Лунна диета - пълнолуние - 9 август, 13,54 ч.

  • 2 798
  • 77
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехоооооооо,има ли желаещи да ми правят компания search?
Май малко раничко пускам темата,ама да ви напомня и да не ме изпревари някой... Mr. Green
Аз нещо съм в застой и се надявам лунуването да подбутне кантара пак надолу Praynig...затова спирам да ям още от сега и от утре до четвъртък - 14 часа -глааааааад smile3505 и вода thumbsup!

# 1
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Евала ви правя с тая лунна диета!  bouquet
аз по пълнолуние ставам като вълколак. искам от всичко по много Embarassed

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Включвам се, само ако мога да ям диня и пъпеш  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 581
Момичета, ако сте бременни незнам дали е уместно да я спазвате.  newsm78

14 часа глад не е ли много дълго за една бъдеща мама?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
гладуването трябва да 24часово а не само 14 часа:)

# 5
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
т.е. от колко до колко
13.45х до.......
И какво се папка само?

# 6
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
...13.45 но на другия ден
при мен вода и пресен сок + билков чай /или зелен/

# 7
До колко часа трябва да си само на течности?От 13,54 на обяд,до...?!
Редактирам си поста,защото видях,че вече сте отговорили . Значи до 13,54 на 10.08  Wink
Малко са ми съмнителни тези килограми,дето се губят..  newsm78
А и това е само вода,нали така? bowuu

# 8
  • Мнения: 346
Проверете пак, но мисля че започва в 12:54. И аз се включвам! Peace

# 9
  • Мнения: 432
И аз се включвам.За първи път ще ми бъде.
А преди това може ли нещо да ям или от сега/8ч/до утре трябва да гладувам?Само кафе и сокове,чай ли е позволено?

# 10
  • Мнения: 630
И аз ще се включа - на чай, диня/но малко/ и фрешчета. С предишната  лунна нещо не мръднах, но се надявам тези дни... Днес се напъхах в едни дънки 29 номер Party, но малко ми стягат на талията. Един килограм ще реши проблема мисля. От сутринта започвам с Ройбос, да подпомогне отделянето на токсини.

# 11
  • Мнения: 33
От 27.07 до днес съм свалила точно 6кг.Ура-аааа
Но...ми имам още 10 за сваляне?! Sad
Комбинирам лунна,плодове,чай и мед и пия кафе Вита Голд,но честно казано не вярвам ефекта да е от него ,а по скоро плод на зверския глад.
Днес съм на лунна,дано има по-добър ефект.

# 12
  • Мнения: 164
И аз се включвам.За първи път ще ми е и се надявам да издържа.
Прочетох някъде,че до момента на започване е хубаво да се хапва по-лека храна като плодове,салатки и т.н. и се спира да се яде 30 мин преди започването.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз този път се включвам.Така, на по половин ден ми е много по-лесно да не ям, защото мога да обядвам и това ми е достатъчно, а утре сутринта само на кафе Peace

# 14
  • Мнения: 614
С вас съм момичета Wink

# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Точно в 13,54 на 9 август до 13,54 на 10 август.
Сега е фаза пълнолуние,при която се сваля най-много и се препоръчва за оптимални резултати само...бистра водица...за тези,които няма да издържат - фрешове /натурални баз захар и други разни химии/. Спира се да се яде 30 мин. преди посочения час.../леле,голям спец съм станала.../

Малко са ми съмнителни тези килограми,дето се губят..  newsm78
А и това е само вода,нали така? bowuu
На мен хич не са ми съмнителни,защото за два месеца съм вече - 10 кг. bowuu!Водата,която се губи с тази диета,увлича със себе си всички токсини,шлаки и разни други там наслагвания.Ако едновременно с това се прилага и умерен диетичен режим и в деня след лунуването не се прекалява с храната, резултатите се запазват smile3521.

Ето линк от библиотеката за новите:
http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

Пийте много вода!
Успех на всички  bouquet!

П.П. Радвам се,че имам голяма компания!

# 16
За мен не е проблем да издържа на вода през този един ден,който започва от 13.54ч. днес до 13.54ч. утре.Но не успях да разбера-от тази дата до следващата ли трябва да се спазва някакъв хранителен режим?(т.е до 16.08.06 г.?)
Или от мен се изисква само 4 дена в месеца да съм на вода?(и другите позволени неща,които описахте?)
ПС.Смешното тук е,че един от дните в през който трябва да се спазва диетата е рождената ми дата (пълнолуние  Вторник-5-2.25ч. )  Joy

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За мен не е проблем да издържа на вода през този един ден,който започва от 13.54ч. днес до 13.54ч. утре.Но не успях да разбера-от тази дата до следващата ли трябва да се спазва някакъв хранителен режим?(т.е до 16.08.06 г.?)
Или от мен се изисква само 4 дена в месеца да съм на вода?(и другите позволени неща,които описахте?)
ПС.Смешното тук е,че един от дните в през който трябва да се спазва диетата е рождената ми дата (пълнолуние  Вторник-5-2.25ч. )  Joy
Ами аз по принцип съм на диета,но ако искаш да си само на лунна,в деня след лунуването се препоръчва да си предимно на лека храна-плодове,зеленчуци,за да запазиш постигнатото.В линка,който съм посочила, всичко е обяснено много добре.
Честно казано вече не ми правят впечатление разни празници - свикнах в този ден да съм на вода и това е...но ако прегрешиш,естествено нищо няма да стане - та другия лунен ден е само след седмица!

# 18
  • Мнения: 1 381
.....На мен хич не са ми съмнителни,защото за два месеца съм вече - 10 кг. bowuu!Водата,която се губи с тази диета,увлича със себе си всички токсини,шлаки и разни други там наслагвания.Ако едновременно с това се прилага и умерен диетичен режим и в деня след лунуването не се прекалява с храната, резултатите се запазват smile3521.........
П.П. Радвам се,че имам голяма компания!

Браво на теб... чудесни резултати си постигнала. И аз ще се присъединя този път към компанията....

# 19
Верно,че се падат на седмица по един ден.
Е,не искам да се заричам,ама ще пробвам.С вас съм за днешната дата,въпреки,че сега държа в ръката си шише минерална вода  Mr. Green
Искам на 1.74 да стана тия заветни 53-54 кила  Praynig

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз съм на линия. Резултата от миналата седмица го отнесе едно шоколадче. Все едно не съм гладувала. Тази седмица обаче ще затегна контрола след гладуването  Grinning

# 21
Аз отново съм с вас. С тази диета наистина се сваля, правих я два пъти и свалих -500 и ги задържам, но с умерено хапване след това. Успех на всички лунуващи   bouquet

# 22
  • Мнения: 356
И аз искам да се включа, но малко не съм наясно.Не съм правила досега такава диета.
От кога се гладува и какво може да се консумира?
По колко се сваля и после задържаш ли си новото тегло?
Успех на гладуващите  Hug

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
.С вас съм за днешната дата,въпреки,че сега държа в ръката си шише минерална вода  Mr. Green
:

Защо "въпреки"? Точно това трябва да държиш - само вода!

И аз искам да се включа, но малко не съм наясно.Не съм правила досега такава диета.
От кога се гладува и какво може да се консумира?
По колко се сваля и после задържаш ли си новото тегло?

Виж линка,който съм указала на предходната страница - там има отговорите на всички въпроси,които те интересуват.

Цитат на: Eva link=topic=119392.msg2188472#msg2188472 date=115510985

Браво на теб... чудесни резултати си постигнала. И аз ще се присъединя този път към компанията....
[/quote

Благодаря  bouquet!Дано и ти се радваш на такива резултати Hug!

# 24
Хах,не въпреки,а по-скоро "Защото"
(Трябва най-после да си купя някакъв кантар  Thinking)
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 260
Ами, аз предишния път свалих 1 кило, въпреки че не беше пълнолуние, и си го задържам. Пак обаче няма да си призная с какво прегреших вечерта, че ... Но нали имаше резултат. Ще видим днес като си дойде татито от работа дали ще устискам само на вода и в краен случай - на кисело мляко или пак хубаво ще се навечерям!  Mr. Green Успех на всички "лунатички"! Надявам се, няма обидени заради определението, което ни лепнах.

# 26
  • Мнения: 356
mari_eta , Благодаря за линка.Доста подробно и изчерпателно е написано всичко.
Нали може да разчитаме на теб да ни подсещаш и за другите дати   bouquet Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 147
Е момичета и аз да направя опит,пък утре ще видим коя какви ги е свърщила???? smile3532

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
mari_eta , Благодаря за линка.Доста подробно и изчерпателно е написано всичко.
Нали може да разчитаме на теб да ни подсещаш и за другите дати   bouquet Hug  bouquet

Нямаш проблеми Peace!Аз вече съм маниачка на тая тема и в никакъв случай не пропускам и ден Naughty!Стига да имате желание и мъничко воля /май инат е по-добре да се каже Mr. Green/ ще успеете!
Така че -добре дошли в отбора на Лунатичките Hug!

# 29
  • Мнения: 102
Здравейте момичета!

Искам да Ви поздравя за диетата.
Аз наистина вярвам, че помага за свалянето на кг. , защото миналата година с такава диета свалих 15 кг. за 5 месеца Simple Smile.
Спазвах почти всички фази на луната , но не бях само на течности . Пиех вода или чай и консумирах плодове. Плодовете разбира се по-малко . Примерно една ябълка , една праскова , няколко кайсийки за деня, колкото да залъжа глада Simple Smile.
Това лято пак съм решила да спазвам отвреме на време диетата, че през зимата нещо се отпуснах и съм качила 4-5 кг. Sad.

Поздрави

# 30
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
точно се наядах,почвам я Joy

# 31
  • Мнения: 2 631
И аз съм с вас! Hug
Но нали кърмя - ще хапвам плодове! Rolling Eyes

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз наистина вярвам, че помага за свалянето на кг. , защото миналата година с такава диета свалих 15 кг. за 5 месеца Simple Smile.

Браво на теб smile3501!!!Ето още един стимул за всички нас newsm10!

Айде,кой ял - ял, сега само вода smile3505!

# 33
  • Мнения: 1 241
И аз се включвам(да де вече съм влкючена от 30 мин) но се включвам в темата smile3503
Успех на всички newsm10

# 34
  • Мнения: 1 269
Momi4eta, ne e li ot 12,54?az ot 12 sam we4e na linia.Uspeh!

# 35
  • Мнения: 2 631
Ама, вие до минутите ли го следите!?!? Shocked
Аз го правя от днес на обяд до утре на обяд и това е! Rolling Eyes
Няма с часовник в ръка да седя, я!
Пък като изтече времето, да не се нахвърлите на манджата, ей! Wink Joy  chef
Хайде утре ще си бройкаме кг!!! Hug

# 36
  • Мнения: 1 241
Momi4eta, ne e li ot 12,54?az ot 12 sam we4e na linia.Uspeh!
Не, аз доколкото знам е от 13.54,може да си гледала някой сайт от друга часова зона Simple SmileНищо де и аз не ям от 11 Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 1 724
От 27.07 до днес съм свалила точно 6кг.Ура-аааа
Но...ми имам още 10 за сваляне?! Sad
Комбинирам лунна,плодове,чай и мед и пия кафе Вита Голд,но честно казано не вярвам ефекта да е от него ,а по скоро плод на зверския глад.
Днес съм на лунна,дано има по-добър ефект.
Когато не е лунна, какво спазваш?

# 38
  • Мнения: 1 381
аз преди година я спазвах за около месец и нещо и свалих 5 кг, но и с режим на хранене и фитнес. Но за мен това беше мног важно начало..... сега имам още малко кг и после е добре да свикна да си я правя за поддържане...

# 39
  • Мнения: 8 917
На линия съм Mr. Green

# 40
  • Мнения: 432
Момичета,как сте?Аз прегреших с малко диня.Не мога да устоя на студена динка.Дано само с това се изложа.

# 41
  • Мнения: 356
Момичета, само на натурален сок съм до сега.Дано да издържа и утре да ви се похваля Grinning Heart Eyes Heart Eyes

# 42
Аз съм на няколко чая с мед,вода и две сокчета на Куинс (ананас и портокал - те са без захар). Вие как сте? Мене нещо ме наболява стомаха, но си  Whistling
Успех  Peace

# 43
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Преди час машнално Sad изядох 4-5 плодови бонбона докато си говорихме....
Не че ще проваля диетата, ама....

# 44
  • Мнения: 356
Все още удържам фронта, ама ми е малко трудничко Sad
Сега сложих на мъжлето да вечеря и избягах в хола.А бях направила пилешки хапки и щяхме до пием биричка докато гледаме мача.

# 45
  • Мнения: 164
Аз май не издържах Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Хапнах си малко салатка от на мъжо.
Не можах да се въздържа като го гледах само как сладко си хапва
Ооооо  newsm45

# 46
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
офф:От прозореца навлиза чуден аромат на пипер....

# 47
Слабички сте,слаби...аз само на минерална вода,в момента зелен чай  Peace

# 48
  • Мнения: 33
От 27.07 до днес съм свалила точно 6кг.Ура-аааа
Но...ми имам още 10 за сваляне?! Sad
Комбинирам лунна,плодове,чай и мед и пия кафе Вита Голд,но честно казано не вярвам ефекта да е от него ,а по скоро плод на зверския глад.
Днес съм на лунна,дано има по-добър ефект.
Когато не е лунна, какво спазваш?
Плодове,чай и мед и вечер салата и пилешка или телешка пържола на скара,или риба също на скара.Вече две седмици само това ям и то рано около 18.30-19.Преди лягане пия чай.

# 49
  • Мнения: 630
Някой да ми каже какво правя в готварския форум smile3527. То това моето на мазохизъм отива. И омлетче правих на дъщерята/а как божествено ухае/. Отивам да си лягам, че...

# 50
  • Мнения: 432
 Grinning Добро утро ,лунатички.Как сте?Направих си чай-подготвих се.Ще пина едно малко кафенце.Още не съм усетила глад,но да видим към обяд.

# 51
  • Мнения: 2 631
Аз отново съм - 1,2 кг!!!! newsm44
Но пък не мога да задържа всичко постигнато между фазите...  Cry Може би защото правя диетата само на новолуние и на пълнолуние... Thinking
Продължаваме до обяд, нали!!! Wink

# 52
  • Мнения: 356
Добро утро  лунатички Hug
И аз съм с 2 кг. надолу newsm44
Сутринта се намъкнах в едни дънки, които преди ми стягаха малко на талията, а сега прани ги обух и нищо не ми стърчи от колана Grinning
На обяд пак ще се премеря.Да си призная че и аз снощи малко прегреших - изпих половин чаша биричка с мъжлето по време на мача.Но все пак резултата е налице.Дано да задържа новите килограми.
Поздравления на всички издържали на глада.   bouquet

mari_eta, благодаря ти че ни мобилизираш  newsm51 smile3525 newsm51

# 53
  • Мнения: 1 241
Поздравления за всички, които отчитат спад в теглото!!
И аз не издържах и сутринта се метнах на кантара и -1 килце.Айде малко остана Grinning

# 54
  • Мнения: 432
Аз пък нямам кантар:(При нас в една аптека има,та ходя там да го ползвам.Още не сме излизали и незнам има ли ефект при мен.
Момичета,колко струва един кантар,имате ли представа?

# 55
Абе така като ви чета,значи и аз да съм минус едно кило  bowuu
Наистина видимо изглеждам по-слаба.Но това килце,не ме задоволява,искам ощее
(Това с кантара ще ми е полезно и на мен, като информация,защото и аз нямам у дома,както казах преди няколко поста  newsm78)

# 56
  • Мнения: 1 241
Аз пък нямам кантар:(При нас в една аптека има,та ходя там да го ползвам.Още не сме излизали и незнам има ли ефект при мен.
Момичета,колко струва един кантар,имате ли представа?
Обикновенитте(май механичкюни се казваха)-от 10 до 30лв,а електронните -от 25 нагоре,има и електронни,които измерват количеството вода и мазнини в тялото-те са около 80 лв.

# 57
  • Мнения: 2 631
Много е важно да имате кантар у дома! Peace
Наскоро си купихме електронен от ТСМ за 17 лв. Имаше и с екстри, които показват освен кг и други неща, но т.к. много не им вярвам - си купих показващ само кг. Hug

# 58
  • Мнения: 1 381
аз пък не съмсе замерила- демек незнам колко ще отслабна. Обаче нещо ми се подува корема от глад. Иначе съм решила след като минат 24 часа да хапна само пъпеш следобяд и за вечеря салатка с пил. пържола, по скоро филе. Абе трябва да ги махна тези последни килца и да почна с фитнес- хем си взех и карта за нмаление в Атаме, но нещо не мога да се накумя....

# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро и от мен Hug!
Браво на всички,които още издържат и вече са видели добрия резултат smile3501! На тези,които са прегрешили - не е страшно Wink,хапнете днес нещо леко - салатка,плодове,риба и пак ще има ефект Peace!
За протокола - аз дотук съм - 1кг,но в 14 ч. пак ще се премеря,дано паднат още стотина грама!
Иначе не съм яла от вторник 17,30 ч.,т.е. до края ще станат 44 часа,но никакъв глад не изпитвам,явно организмът ми вече свикна с тези ежеседмични гладувания и ги приема съвсем нормално...За 14 ч. съм си приготвила таратор и варено яйце,а за вечеря - салата с пилешка пържола и диня...
Благодаря,че ми правите компания  bouquet!Ще ви очаквам и другата седмица - 16 август, 4,51 часа!

# 60
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мерси за часовете!
 И аз меря на 24тия час Simple Smile

# 61
  • Мнения: 164
Добро утро и то мен!
Въпреки прегрешението снощи Embarassed,дотук съм - 0,5кг newsm68
Ееех,само да не се бях поддала на изкушението

# 62
  • Мнения: 2 631
Ей, дами, не останааааа!!! bowuu Hug Flutter

# 63
  • Мнения: 630
Този път защо ми е толкова трудно. Направо си промих стомаха, ходя през пол. час до тоалета и ... Гледам тук едно сурово кашу - още в 14.00 ще го нападна. Добре, че е 20-тина грама Embarassed

# 64
Утре ще се премеря, защото сега се премерих, но съм приела течности и кантара показа 49  Sunglasses

# 65
  • Мнения: 1 381
мене ме заболя главата, ама то и от времето може да е... ама мног сам гладна....не ме питайте каво ми туак колеките ми от всички страни обядват пици от Виктория ( нали знаете каква специфична миризма имат) , ама ще издържа... чакам си пъпеша след 14ч да си го хапна с наслада....

# 66
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вече официално - аз съм -1кг bowuu goodscale newsm44!
Уррраааааааааа newsm68 newsm44 newsm08!Отивам да си сменям лентичкатааааааа hahaha!
Айде на тараторчетооо Joy

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 13:54 от mari_eta

# 67
Реших първо да си напиша мнението тук,преди да хапна първият залък!
ЧЕСТИТО!
Другата седмица-пак  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 432
Утре ще се меря,че днес не стигнах до аптеката.Довечера ще хапна таратор,салатка и диня.Незнам дали има ефект,но съм много щастлива,че удържах на изкушенията.Благодаря ви ,момичета.Утре ще се отчета.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз издържах. Редовния килограм е смъкнат. Другата седмица пак Peace

# 70
  • Мнения: 356
Момичета, и аз да се похваля.На обяд като се претеглих съм смъкнала 1.5 кг.
Другата седмица за гладуването и мен ме бройте  Hug

# 71
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
За пръв път смъквам само 0.6кг.
Поблазни ме мисълта, че може да съм внимавала предната седмица и да не съм имала толкова вода колкото обикновено, но дали....

# 72
  • Мнения: 630
Такааааа. Аз пак не смъкнах #2gunfire. Какво да се прави - метаболизъм. Сега излапах един котлет сьомга и салата от домати и утре ще видим какво ще покаже кантара. Ама силно се съмнявам. До следващата лунна и поздрав на всички щастливки, разделили се с някой килограм. И да ги задържите  bouquet

# 73
  • Мнения: 2 631
Момичета, малко тъп въпрос, ама ще питам- Embarassed
В линка, който е даден към сп."Пудриера" с всички дни и часове на лунната диета, не ставя ясно дали тези часове се остнасят именно за 2006 г., а в началото на статията пише, че публикацията е от 2005 г. Та питането ми е-
Тези дати и часове са за 2006 г., нали?! newsm78

# 74
  • Мнения: 191
определено са за 2006г. ако погледнеш преди самата дата пише СРЯДА 9 АВГУСТ миналата година 9-ти не е бил в сряда!

# 75
  • Мнения: 2 631
Елементарно, Уотсън!  doh Ама, кой да се замисли! Embarassed
Мерси, nadia_krisi ! Flowers Bouquet

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз да се допохваля, още едно кило е заминало по данни от тази сутрин. Стават общо два килограма  Grinning

# 77
  • Мнения: 432
Момичета,адски съм доволна-2кг.Невярвах,че ще има ефект.Хайде до другата сряда Peace

Общи условия

Активация на акаунт