Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 авг. 2006, 00:58 ч.

СънуВАХ змИИ ...

• 15 049
  • 13
  •   1
Отговори
Снощи сънувах змии Sick....мен доста ме е страх...но да кажа за съня  Wink

Бях на едно отдалечено място и един познат ми каза за да видя майка ми (може би съня е продиктуван, че вчера резервирах най-накрая самолетните билети за Бг и вече знам, че скоро ще видя майка ми Hug) трябва да пусне змиите и аз склоних.
Лазеха по цялото ми тяло, а аз не смеех да си отворя очите...исках да се събудя, но не можех  Tired
Днес ми е едно такова криво....все змии ми се привиждат  ooooh!

Някой може ли да ми каже какво означава това newsm78

# 1
  • Stara Zagora, Bulgaria
Змия
- отровна | пази се от клевета.
- че те ухапе | кредиторите ти ще те поставят в лошо положение.
- увила се е около теб | голямо премеждие ще те сполети.
- увита на кълбо | неприятности.
- пипаш или докосваш | ще те съблазни някой.
- гони те и не те настига | ще се отървеш от една неприатност.Змия - ако те гони змия - много враговеимаш. Ако те полази - вещае болест и ядове. Ако я убиеш - ще победиш твой враг.

# 2
# 3
Благодаря ти мама Мишка   bouquet

# 4
Дидка, да не са ти носели закуска леглото и да е престояла там някоя и друга троха? Защото аз пък така знам, че сънуваш змии, като имаш трохи в леглото.  Simple Smile

# 5
Дидка, да не са ти носели закуска леглото и да е престояла там някоя и друга троха? Защото аз пък така знам, че сънуваш змии, като имаш трохи в леглото.  Simple Smile
Вярно е това, поне на мен ми се е случвало.Дидка, аз знам че ако сънуваш змии, те чакат парииии Laughing

# 6
  • Пловдив

А така, и аз знам същото- че ако са попаднали трохи в леглото ти, сънуваш змии.

# 7
Не се притеснявай  Grinning Аз сънувам змии, обикновено когато ми е студено през нощта, а и освен това - всички лоши неща на сън, обикновено имат хубаво тълкувание. Змии на сън, зная че означават пари.

# 8
Аз сънувах, че съм бременна в 9ти месец и исках да ми планират секциото бързо, за да ходя от 20ти на море.
Какво значи, когато сънуваш, че си бременна?

# 9
На мен пък упорито ми се присънва и то на всеки две седмици кажи речи (голяма напаст), един човек, с когото нямам ама нищо общо сигурно от 6-7 години. Не зная нищо за него, не съм го виждала, чувала, нито някой от обкръжението му - пълна, тотална изолация от въпросния човек, надявам се е жив и здрав, а защо ми се присънва толкова често и то в последната половин година само - не зная. Не се сещам за него и няма за какво да се сещам в будно състояние, не съм обвързана емоционално или по някакъв начин с него или с някакви последствия от познанството ми с него. Защо ми се присънва непрекъснато - някакви идеи? newsm78 Психологическите и теоретичните аспекти на въпроса си ги знам, искам съвсем бабешко тълкувание! Laughing

Дидка, извинявай че така в темичката ти Embarassed

# 10
Диденце, не го мисли мила StopОще само 2 месеца останаха. Hug  bouquet

# 11
ЗМИЯ, ЗМИОРКА   да видиш насън, значи скоро ти предстоят и добри, и лоши събития. Змии в кутия са знак, че някой ще те излъже. Малки змийчета са предупреждение за злобно отношение на близък или колега. Ухапе ли те змия, временно ще се чувстваш физически и психически изтощен. Ако гониш змии, ще имаш разправии с конкурентите и неприятелите си. Змия ако съска срещу тебе, чака те премеждие. Галиш ли змия, ще съблазниш личност от противоположния пол. Змийска отрова ако извличаш насън, ще постигнеш много трудна и желана победа. Свита на кълбо змия е знак за скрити опасности, а змия, захапала опашката си, обещава успех в науката и знанията. Ако с голи ръце уловиш змия, ще надвиеш враг. Ако насън убиеш змия, ще си победител, но няма да се радваш на победите си. Змийска кожа в съня е знак за богатство и тайнствена съдба. Ако жена сънува змия, може скоро да зачене.

МАЙКА си ако сънуваш, ще имаш успех. Ако е след смъртта й, предсказва благополучие и радост. Ако в съня ти майка ти плаче, наяве ти ще се веселиш. Ако сънуваш майка си умряла, значи напразно се тревожиш за нещо. Ако насън говориш с майка си, ще имаш големи успехи и добри постижения в начинанията си. Чужда майка ако сънуваш, ще се сдобиеш с нещо ценно.

Информацията е от тук: http://www.mysticbg.com/content/sunovnik/sunovnik_main.asp  Mr. Green

# 12
ЗМИЯ ако сънуваш-това е лош знак.Вещае неприятности,болести,нови врагове,клюки и клевети по твой адрес.
Ако видиш отровна змия това е знак за нещастие,загуба на доверие и уважение,злоба.
Ако се спуска по те ,грози те голяма опасност.
Змия ако гониш и на можеш да я убиеш,пази се от враговете си-има реална опасност да ти навредят.
Змия ако убиеш,ще осуетиш лошите планове на неприятелите си и ще възтържествуаш над тях.

# 13

А така, и аз знам същото- че ако са попаднали трохи в леглото ти, сънуваш змии.

Това значи, че доста често трябва да си сънувам змии  Tired
Ама не ги сънувам хич.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт