Нормална ли е тази цена?

  • 5 075
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 394
брей, че много взима тоз дядо,бе! С лупа ли го търсихте Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 858
направо си е дядо,който ни препоръчаха.

Е на тоз дето ти го препоръчал му се ядосвай!  Laughing

Киса много добър съвет си дала! Карчева аз бих ти препоръчала същото. Сърди се на тоя дето ти го е препоръчал! Колкото до това ,че не си проверила предварително как върви услугата (като цена) ми то ако тръгнеш всичко да проверяваш за да не се прецакаш колко нерви ще изгубиш?! А на дядката пак много пари си му дала.

# 47
  • Мнения: 2 759
   Самото свързване (и развързване) си го правя самичка - даже и мъже не занимавам.. Правя го 1-2 пъти годишно, когато чистя филтрите. За да я монтираме обаче разбихме 35-40 см тухлена стена, която нямаше как без Хилти да се разбие, шкафове и т.н.т.. Но да чукам на дърво -не даваме пари за майстори, всичко си правим сами. Обаче си мисля, че може 100 лв да са нормална цена, ако човека е подготвял нещата и за мивката или е правил и някакви други неща... Знам ли  newsm78

# 48
  • Мнения: 6 039
Нашата е Whirpool, в магазина никой нищо не каза, добре че прочетохме гаранцията. Монтажът беше безплатен.

за да "тече" гаранцията на нова пералня, се изисква монтаж от оторизиран сервиз, съответно техник. иначе гаранция - Йок  Naughty Naughty Naughty!!!

Не е вярно! Зависи от марката предполагам, защото скоро си купихме пералня Горение, и на гаранционната карта изрично е написано, че монтажът е желателен, но НЕ задължителен, за да е валидна гаранцията. Задължителен е само за газовите уреди. Така потвърдиха и в магазина, откъдето я купихме.

# 49
  • Мнения: 4 546
е аз вече предпочитам да викам майстор за почти всяко нещо, въпреки, че вече ми писна от майстори  Close
скоро приключихме ремонт и мъжо понеже от почти нищо не разбира ходи да гледа след майсторите кое- как е направено. и аз го окуражавах, викам си поне за по-простичките неща да се научи да не викаме човек за всяка дреболия. е да, ама мъжото след абсолютно всеки майстор развали по нещо  Rolling Eyes
преди 1-2 седмици мъжо свърза мивката в кухнята аз му казвам - тече бе човек, ще мухляса шкафът. той се сърди, нищо не съм разбирала, конденз било  Shocked да, ама шкафът наистина подгизна, а кухнята ни няма и месец от както е монтирана  Close направо извиках човек вече. майсторът сложи малко калчища за уплътнение и ни взе 10лв. 10лв за това ми се струват много, но не го направих на въпрос. далеч по-скъпо щеше да излезе да сменяем шкафа  Tired

# 50
  • Мнения: 1 028
Той дъртия затуй е искал 2 дни да работи,щото иначе ще кажеш"ми той дойде за 2 часа направи 2 дупки и ми взе 100 лв",пък той ще каже"Ооо аз два дни подред ходя там да работя и се мъча като грешен дявол .." и видиш ли цената според него си е най-нормална.
Цитат
за да "тече" гаранцията на нова пералня, се изисква монтаж от оторизиран сервиз, съответно техник. иначе гаранция - Йок  Naughty Naughty Naughty!!!

Не е вярно! Зависи от марката предполагам, защото скоро си купихме пералня Горение, и на гаранционната карта изрично е написано, че монтажът е желателен, но НЕ задължителен, за да е валидна гаранцията. Задължителен е само за газовите уреди. Така потвърдиха и в магазина, откъдето я купихме.
Нас така се мъчиха да ни изнудват за СД-то за колата,при положение,че мъжа ми е техник ще им даде 15лв за поставяне,още повече,че на мястото на новия слагаме почти същия само,че с повече екстри/MP3,USB,слот за карта../

# 51
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 722
Истината е една: Първо се прави проучване, а после се намира майстора! Та ако ни беше питала преди да дойде дядката, щеше да е друго, а то сеге .. след дъжд качулка!! newsm78

# 52
  • Мнения: 2 309
АбсолЮтно не е редовна тази цена.

# 53
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 722
 Не само е нередовна, ами е завишена в пъти!!!! Ама кой да пита???? newsm78

# 54
  • Мнения: 3 886
Вчера извикахме майстор да ни свърже новата пералня,един възрастен,абе направо си е дядо,който ни препоръчаха.Дойде човека и каза,че ще струва 100лв.Пробил е дупка в стената на банята,където е чешмата и от другата страна ще се пада кухнята,където е изкарал някакви тръби.Не пожела да завърши свързването на пералнята и каза,че утре т.е. днес ще довърши.При моя приятелка случайно вчера е бил техният техник за пералнята и я накарах да попита каква цена взима той за свързване на пералнята,като му е обяснила за пробиването на стената и т.н.,и човека казал,че взима 25лв Shocked и се шокирал от сумата 100лв,която искат от мен.Говорих с мъжа ми и той каза да му дам 20лв за вчерашната работа и да си извикам другия майстор.Сега чакам дядката и ще му поискам обяснение защо иска толкова много пари и най-вероятно ще го пратя да си ходи.Но кажете ми на вас какви суми са ви взимали за тази работа,понеже 100лв ми се струват много,но първоначално се съгласихме,защото нямахме представа колко струва по принцип. Thinking


 ние дадохме 70 ама гола вода за помпата и пак не пере ама сега е в провинцията и няма как да се оплачем

# 55
  • Мнения: 990
В къщи всички тези неща ги прави мъжа ми   remybussi  : и слава богу де ,че при тия цени .... Sick

# 56
  • София
  • Мнения: 5 289
Баси откъде да знам, че трябва да направя проучване за една елементарна услуга doh,не ми е минало през акъла че така може да ни измародерства дядката.Нищо де,имам си една обица на ухото занапред,следващият път ще мина през БГ МАМа като реша да ползвам нечий услуги. smile3521

# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 780
,следващият път ще мина през БГ МАМа като реша да ползвам нечий услуги. smile3521

Ма тука първо трябваше да попиташ бре!  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 5 289
Знам аз,ама мъжо като ми го изтъпанчи майстора рано рано преди да съм си измила очите,нямах време да се сетя за форума. Crazy
а за цената разбрах,след като вече беше започнал да работи Whistling

Общи условия

Активация на акаунт