Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Провокирано от много странното за някои обстоятелство, че други споделят всичко с мъжете си. Едва ли  не, това се счита за аномалия  Laughing

Та, какво бихте казали на приятелка, а бихте премълчали от по-близкия до вас човек? И какво провокира тази "тайнственост"
Цитирай

A darkened mind

Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.
Цитирай

монтана

винаги гледам да споделям с мъжа си за важните работи,но и много пъти съжалявам за това,защото ме дъни пред най-неподходящи хора или ме обвинява за неща,свързани с детето.
Цитирай

Цената на новата дрешка  Love.
Цитирай

Бургас

Нямам тайни от мъжа си Peace
Другото е лицемерие
Цитирай

Някои жени смятат, че е редно да имат тайни от съпрузите си, защото ако се разкрият нацяло пред тях, те щели да загубят интерес.

А как ти се струва от твоята мъжка гледна точка, тази женска измишльотина, в която дори вярват  Very Happy
Цитирай

София

Мисля, мисля, но не се сещам за нещо, което на този етап от отношенията ни да не мога да споделя с мъжа си  newsm78
Цитирай

За цената на някоя дрешка или парфюм4е  Embarassed
Цитирай

Бургас

За цената на някоя дрешка или парфюм4е  Embarassed
Thinking
Цитирай

A darkened mind

А как ти се струва от твоята мъжка гледна точка, тази женска измишльотина, в която дори вярват  Very Happy

Глупост, честно казано.
Цитирай

Ancona-Italia

Не бих споделила !!!
Ами на този етап споделям всичко без задръжки .
Цитирай

София

Не знам newsm78 Не ми хрумва в момента каква би била тая огромна тайна.
Но не съм съгласна, че приятелството между жени непременно трябва да означава споделяне на супер тайни неща. За мен поне не означава това, ама хич  Crossing Arms

Всъщност едва ли бих споделила, че съм се на...ла с някого, но още по-малко пък бих споделила това с приятелка  Thinking
Цитирай

София

Ми знам ли, някоя глупост, която би го разстроила. Не говоря за изневери, още не ми се е случвало.
Цитирай

Единствено не обсъждам с него свекър ми и свекърва ми.
Цитирай

London, Sofia

Не знам newsm78 Не ми хрумва в момента каква би била тая огромна тайна.
Но не съм съгласна, че приятелството между жени непременно трябва да означава споделяне на супер тайни неща. За мен поне не означава това, ама хич  Crossing Arms

Peace
Не мисля, че с някой споделям ВСИЧКО. Имам си само МОИ мисли например и не виждам смисъл друг да ги знае Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора