Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте! Имам доста чувствителна кожа, която често реагира на много типове козметика(аб, фдт, обикновени коректори). От известно време се опитвам да прикрия тъмните кръгове под очите, но каквото и да приложа предизвиква смъдене и сълзене. Имате ли някакви предложения за коректор, който да се използва за конкретния случай?мерси  Embarassed
Цитирай

Пробвай да прикриваш сенките с някой медицински фон дьо тен,на Виши,Авен.
Цитирай

София

И аз съм с доста чуствителна кожа... миналата седмица пробвах ФДТна на Авен, но кожата ми реагира отрицатено на момента  Sick
От Виши също не съм доволна....
Мисля че си е до кожа, отиди в някоя аптека и пробвай наличните ФДТни, кожата ти сама ще си покаже!
Аз ползвам няколко ФДТна с които нямам проблем. Муса на Люмене, муса на Ейвън и един на Буржуа(течен ФДТ в туба, най-лекия им вариант, с много заплетено име е  Embarassed)
Цитирай

вече в собствен дом

Само медицинска козметика Peace
Цитирай

под звездите

Много е индивидуално, на мен ми щипе и ми сълзят очите дори и от някои от медицинските козметики. Все пак съм много доволна от Soin d eau- само, че много трудно го намирам, в Ямбол го има само на едно място- около 30 лв. е за около очите, долу горе толкова струва и дневния крем-те дори не се водят за чувствителна кожа, а за реактивна . Така, че може и на други фирми да има за реактивна кожа
Цитирай
Козметиката на МARY KAY, фон-до-тен се подбира по тип и тен на кожата. http://marykaybg.appee.com
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.