С какъв дневен крем да сменя Eucerin-ския

  • 1 455
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
.....  По принцип ако ти харесва продукта, който ползваш не е нужно да го сменяш.
Тук (във форума) съм чела, че е хубаво да се сменят, за да не привиква кожата  newsm78
Къде е истината? Ако може да не се сменя, пак бих си взела на Eucerin  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 713
Значи препоръчвате:

1. Виши -Hidro Mat SPF 20
2. Виши-термал фикс 1
3. Рок кремчето с жълтата капачка

Аз се изказах за Авен, ама ми е малко мазно май като се замисля.  newsm78 Момичета, кое от горните е за смесен тип кожа?

И още:
Какво ви е мнението за Нормадерм на Виши? Имат ли фактор и за какъв тип кожа са?

 Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 1 313
Момичета, кое от горните е за смесен тип кожа?

И още:
Какво ви е мнението за Нормадерм на Виши? Имат ли фактор и за какъв тип кожа са?

  Аз съм със смесена кожа. На Виши с фактора крема ми понася добре, изобщо не ми е мазен и тежък. На Рок е малко по-тежък като усещане, но не мазнее изобщо и също е за смесена кожа, но не си спомням името, защото не разбирам френски Blush Но е във форма на леко сплескана тубичка с жълта капачка. 40мл.
   Нормадерм не съм ползвала, защото нямат фактор, а за мен това е много важно.

# 18
  • Мнения: 1 986
  Продуктите от серията Normaderm на Виши са за нормална и смесена кожа-много са добри,ползвала съм и съм доволна Peace
   Между другото,козметиката на ROC е за по-зряла кожа-имайте го предвид Wink

# 19
  • Мнения: 550
нормадерм е за проблемна кожа, няма фактор, аз много го харесвам, но мисля, че ако нямаш проблемна кожа е добре да си избереш друг.  една приятелка горещо ми препоръча един крем "dermophil- soim d'eau". едното е фирмата, другото името на крема, но кое кое е? някой ползвал ли го е?
иначе това за смяната на крема, хмммм, не знам, дали е така наистина?

# 20
  • София
  • Мнения: 9 452
В момента ползвам като дневен крем Hydro-Protect Matt LSF 15 на Eucerin. Кожата ми го понася чудесно!
Моля, препоръчайте ми подобен! Може и с по-нисък фактор.
А zащо не си вzемеш тоzи път флуида?? Thinking

# 21
  • Мнения: 4 358
В момента ползвам като дневен крем Hydro-Protect Matt LSF 15 на Eucerin. Кожата ми го понася чудесно!
Моля, препоръчайте ми подобен! Може и с по-нисък фактор.
А zащо не си вzемеш тоzи път флуида?? Thinking
То това дето го ползвам не е ли точно флуида?  Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 9 452
А zащо не си вzемеш тоzи път флуида?? Thinking
То това дето го ползвам не е ли точно флуида?  Embarassed[/quote]
Ъъъъъ, Crazy май много съм бърzала вчера, като съм го писала това. Laughing[/quote]
Ох, а бе всyщност си мислех, че си на крема и zатова ти препоръчах флудиа. А сега се сетих, че то всъщност Матт е флуида. Crazy Joy
Аz лично съм полzвала кремчето, но то е по_zа zимата. Wink

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 11:47 от kopche

# 23
  • Мнения: 4 358
Копче, а ти какво мислиш за смяната на крема?

# 24
  • София
  • Мнения: 9 452
О, няма никакъв проблем. Не мога да си представя да полzвам само един и същи крем. Stop
С удоволствие пробвам нови. Досега само веднъж съм полzвала 2х един и същи крем. Wink

# 25
  • Мнения: 1 313
   Между другото,козметиката на ROC е за по-зряла кожа-имайте го предвид Wink

 Аз не мисля така. До колкото знам имат и серии за по-зряла кожа, но имат и серия с леки хидратиращи кремчета, каквото е това с жълтата капачака. Освен него има още няколко. Изобщо повечето марки от "медицинската" козметика имат такива серии, така че човек има с какво да експериментира Wink

Общи условия

Активация на акаунт