Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Варна

Моля за съвет - ефикасен препарат за домашно почистване на мокет??
Цитирай

София

Вениш?
Поне ние с това перем мокетите у дома, и съм доволна. Сценарий - леген с вода, Вениш, четка, и мъж да търка Smile
Цитирай

London, Sofia

На Сано има един универсален newsm78 Peace
Цитирай

Вениш за килими PeaceЧудесна работа ни свърши
Цитирай

burgas

Е как го ползвате този Вениш? С пяната която прави на мен нищо не ми пере, само ми освежава килима
Цитирай

Е как го ползвате този Вениш? С пяната която прави на мен нищо не ми пере, само ми освежава килима
Виж отзад на опаковката му.Доколкото се сещам се разреждаше така 1 част Вениш към 9 части вода.След което с четка започваш да търкаш по килима или тапицерията.След като позасъхне, се минава с прахосмукачка.Аз лично не съм прала килим, но  миналия месец прах тапицерията и тавана на колата.Преди бяха направо черни от мръсотия и цигари, но след като ги изпрах така светнаха....Много съм доволна Peace
Цитирай

burgas

Ами аз следвам инструкциите, ама нещо не се получава. Ако има някое петно- то колкото и да търкам не излиза.
Цитирай

между град и село

С най- обикновен Test gel и малко прах за пране.Натъркваш килима и оставаш да постои и готово Peace
Цитирай

С Вениш за килими-изпира дори размазана по килима храна.
Цитирай

София

Аз пък ползвам Медикс за килими и мокети. Върши работа и не е толкова скъп като Вениш-а.
Цитирай

Варна

Благодаря ви момичета.. и аз се чудех за Медикс дали върши работа след като е 6 пъти по евтин от Жениш-а, но реших да не рискувам и си взех Вениш..  ще видим какво ще стане след почистването през weekend-a.
Цитирай

Варна

Peace Peace
Цитирай

От Вениш за килими съм най-доволна,не бих го заменила за нищо на света,махала съм него червено вино,лютеница,шоколад,кръв и то на светъл килим и няма помен от петно,но е хубаво веднага да се натърка.
Цитирай

София

Аз ползвам Сано- универсален- става и за килими
Цитирай

София

Вениш Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора