В дилема съм - Хотел "Лайт" или "Абир" - Велинград

  • 3 304
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
В дилема съм! Thinking Thinking  Tired
Оказа се,че тази година с мъжа ми няма да може да почиваме повече от 4 дни /3 нощувки/. И понеже сме от Пловдив решихме, че няма смисъл да ходим до морето за толкова кратко време.  newsm78 newsm78 newsm78 Тогава реших: ВЕЛИНГРАД ! Добре, обаче къде точно? порових в нет-а и ми харесаха 2 хотела - "Лайт" и "Абир", които имат свободни места за търсеното от мен време и дати.  Перфектно изглеждат в нет-а. Ама аз изобщо не съм ходила във Велинград...
Всичко дотук горе-долу ОК, обаче.......  Thinking newsm78 newsm78 newsm78
КОЙ ОТ ДВАТА ДА ИЗБЕРА??? newsm78 newsm78 newsm78
Моля ви, някой ако е ходил в някои от тези хотели споделете!   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря, момичета предварително!

# 1
  • Мнения: 998
И аз стягам куфари за там.Имаме резервация за х-л Лайт. Не сме ходили досега.Ще следя темата с интерес Peace

# 2
  • Мнения: 1 047
Здравейте!
Не съм ходил в посочените хотели,но бих избрал Лайт.
Преди 3 седмици ходихме до Велинград и аз рових в нета,та Лайт ми хареса.Другия не съм го чувал.
Ние бяхме в Рич.Като изключим малкото шезлонги около басейна,другото беше 6-ица.
Непременно отидете в механа"Омар",но не пропускайте да си направите резервация! Това е механата на Рич.Беше ни много хубаво там.
Весело изкарване Ви желая и после разкажете как е било,нали?  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 6 521
И аз съм за Лайт (единствената забележка е , че му е малък басейна), а в механа Омар сме посрещали нова година - добра е  Peace

# 4
  • Мнения: 888
Щом ще е един от двата-Лайт  Peace
А иначе ние ходим на Двореца-много е готино там а няма голяма разлика в цената на нощувките.

# 5
  • Мнения: 1 937
Аз не бих ви препоръчала нито един от двата....

Но за пореден път, в подобна тема...зависи кой, какво търси....

# 6
  • Мнения: 193
днес дилемата ми беше решена много бързо! newsm78 newsm78 newsm78
оказа се, че "Лайт" е свободен само за едната нощувка за съжаление. така че.....
хотел "Абир" ние идвамеееееее  car003  grinning039
като се върнем ще ви разкажа! lalalala

# 7
  • Мнения: 60
И  Partyаз искам информация за Велин град.
Да е подходящо за деца

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Ние днес се върнахаме от Велинград - в крайна сметка след грандиозно чудене и избиране се спряхме на хотел Олимп - изключително съм доволна! Хотелът е просторен, тих - недостатък е, че няма детска площадка, но Мартин и без друго не излезе от басейна. Персоналът е любезен, обслужването - много добро, храната - вкусна, закуската - изобилна, непрекъснато зареждаха, басейна - чист и много топъл. Абир е в центъра на града, част от него се достроява, вътре не знам как е, Рич изглеждаше добре, но също е на шумно място, там има детска площадка и парк в близост, от обслужването - поне на лоби бара - не съм доволна. Велинград за съжаление с нищо не ме впечатли - жалко, че такъв потенциал има в града, а е в такова лошо състояние Confused - стари и недовършени строежи навсякъде, почти никакви заведения извън хотелите, лоша инфраструктура, няма магазини, няма поддържани паркове, където да се разходиш...Ние основно обикаляхме - Доспат, Батак - природата е чудна, въздухът разкошен, изобщо Родопите са магия - непременно ще се върнем, защото успяхме да видим твърде малко.

# 9
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
а цени на нощувка в тези хотели?

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
ОЛИМП е по-  добър, дори и от ДВОРЕЦА. Ние ходим само там. Басейнът е много хубав.

# 11
# 12
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
благодаря Зоя Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 193
за нищо! всеки случай сайта на "Лайт" са го изпипали доста добре. Браво!  bouquet

# 14
  • Мнения: 9
Олимп няма външен басейн, на Лайт басейна е малък. През лятото - Двореца или Велина

Общи условия

Активация на акаунт