Конкурс Мини мис и Мини мистър

  • 6 390
  • 28
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 220
по нашата кабеларка оня ден гледах нещо което ме отврати-не че го виждам за първи път но сега го възприемам по друг начин през очита на майка.
конкурси за красота за малки деца, които се кълчат по някаква сцена под възгласите на родителите си.5-годишни момичета въртят дупета на токчета и с грим с номерца на гърдите, като състезателни коне... Shocked
най - накрая ги облякоха-момичетата в рокли тип Барби, момчетата в костюми и ги класираха.
защо трябва да се делят децата на хубави и по-малко хубави?и значи ли,че тези дето не се явяват по конкурси не са красиви и защо още от малки да им насаждаме комплекси!?? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 622
по нашата кабеларка оня ден гледах нещо което ме отврати-не че го виждам за първи път но сега го възприемам по друг начин през очита на майка.
конкурси за красота за малки деца, които се кълчат по някаква сцена под възгласите на родителите си.5-годишни момичета въртят дупета на токчета и с грим с номерца на гърдите, като състезателни коне... Shocked
най - накрая ги облякоха-момичетата в рокли тип Барби, момчетата в костюми и ги класираха.
защо трябва да се делят децата на хубави и по-малко хубави?и значи ли,че тези дето не се явяват по конкурси не са красиви и защо още от малки да им насаждаме комплекси!?? newsm78

Подкрепям. Всякакъв подобен род конкурси са абсурдно нещо  hahaha

И все пак, за всеки влак си има пътници  Wink

# 2
  • Мнения: 7 383
и значи ли,че тези дето не се явяват по конкурси не са красиви и защо още от малки да им насаждаме комплекси!?? newsm78
Значи със сигурност,че родителите им са по-умни  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 5 103
Родителите са за бой. #Cussing out

# 4
  • Мнения: 525
Така децата могат да започнат да пренебрегват приятелите си по простата причина, че вече се мислят за найййййй.

# 5
  • Мнения: 7 474
Тъпо, а какво ще кажете за "Кой е по, по-най"?  newsm78

# 6
  • Мнения: 9 903
ами то се почва от фотоконкурсите по списанията.

# 7
  • Мнения: 9 683
Тъпо, а какво ще кажете за "Кой е по, по-най"?  newsm78

 Вече скучно предаване със  субективна оценка на представянето на децата. Поне според мен.

# 8
  • Мнения: 8 505
...защо трябва да се делят децата на хубави и по-малко хубави?

Родителите сами са пожелали да заведат децата си там-явно с именно тази цел.
Никога не бих завела детето си на какъвто и да е конкурс,оценяването при който става с "оглед" Crossing Arms

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 220
"Кой е по-..." не съм го гледала никога през живота си, но се радвам,че има хора дето мислят като мен Peace

# 10
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не бих позволила малолетната ми дъщеря да припари до каквото и да е от този сорт
  Naughty
Мнението ми за такива мероприятия е изключително  Sick

# 11
  • Мнения: 1 035
ами ако самото дете иска...  newsm78
аз лично,като бях на 10г мн исках да ме запишат на манекенски курс,но майка ми нямаше време да ме води и взима от там и бях мн разочарована.....цял месец и се сърдих...а всеки ми казваше...."защо не станеш манекенка?имаш и височината и си слабичка,с таз дълга коса и тез зелени очи,няма на4ин да не спе4елиш!".....и аз като се навих,исках та исках...ма не ме огря...все още ме е яд. Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 035
ако детето ми само си избере това занимание,ще я подкрепя безрезервно...стига да не съм заета. Sad
аз по-бих искала да се занимава със стандартни или латиноамерикански танци,а защо не и народни....ако има някакъв талант със сигурност ще го насърча...но не съм против конкурсите за манекени.  Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
и значи ли,че тези дето не се явяват по конкурси не са красиви и защо още от малки да им насаждаме комплекси!?? newsm78
Значи със сигурност,че родителите им са по-умни  Twisted Evil
Абсолютно LaughingГоляма простотия са ми тези конкурси за красота hahaha
Виж, за"По-по-най" имам друго мнение.На мене ми е забавно - хлапетата се радват, а и не ги оценяват по красота, а по талант и смехориите, които разправят GrinningАко изобщо меже да става дума за оценка, защото това не е конкурс, само форматът на предаването е такъв, иначе е по-скоро начин да се позабавляват и те, и семействата им, и зрителите.Накрая май за всички има еднакви подаръци и парче от тортата.Ники обожава да го гледа.Ръкопляска на дечицата и мърмори стихчета под носа си заедно с тях WinkИ златната му рибка е кръстена на бате Енчо hahaha

# 14
  • Мнения: 105
"По-по-най"- пълна глупост, уж избирали децата чрез аплодисменти, ама другия път.

Общи условия

Активация на акаунт