Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 164 отговора

София, Младост 4

Идеята за тази тема ми дойде като се усетих, че само търся и разпитвам за дечица, които ще тръгват от септември на ясла. Сякаш ми олеква, като разбера, че има и други деца, които ще са на ясла, че това е съвсем нормално и естествено. А и се надявам да се запознаем с дечица, които ще са в нашата ясла. Видях и други мами да подпитват из темите има ли някой в тяхното ОДЗ.
Та...
Вивияна ще тръгва на 04.09 в яслата на 56 ОДЗ в Младост3. Стискайте ни палци, ама много силно, защото досега на повече от 2 метра тя не се отдела от мен Sad Crazy Shocked
Цитирай

Wonderland

Ами ето ни и нас , от 2 дена сме на ясла засега за по 1.30 го оставям,да видим кога ще свикне.
Цитирай

София

И аз се записвм в темичката. Моят син ходи по два часа за сега и изключително трудно се адаптира. Да видим как ще продължи..
Andreana, виждам че си от Стара Загора, в коя ясла ходите?
Цитирай

Sofia

Ради е от 1ви август на ясла. Досега само я хвалят госпожите колко е послушна (за разлика от къщи), но днес ревна, като я оставяхме. Довечера обаче сигурно няма да мога да я откъсна от люлките Crazy
Цитирай

И Йоана най-рано на 11 Септември тръгва. Тогава ще е на 2г.2м.
Цитирай

София

Божидар евентуално от 01.09. тръгва на ясла в Западен парк - ясла 48
Много е общителен и не е много привързан към мен, но това не ме успокоява. Направо ми се къса сърцето  Crying or Very sad Дали съм само аз така ?
Цитирай

Ето ни и нас.И ние тръгваме на ясла от септември още не знаем от коя дата - просто не сме решили.И ще бъдем на 1 г 5 м. Very Happy Досега сме се гледали и не знаем как ще бъде защото не признава други хора освен мама,баба,дядо и тати.Точно в този ред.Записахме се и не бяхме решили дали ще ходим,но сега ще пробваме.  bouquet
Цитирай

София

Вени ще тръгне на ясла от септември, в 40 ОДЗ "Жар птица" в "Красна поляна". Нямам представа как ще му понесе, но плюса при нас е, че яслата ни е зад блока и той е свикнал да си играе в двора и, та обстановката до някъде ще му е позната. Има ли други в нашта ясла/градина?
Цитирай
Ирка може би ще тръгне на ясла от началото на септември или от 1-и октомври в Ежко Бежко или 17 ЦДГ, обещаха да ни вземат и на двете места, но още не сме решили твърдо кое да изберем  Embarassed
Много ми е свито сърцето как ще се оправя моята принцеса, а и те как ще се опрявят с нея, че не е от лесните и послушните  Crazy
Цитирай

USA

Сина ми тръгва в края на август. Ще ходи по 2 дни в седмицата от 8 до 14:30. Надявам се, че ще се адаптира лесно и, че ще му хареса   Peace
Цитирай

София

Светльо също тръгва на ясла от 1октомври и мен ме естрах как ще свикнем и аз и той:)
Цитирай

И ние се надяваме да тръгнеме септември, даже почти нямаме друг избор  Crying or Very sad понеже имаме уговорка да ни гледа БАБА до края на септември, макар че за сега няма особена светлина в тунела да ни вземат от септември, но .... се надяваме  Hug

Стискаме палци за едната детска ясла (на Белмекен, ама сега й забравих номера newsm78), където съм подала документи - там сме 5-та резерва  Mr. Green
Цитирай

Варна,морето,сините вълни.

Калина тръгва от 7 септември за по няколко часа. Яслата е май "Чайка" зад спирка Явор, Варна. Хем ще има кой да я наглежда, защото 2 приятелки на майка ми работят там, хем ми е едно такова мъчно. Колкото и в трудна възраст да е и да и крещя през ден, предпочитам да можех да я гледам до 3 годишна. Ама трябва да си търся работа, че след ремонта съвсем ще го окъсаме. Confused
Цитирай

Анелия тръгва от края на август.Малко извън темата,но не разбрах кърпичките,които искат хавлиени ли да са,или памучни. newsm78И то 10-15 броя.Само разбрх че трябва да са бели,с размер 30см..На вас искат ли ви такива? Rolling Eyes
Цитирай

София

И моят син е записан в 17 ОДЗ, Младост 1. Но нещо не съм доволна. Пробвах го март, април и май. За 3 месеца му се събират 15 дни ходене. На всеки 5 дни се разболяваше, заразяваше и малката....ужас. Сега, септември, ще пробвам да го запиша в 1-ва група на градината. Ако успея ще го пусна там, ако не пак ще пробваме яслата.
Краси 76, на нас ни искаха 2 кърпи за лице - детски.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 164 отговора