Течни кристали за коса

  • 23 676
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 797
Някой пробвал ли е кристалите и въобще продуктите на Biopoint /дано така се пише/ и доволни ли сте?

# 46
  • Мнения: 891
И аз ползвам кристалите на Биофарма. Ползвам ги след всяко измиване. Правят косата мека и лъскава, реша се много лесно /въобще не се заплита/, но ако трябва да съм честна цъфтежа ми въобще не е намалял. Косата ми пак си цъфти страшно много.  Cry

# 47
  • София
  • Мнения: 3 328
Някой пробвал ли е кристалите и въобще продуктите на Biopoint /дано така се пише/ и доволни ли сте?
Кристали - не, но безамонячна боя-маска - да. И от нея съм много доволна.
А пропо - не можах да си купя кристали на Биофарма - търсих в аптеката на ХИТ на "Обелско шосе" - имаха италиански - на "Парисини", пък аз към продуктите на тази фирма съм скептично настроена, откакто ползвах шампоан, и не си купих. Търсенето продължава.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 250
Karimma, виж и в магазинчетата за козметика, моите от едно такова магазинче си ги взех.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря ти, Ваня!
Гледах и в такова магазинче миналата седмица, но и там имаха същите тези италиански, които аз не искам да пробвам. Но ще продължа да търся.

# 50
  • Мнения: 17 407
От кристалите на Парисини с масло от ленено семе съм най- доволна. Сравнявам ги с Биофарма и Сери.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 397
В подлеза на Окръжна болница ги има кристалите на Биофарма цена за 100мл.-11.60лв.  Peace
Козметиката се пада точно до магазаина за цветя./ той е само един/

# 52
  • София
  • Мнения: 3 328
От кристалите на Парисини с масло от ленено семе съм най- доволна. Сравнявам ги с Биофарма и Сери.
Уф, тези бяха точно с масло от ленено семе newsm78много ме замисляш...
В подлеза на Окръжна болница ги има кристалите на Биофарма цена за 100мл.-11.60лв.  Peace
Козметиката се пада точно до магазаина за цветя./ той е само един/
Благодаря ти, Кимба. Аз живея точно на другия край на София, но приятелката ми би могла да ми ги купи от мястото, което ти посочваш, в случай, че не ги намеря наблизо.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ползвам на Ревлон, взех си ги от фризьорски салон за 12 лева, много съм доволна

# 54
  • София
  • Мнения: 4 397
Karimma И на мен ми се пада на другия край, ама бях там при приятелка и познавам шефката на козметиката и продавачката и се отбих да ги видя и тях и съвсем случайно се сетих за кристалите и тя каза, че ги имат та затова обърнах внимание и на цената  Peace

# 55
AZ ISPOLZWAH NA BIOFARMA 100 ML ZA 11 LW BQH DOWOLNA NO SEGA NAMERIH NA NOWA PAK ITALIANSKA FIRMA COSMOFARMATE DORI I DOSTAWQT NA MQSTO 4REZ SPYDI I SA NA SA6TATA CENA DAJE IMA I BONUSI I MNOGO PO BARZO POPIWAT OT TEZI NA BIOFARMA I PRAWQT KOSATA STRA[NO ELASTI`NA I MNOGO LESNO SE RAZRESWA MNOGO SAM DOWOLNA IMAT I NEWEROQTEN PRODUKT ZA PRESA I SU[OAR OLIO NE OLIO NA 9 LEWA A SA6TIQ NO PO LO6 NA SERI E 16 LEWA PAK 250 ML.IMAT I SERUM ZA ISPRAWQNE BEZ PRESA I SERUM ZA KADRICI.FIRMATA MAI 4E BE6E PLOWDIWSKA MOJE DA SI PORA`A6 KATALOG PO EMEIL.  PILS@ABV.BG COSMOFARMA

# 56
a az plzvah na Cosmofarma ampuli s p4elno mle4ice i placenta, kosata mi beshe adski iztoshtena sled kato mnogo q boqdisvah, no sega e mnogo po dobre.. plzvah i meden balsam i shampoan.. i estestven kadrin.. a Biofarma ne sam plzvalavaobshte i nqma i da plzvam zashoto ot tezi sam mnogo dovolna..

# 57
  • Мнения: 693
на BioPharma са по-евтини ползвала съм и на Avon  от двете съм доволна

# 58
e da ama sigurno ot proizwoditelq a teq na cosmofarma sa 100 ml 9.90 i sa mnogo hubawi barzo popiwat koeto e mnogo wajno moita friziorka kazxa 4e hubawite kristali po twa si li`ali 4e trqbwa da popiwat barzo a te za 2 min daje za edna
i gotowo

# 59
  • Мнения: 165
Moite sa na INDOLA-125ml,21.00lv.mnogo sam dovolna Hug

Общи условия

Активация на акаунт