Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ако щете, вярвайте ето доказателството #Crazy #Crazy #Crazy
Цитирай

София

newsm09  ...aма тъкмо навреме се сетил...
Цитирай

Sf

Е, да ги беше закръглил на 40  35
Цитирай

smile3501много плодовит бе.нямал си друга работа 4овека
Цитирай

София

newsm09
"......В момента Йоланда и 11-те й деца живеят в съседна къща, за да не се разделят децата от баща си......"
 Това също заслужава аплодисменти  Laughing
"......Аржентинецът не е използвал никога презервативи, защото предпочитал с парите да купи храна на семейството си. "
Цитирай

Тази статия обаче ме накара да се замисля newsm78Ний българите все се оплакваме че няма пари за да отгледаш едно дете(ай, най-много до 3), а човечеца има 37 рожби, работи за 2 долара на ден...и хич не му пука. Very Happyщо за странни птици сме, българите в това отношение, може би такъв ни е манталитета...и аз незнам Thinking
Цитирай

Тази статия обаче ме накара да се замисля newsm78Ний българите все се оплакваме че няма пари за да отгледаш едно дете(ай, най-много до 3), а човечеца има 37 рожби, работи за 2 долара на ден...и хич не му пука. Very Happyщо за странни птици сме, българите в това отношение, може би такъв ни е манталитета...и аз незнам Thinking
Аз мисля, че такова ни е възпитанието - нормалните, интелигентните хора имат по две деца. Най - добре 1, ама за да не му е скучно са ни набили 2. Скоро някоя мама  се оплакваше, че искали 3-то дете, а всички им казвали, че било срамно и ще им се смеят хората. Така са ни го набили в главиците. А, е и много важно какво ще кажат/помислят хората за нас.
Тъпо  Tired
Цитирай

Варна

Е, време му е на човека да спре да прави деца  Very Happy

Гледам по-надолу на страницата имаше и други интересни нещица:
http://www.dnes.bg/article.php?cat=84&id=26175

а също и:
http://www.dnes.bg/article.php?cat=84&id=26150

Crazy
Цитирай

То не е въпросът да ти пука или не.
Какъв е смисълът да създаваш мн. деца, като не можеш да им дадеш качествен живот? Правиш ги нещастни. Кой каквото ще да ми говори, едната обич не стига. На това дете трябва да му се осигури, освен храна и дрехи, още и образование, възможност да се развива, ако щеш даже възможност за самост. стая у дома(личното пространство също е част от качеството и стандарта на живот).

Аз пък се чудя на семейства у нас(изкл. ромите), които едва свързват двата края и са направили не 1, максимум 2 деца, ами 3 даже 4. Whistling
Цитирай

София

Може да е болестно състояние да изпитва нужда да прави деца
Цитирай

Може да е болестно състояние да изпитва нужда да прави деца
Голяма болест ще да е това #Crazy Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.