Хубав манастир близо до София

  • 10 027
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 314
Мами, кажете ми хубав манастир близо до София, за да отидем за един ден на излет. Клисурски и Врачешки вече сме посетили, ако някой знае друг, ще му бъда благодарна. Hug

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Указател на българските манастири.....кликваш отстрани на буквите и избираш  Wink

http://www.infotel.bg/rubrics/manastir/manastirglaven.htm

# 2
  • София
  • Мнения: 6 508
Кремиковски  Peace

# 3
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Германски намира се в с.Герман на 1км. от Горубляне - много е хубаво препоръчвам да отидете там

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Драгалевски

# 5
  • Мнения: 4 195
Църквата и гостоприемницата над село Батулия - в Дефилето - уникално е.........особенно за излет Peace

# 6
  • Мнения: 581
"Свети Мина" също и Драгалевския.

# 7
  • Мнения: 8
Правешки и Етрополски.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Веднага се сащам за Драгалевския и за този в Биримирци - "Свети Мина".

# 9
  • Мнения: 2 663
Германски намира се в с.Герман на 1км. от Горубляне - много е хубаво препоръчвам да отидете там
и Свети Мина

# 10
Момичета, някоя от вас има ли снимки от местата за пикник около "Свети Мина". Каква е природата около манастира - горичка, планинска местност ли... newsm78

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Седемте престола, до Мездра, в дефилето, уникално е!

# 12
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Седемте престола, до Мездра, в дефилето, уникално е!
Peace
има страхотна рекичка в която може да се къпете защото водата не е ледена, абе върховна работа само че е на не по малко от 100км. и пътя е доста завоест поне до Своге, имайте го предвид на мен ми става лошо!

# 13
  • Мнения: 2 663
Момичета, някоя от вас има ли снимки от местата за пикник около "Свети Мина". Каква е природата около манастира - горичка, планинска местност ли... newsm78

Грам не става за пикник около самия манастир.Точно преди него е софийска вода,минава някакво подобие на рекичка,която е адски мръсна и има много цигани,мирише на застояло и тиня.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 314
Църквата и гостоприемницата над село Батулия - в Дефилето - уникално е.........особенно за излет Peace
как се стига до там? Как да намерим точно тези неща?Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт