Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Да ви кажа как заварих таткото и дребоса тази сутрин ... взели тигана, дребния седнал вътре, а татито го сурка по пода, като с шейна...паднах да се хиля  35
Цитирай

София

Дааа ... татковците са гении просто , когато става въпрос да се измислят такива игри  Laughing
Моите го правят това , ама с леген , защото ако ми пипнат тиганите на Тефал ще има бой Twisted Evil
Сега новият хит в къщи е бой с възглавници ...
Цитирай

на върха

Мммм дааа имат доста оригинални идеи 35 35 35
При нас най- смешно ми стана, като заварих голямата ми щерка да виси на закачалката в коридора hahaha Беше си облякла якето да тръгва на училище, а закачалката му е от външната страна и баща и от нямане на друга работа я беше закачил и детето си висеше мног щастливо Mr. Green
Цитирай

Пловдив

При нас най- смешно ми стана, като заварих голямата ми щерка да виси на закачалката в коридора hahaha Беше си облякла якето да тръгва на училище, а закачалката му е от външната страна и баща и от нямане на друга работа я беше закачил и детето си висеше мног щастливо Mr. Green

rotfImbo   newsm62   35  Това направо ме разби  hahaha
Цитирай

London, Sofia

Да ви кажа как заварих таткото и дребоса тази сутрин ... взели тигана, дребния седнал вътре, а татито го сурка по пода, като с шейна...паднах да се хиля  35

smile3532 newsm62 Готинооооооо Mr. Green
Цитирай

3 метра над небето

абе добре сте вие а те мойте се замерят със сутиените  малкия му вика татииии айде да си менкаме на мама бомбите и после никъде не мога да си открия сутиенааа #Cussing out #2gunfire newsm78 #Crazy  имат го за гутбулна топка #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.