Питанка към майките на 3 и повече деца

  • 694
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 306
Привет!
Имам желание за трето дете. Но... много въпроси ме вълнуват. Бихте ли ми разказали как протече при вас третата бременност и раждането. Какви разлики и прилики намирате с предишните бремености и раждания?
Благодаря на всички споделили коментарите си!   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 937
El lucero del alba, вече сме две!
Да видим сега дали ще ни убедят, или напротив... Grinning

# 2
  • Мнения: 8 769
Три сме. Ама на мен ми още маааалко рано. Ще почакам дребен да стане поне на три години, защото иначе може да изперкам с три бебета у дома Joy

# 3
  • Мнения: 219
Здравейте мили мами,

аз за малко бях мама на три деца. Бременността ми протече напълно нормално . Всяка бременност си е сама по себе си различна. Раждането ми беше нормално и по-малко болезнено в сравнение с второто.
 Пиша ви да ви дам кураж за трето дете!! Много е хубаво да имаш три дечица!!  другите деца много се радваха на бебето и ми  помагаха. Не се колебайте и ако имате желание и възможност работете по въпроса. 53 newsm10 Децата са смисъла на живота ни  bouquet.

# 4
  • Мнения: 1 937
mcheuz, искрено съжалявам за случилото се...
Кураж и на теб!
Аз самата не бих оцеляла след подобно събитие...
Моля, извинете за off-a.

# 5
  • Мнения: 15 619
Аз мога да ти отговоря от името на първото дете. Бяхме само две сестрички, когато майка ни съобщи, че ще ставаме повече: станахме четири - малките бяха близначки. Бях много много щастлива. Сега имам един син и се надявам, че ще имам още деца / поне още едно /. Бяхме весела къща. И сега аз мога да разчитам на три сестри. Подкрепяме се за всичко.  По въпроса за бременността, доколкото знам всяка бременност е различна.

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Всяка бременност е различна!При някои пък всичките са еднакви-точно определение няма NaughtyАз третата бременност/16 години след второто раждане/ изкарах най-леко,най-лесно родих без нито един шев и каквито и да е усложнения!Казвам третата защото дъщеря ни е осиновена!Всяко дете е една нова радост и въобще не си губи времето в размишления кое ooooh! как ,ами работете по въпроса и следващата година да си при нас в многодетните мами Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 11 607
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77390.300

Ето от тази страница има споделено от мами на повече деца!

bybss ще се радвам ако се включиш в темата До многодетните мами-4 в Нашите деца! И да разкажеш повече за вас!

Общи условия

Активация на акаунт