Как се изневерява

  • 10 217
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 672
много се изписа за изневярата, та реших да седнем и да изумуваме "По какво си личи , че има изневяра?" Все пишем за нея , а какво влагаме?

Според мен , това което би ме усъмнило :
- не иска да правим секс както преди /като честота/
- закъснява от работа ,от известен период насам
- не иска вече да излизаме , да ходим някъде заедно
- липсват пари, за които не дава обяснения/ или са несмислени
-тел.звъни- крие се като говори, говори шепнешком
- намирам следи от червило/ парфюм, бележки - ако още така се прави
 newsm78 друго не се сещам за момента , затова вие допълвайте. Wink

Така тази тема ще даде отговори на 5 подобни

# 1
  • Мнения: 1 451
Цитат
не иска да правим секс както преди /като честота/

Може дори да почне по-често.

Цитат
закъснява от работа ,от известен период насам

Почти всяка икономическа дейност се характеризира с цикличност. Нищо е пречи в момента наистина периода да е такъв.

Цитат
не иска вече да излизаме , да ходим някъде заедно

Дали не си го ядосала нещо? Я помисли  Wink


Цитат
липсват пари, за които не дава обяснения/ или са несмислени

Решил е да те изненада със скъп подарък или почивка в чужбина  Sunglasses

Цитат
тел.звъни- крие се като говори, говори шепнешком

Част от изненадата Wink

Цитат
намирам следи от червило/ парфюм

Абе жена, какво толкоз оглеждаш, хвърляй ги в пералнята без да му мислиш толкова  Simple Smile

Цитат
бележки - ако още така се прави

Тука го хвана вече, евалата ако си носи любовни писма по джобовете, много е вътре значи, ще се развеждате  Rolling Eyes




# 2
  • Мнения: 600
е, т'ва е, svil, мъжете се разбират един друг най-добре. аз си правя извода, че няма смисъл да се ловим един друг. кой каквотот има - да върши. сори за офф-а Hug

# 3
  • Мнения: 1 451
Знаеш го онова за доверието нали. Трябва да си имаме доверие, иначе ше се изловим  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 819
много се изписа за изневярата, та реших да седнем и да изумуваме "По какво си личи , че има изневяра?" Все пишем за нея , а какво влагаме?

Според мен , това което би ме усъмнило :
- не иска да правим секс както преди /като честота/
- закъснява от работа ,от известен период насам
- не иска вече да излизаме , да ходим някъде заедно
- липсват пари, за които не дава обяснения/ или са несмислени
-тел.звъни- крие се като говори, говори шепнешком
- намирам следи от червило/ парфюм, бележки - ако още така се прави
 newsm78 друго не се сещам за момента , затова вие допълвайте. Wink

Така тази тема ще даде отговори на 5 подобни

Ако тези признаци са налице, значи изобщо не му пука дали жена му ще разбере!

# 5
  • Мнения: 2 495
Svil е прав за секса-можете да го правите даже и по-често.Аз също бих добавила-станал е мълчалив, потаен, нещо го тревожи Peace

# 6
  • Мнения: 428
От лични наблюдения върху хората около мен - понякога няма никакви признаци за изневяра, и все пак тя е факт.

За това съм на мнение, че всичко си е до желание, ако човек реши да изневери ще го направи а ако е и по-внимателен половинката му/и може хич и да не заподозре.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Абе, има мъже, дето така хлътват с двата крака, че не им пука ще се разбере ли няма ли...Даже може тайно да се надяват точно на това...
Има и такива, дето са на другата крайност...познавам такъв екземпляр - толкова е ловък и изкусен, че на жена му и през ум не й минава к,ви ги върши...Тъй че, гаранция няма...

# 8
  • Мнения: 260
Един познат разправяше, че след като е ходил по чуждо, и след като се прибере, жена му го пита:
- Къде беше?
- Ходих по жени.
И тя започва да се смее и да казва:
- Пак се бъзикаш!
Ако започна да увъртам става много съмнително.
Понякога истината, казана на майтап е най-сигурния начин да се измъкнеш от неприятна ситуация
Ако пък има и малко подробности - никой не вярва.
Разбира се това си зависи от характера на човека, и честотата на "майтапите"!!!

# 9
  • Мнения: 490
Откъде да си купя пистолет и да се гръмна най-накрая!

# 10
  • Мнения: 1 451
Откъде да си купя пистолет и да се гръмна най-накрая!

Това пък защо?

# 11
  • Мнения: 490
Откъде да си купя пистолет и да се гръмна най-накрая!

Това пък защо?



Защо? Защото ми писна да попадам все на такива истории -имам чувството,че хората нямат друга по-смислена работа освен да се нараняват, обвиняват сякаш сме вечни във тая шибана вселена! #2gunfire


Ако може и мълния да ме удари за по-сигурно!

# 12
  • Мнения: 5 103
А бе омръзна ми с тези изневери бре, всеки следи всеки, някакво дебнене , страх .
Ох за пореден път този, който дебне и ревнува НЕ УВАЖА СЕБЕ СИ И СЕ УНИЖАВА според мен.

# 13
  • Мнения: 61
свободата дава повече отговорност в една връзка от колкото " синджира "

а и ако жена / мъж реши да установи дали партньора му изневерява винаги може. Ако обаче е параноик/чка на тази тема е вече лошо ;/
и малко в тон с темата,

Уважаеми колеги,

Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.
От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.
Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва, че не ги познавам.
Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.
Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?

# 14
  • Мнения: 260
Откъде да си купя пистолет и да се гръмна най-накрая!

Това пък защо?



Защо? Защото ми писна да попадам все на такива истории -имам чувството,че хората нямат друга по-смислена работа освен да се нараняват, обвиняват сякаш сме вечни във тая шибана вселена! #2gunfire


Ако може и мълния да ме удари за по-сигурно!

Статистически погледнато, вероятността да те удари мълния докато седиш пред PCто е равна на нула. Вземи се поразходи малко, може и да ти излезе късмета. Ама и за това трябват дебели връзки и не се случва с всеки.  Шегув, шегув - майтапя се .
За много хора това е солта на живота, по точно захарта с която си подслаждат живота.

А бе омръзна ми с тези изневери бре, всеки следи всеки, някакво дебнене , страх .
Ох за пореден път този, който дебне и ревнува НЕ УВАЖА СЕБЕ СИ И СЕ УНИЖАВА според мен.

Сигурно знаеш коя е "най старата професия", от това време датират и изневерите и ревността. Едва ли скоро ще изчезнат тези неща, поне докато сме живи ще ги има, а сигурно и доста след това. Хората са такива, каквито са,  и всеки отговаря сам за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт