Почистване на килим

  • 7 016
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 096
Моля за съвет - ефикасен препарат за домашно почистване на мокет??

# 1
  • София
  • Мнения: 39 723
Вениш?
Поне ние с това перем мокетите у дома, и съм доволна. Сценарий - леген с вода, Вениш, четка, и мъж да търка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 917
На Сано има един универсален newsm78 Peace

# 3
  • Мнения: 2 495
Вениш за килими PeaceЧудесна работа ни свърши

# 4
  • burgas
  • Мнения: 83
Е как го ползвате този Вениш? С пяната която прави на мен нищо не ми пере, само ми освежава килима

# 5
  • Мнения: 2 495
Е как го ползвате този Вениш? С пяната която прави на мен нищо не ми пере, само ми освежава килима
Виж отзад на опаковката му.Доколкото се сещам се разреждаше така 1 част Вениш към 9 части вода.След което с четка започваш да търкаш по килима или тапицерията.След като позасъхне, се минава с прахосмукачка.Аз лично не съм прала килим, но  миналия месец прах тапицерията и тавана на колата.Преди бяха направо черни от мръсотия и цигари, но след като ги изпрах така светнаха....Много съм доволна Peace

# 6
  • burgas
  • Мнения: 83
Ами аз следвам инструкциите, ама нещо не се получава. Ако има някое петно- то колкото и да търкам не излиза.

# 7
  • между град и село
  • Мнения: 212
   С най- обикновен Test gel и малко прах за пране.Натъркваш килима и оставаш да постои и готово Peace

# 8
  • Мнения: 8 505
С Вениш за килими-изпира дори размазана по килима храна.

# 9
  • София
  • Мнения: 790
Аз пък ползвам Медикс за килими и мокети. Върши работа и не е толкова скъп като Вениш-а.

# 10
  • Мнения: 2 096
Благодаря ви момичета.. и аз се чудех за Медикс дали върши работа след като е 6 пъти по евтин от Жениш-а, но реших да не рискувам и си взех Вениш..  ще видим какво ще стане след почистването през weekend-a.

# 11
# 12
  • Мнения: 388
От Вениш за килими съм най-доволна,не бих го заменила за нищо на света,махала съм него червено вино,лютеница,шоколад,кръв и то на светъл килим и няма помен от петно,но е хубаво веднага да се натърка.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 645
Аз ползвам Сано- универсален- става и за килими

# 14

Общи условия

Активация на акаунт