БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОРЕ!

  • 1 606
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте:)
Някои от вас може би си спомнят за моя проблем,който бях споделила преди време тук.А той е,че моето бебенце се роди с вродени криви ходилца(ходилцата бяха така извити,че пръстите на двете крачета сочеха едно срещу друго).След като ни изписаха от родилния дом веднага заведох бебо в Горна баня,като си мислих,че там са най-добрите специалисти за проблема ни.Насочиха ме към д-р Алексиев,който ме увери,че проблема ни ще се реши без операции ,ако реша да му се доверя да лекува бебо по нов метод,който никой не прилагал в България.Тук ще вметна само,че водих бебо и при професор Владимиров,който ми каза,че на детето ще трябва да му се направят няколко операции.И аз реших да се доверя на д-р Алексиев и да видя далище има резултат.Започна се едно лечение с гипсове.Бебо плачеше много и аз след него.Да не говаря как доктора все ни викаше в извън работно време и едва ли не трябваше да се криеме по разни кабинети ,за да може да си получи парите на ръка.Но както и да е-за бебока бих дала и последния си лев.И така два месеца,а крачетата все се възвръщаха.А доктора започна да става все по колеблив в обещанията си.Започнах да се чудя дали не е по-добре да се направят операции,поне да съм сигурна,че ще се оправи.И така докато една вечер сестра ми не намери вп интернет сайт за доктора на когото ще съм благодарна цял живот.Сайта беше направен от родители ,чиито дете беше излекувал.Този доктор с главно"Д",защото той е един страхотен доктор,се казва д-р Живков и работи във Варна в "Св.Анна".Той излекува бебо по един нов метод,който е на проф.Понсети,за който метод д-р Живков дори е лицензиран от професора.Още като погледна крачетата доктор Живков каза ,че е сто процента сигурен,че ще оправи крачетата на бебо без операция.И така и стана-тои ни излекува по този метод за около месец и половина и днес бебо е с крачета като на всяко друго дете.Искам да ви кажа ,че този доктор е страхотен и цял живот ще съм му благодарна,че оправи крачетата на детето ми без многото операции,които професора вГорна баня ми обесняваше,че са неизбежни.Затова сега искам да кажа едно голямо"БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОР ЖИВКОВ".Вие не знаете колко много направихте за мен и моето дете.Вие имате златни ръце.БЛАГОДАРЯ!!!

# 1
  • Мнения: 1 860
 Браво на Доктора! Peace А чисто новите крачета със здраве да си ги ползвате, по много мацки да бягат и всички да ги стигат. Wink Hug

# 2
  • Мнения: 5 183
Браво на този лекар!
Радвай се сега на здраво беб4е и се успокой!   bouquet

# 3
  • Мнения: 476
Какво по-хубаво от това, че има такива хора, прекрасно е, че се случват такива хубави неща... Да ти е живо и здраво детенцето.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Дано да има повече доктори с главно Д, радвам се за вас, дано всичко лошо остане по-бързо зад гърба ви.   bouquet

# 5
  • Мнения: 327
Хубаво е,че ги има още добрите доктори,защото навсякъде гъмжи само от медици търговци!Пожелавам на бебето ти винаги да носи този късмет! Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Няма по-щастлив родител от този, на който децата му са здрави!
Няма по-добър лекар от този, който го наричат Доктор!

От тук насетне нека проблемите останат зад гърба ви и все по-рядко да ви се налага да ходите по лекари.   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 621
Браво на този лекар Peace
А на вас с бебчо пожелавам много много здраве и усмивки Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 255
Дано да има още и повече добри Доктори  Praynig, за да помагат на хората  Peace
А на твойто бебче много здраве, късмет и най-бързите крачета  thumbsup
А на теб повече спокойствие, за да се радваш от сърце на малкото човече  Wink

# 9
  • Мнения: 47 962
Браво на Доктора! Peace А чисто новите крачета със здраве да си ги ползвате, по много мацки да бягат и всички да ги стигат. Wink Hug
много добре казано!да ти е жив и здрав и всичко лош да остане зад вас! Hug

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
По3дравления 3а Доктора   bouquet  bouquet  bouquet
Само най-хубави неща от сега нататьк Hug Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 830
Моляте пиши и в Деца с увреждания... Там често излизат теми на родители с подобни проблеми. Аз съм със същия проблем, но в по-лека степен (на детенце де). Вече сме здравички, слава Богу. Можеш да бъдеш много полезна.
Предварително благодаря.  Hug Hug Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Честити здрави крачета!
Нека извървят най - прекрасните и успешни пътеки в своя живот!
  bouquet

# 13
  • Мнения: 241
Браво за Доктора - дано има повече като него!
Целувки за здравите крачета!!

# 14
  • София
  • Мнения: 7 019
Браво на добрия Доктор! Браво на теб, че го написа тук, за да върнеш вярата ни , че все още има български ДОКТОРИ. Да ти е живо и здраво детенцето.

Общи условия

Активация на акаунт