикновено е било около 20 дни. Тази година не знам. Ако искаш питай в топлофикация.

Shocked Ужас. И как живеете тогава, трудно ми е да си го представя, не ми се е случвало досега.

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз съм в Младост и от вчера нямаме топла вода. Има закачена бележка на входа с извинение от Топлофикация, че няма да имаме топла вода до 12.08.

# 7
  • Мнения: 6 871
Аз съм в Младост и от вчера нямаме топла вода. Има закачена бележка на входа с извинение от Топлофикация, че няма да имаме топла вода до 12.08.
Слязох до долу току-що, за да видя дали все пак не пише нещо в нашия вход, но няма. Иначе и аз се водя към Младост май.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Аз съм във Възраждане. И ние имаме бележка на входа, че няма да има топла вода от 7-ми до 9-ти, но въпреки това имаме топла вода и това ме учудва. Може нещо да са се объркали. А иначе, ако я спрат, в банята сме с бойлер.

# 9
  • Мнения: 8 769
Обикновено е било около 20 дни. Тази година не знам. Ако искаш питай в топлофикация.

Shocked Ужас. И как живеете тогава, трудно ми е да си го представя, не ми се е случвало досега.
Ами как, имам си и бойлер за случаи като тези.
Няма никакво уведомление от Топлофикация в нашия вход, нито в съседните.

# 10
  • Мнения: 6 871
Няма никакво уведомление от Топлофикация в нашия вход, нито в съседните.
То аз бях готова вече бойлер да сложа ако ще ми правят 20 дена профилактика, но се оказа, че някакъв проблем имали. Дойде тази вечер топлата вода.

Общи условия

Активация на акаунт