седалка за тоалетна, но да е удобна за пренасяне

  • 626
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 281
някой купувал ли си е и дали е ползвал такава седалка:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_38&products_id=113

на мен ми изглежда доста добро като предложение, но незнам дали и на практика е удачно.
Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 972
В честно, само седална за тоалетна не нося в чантата! Ама винаги има първи път! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 422
Да .Ние имахме и още я имаме такава.купихме я за баткото преди 8 г.върши работа. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 281
мъжа ми твърди, че е толкова голяма, че е по скоро за мен!  Confused

аз си мислех, че е малка и става за малки дечица! някой има ли повече информация?

# 4
Ние имаме от две години и миналата година я носихме с нас на морето,тази пак ще я носим.За моя малък малчуган(4 год.) е удобна,не е голяма за дупето.По-удобна е за момиченца,че при момченцата някои път се мокри под нея и и стинската седалка в тоалетната,но това е неудобство за мама,а не за малките палавници. Simple Smile
Даже аз мисля да си слагаме такава тоалетна чиния с приставака за дете.Много е удобно.
Най-важното е дали детето ще иска да се отдели от любимото гърненце,останалото е навик.
Успех. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 281
благодаря на всички за отговорите!

хайде мами посъветвайте ме да си купувам ли такава седалка или да си взема по-евтина, но не сгъваема!

# 6
  • Мнения: 3 457
аз видях ,че и чико имат някаква мека седалка Thinking

# 7
  • Мнения: 8 917
Преди морето - значи преди около 3 седмици купихме от МЕТРО много удобна и мека седалка за тоалетна. Беше към 6-7 лв - с рисунки, нещо като дунапрен и отгоре гумено покритие. Върши чудесна работа. Неразглобяема е Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 281
The Sun, благодаря много!

вобще не се бях сетила да погледна в метро какво се предлага!  Hug   Embarassed

# 9
  • Мнения: 8 917
The Sun, благодаря много!

вобще не се бях сетила да погледна в метро какво се предлага!  Hug   Embarassed

 smile3503 Само да уточня, че ставаше въпрос за МЕТРО - Ст.Загора, но би трябвало нявсякъде да имат едни и същи продукти. Попитай Peace

Общи условия

Активация на акаунт