Втора бременност

  • 528
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да попитам: има ли мами с малка разлика между 2 беб4ета?Пред голяма дилема съм и реших да попитам за някое друго мнение по въпроса.Моя бебо е на 9м и разбрах 4е съм бременна, и леко се ошашавих:)

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Теди78,има много такива мами!Разликата между моите деца е три години,но честно да ти кажа каката си беше все още едно голямо бебе като се роди малката.Дано има кой да ти помага,но и да няма-ще се справиш.При нас бабите са далече,идват 2-3 пъти годишно,но винаги сме се справяли.Желая ти лека бременност!Сега изглежда страшно,но като се роди бебо всичко си идва на мястото! Hug

# 2
мерси за окуражаването Peace

# 3
  • Мнения: 1 455
Аз забременях когато малкия направи годинка и много плаках много се страхувах,но откакто родих съм много щастлива.Може би защото малката е толкова кротка и спокойна,че сама се гледа,но въпреки това си ги гледам сама и сякаш съм доста по спокойна сравнение с първия път.На всеки бих препоръчала тази разлика.Имам приятелка която роди трето и разликата между първото и третото е три години.Успех Peace

# 4
  • Мнения: 221
при нас разликата ще бъде почти 2г,без 1 м ,и няма да скрия колко ни е трудно и на нас,но смело напред,всичко се подрежда с повечко органнизация и желание от страна на двамата родители,успех и лека бременност

# 5
трябва да взема решение,мисля че разликата е много малка, но не искам и аборт...... мерси

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
При нас ще е година и 5 месеца (забременях когато каката беше на 8 месеца), всичко беше планирано и желано, знам че няма да е лесно, но по - хубаво от това според мен няма, малка разлика, еднакви интереси, просто децата си вървят заедно, плюсовете са много Simple Smile Разбира се има и минуси, но кога ли ги няма  newsm78 Успех и лека бременност ако решиш че това е изборът   bouquet

# 7
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Мила,напълно разбирам страхът ти.Дъщеря ми беше на 6месеца,когато установих че съм бременна.Беше ми много трудно,но страха ми беше по-голям и махнах бебето.Надявам се да си по-смела от мен.Желая ти успех,каквото и да решиш.

# 8
  • Мнения: 126
Винаги съм искала да имам поне 2,та дори и 3 деца.Като се замисля,може би за мен няма да има особено значение разликата между едното и другото дете.
Но в случая мъж ми ме гори на клада и за едно,а за второ въобще не говорим!
Моя съвет е да го обсъдите с мъжа ти.Ако той е грижовен баща и ти помага,взима участие в домакинството  и отглеждането на малките сладури - какво ще му е!?
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт