Фанфари свирят, барабани бият - вече и АПРИЛките пристигат

  • 17 821
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 419
===============================
До сега сме се събрали бременна дружинка включваща (по ред на записване - форматиране предстои  bowuu): Aya (04.04.07), пенелопа (04.04.07), Поспаланка (12.04.07), hristina k (?10.04.07?), ДейзиГ (05.04.07), neci (06.04.07), benitta (02.04.07), Snow-Anna (?15.04.07?), gabi-03 (01.04.07), ivalex (15.04.07), peti_k (15.04.07), Невка, (TBD), hisa (11.04.07), polly_g_bg (11.04.07), tinitita (TBD), ara75 (10.04.07), Filka (03.04.07), jjj (20.04.07), stassy (17.04.04), Илит (16.04.07), liddi77 (20.04.07), zazu1 (23.04.07), Stra4iatela (17.04.07), dari stz (22.04.07), FRutELiA (19.04.07).
Цели:
===============================

Кога ми е термина:
Изчисляване Термин 1
Изчисляване Термин 2
===============================

За лентичките:
Как да сложим лентичка: тук
Видове лентички:тук, тук, тук, тук, или тук.
===============================

Информация за стволовите клетки:
Сайт 1, Сайт 2, Сайт 3
===============================

Вече доста се събрахме за април и е време за наша темичка. Мислех, че няма аз да я пускам, т.к. чаках чак да видим сърчице преди да се зарадвам и да започна да пиша и тук, а обикновено откриват момичетата още като им закъснее и видят положителния тест. Но явно не само мен ме е било страх да се престраша досега  Blush

Очаквам да се съберем много, да си споделяме радости и тревоги и дружно да дочакаме щастливия край и среща с нашите така желани бебчета и не на последно място да станем задружна и приятна група като другите майчета преди нас Heart Eyes

Аз съм Ая, на 28 години и това ми е първа бременност. От година и половина се опитваме и най-накрая стана зачеването. В момента имам в корема две плодни сакчета - едното с вече видян ембрион и сърдечна дейност, другото с удебеление, което е най-вероятно ембриончето, но не се видя добре. Надявам се всичко да е наред и да се развият и двете душички и да се видим и гушнем живот и здраве март-април. По мои изчисления термина ми е 4 април, но лекар не ми е потвърждавал термина досега. Шанса да съм мартенска априлка е мнооого голям, но до там да стигна  Praynig

Хай да се запознаваме, момичета  Hug

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 16:29 от Aya

# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да се бутна и тука. Crazy Честита темичка и да ставате все повече. Да пишете само хубави неща. Успешно бременеене Hug

# 2
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Aya добре дошла в групата на бременеещите Hug.желая ти лека бременност и дано само хубави новини има в вашата теми4ка а и не само.много се радвам 4е ве4е си имаме и априлски мами.другите да идват а да не се спотайват  bouquet

# 3
Много ви е хубава темичката, не се стърпях да се намеся.

Леко бременеене, колежки  Laughing
Колкото се разпишете, толкова че и повече бебчета през Април.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 558
Ая, много се радвам за теб и бебки  Simple Smile, и да ви е на късмет новата темичка

# 5
  • Мнения: 9 990
Ая, да драсна на бързо и аз.
По калкулатор съм за 1 април, но овулацията ми беше по-късно и според видеозона съм 6 г.с./дава ми термин 05.04.2007/Видя се и много хубаво жълто тяло, но не и сърчице.Чакаме го да го видим на 22.08-тогава ми е вторият преглед-до тогава ще се пръсна от притеснение и ако видя, че не издържам-смятам да отида по-рано.
За протокола да се опиша на бързо-на 30 години съм, имам дъщеричка на 3 и половина.Второто ни отне доста време.
Като симптоми-класическите.Лошото е,че корема ми е така подут-че съм си баш като бременна, даже хора, които не са ме виждали скоро ме поздравяват Confused директно, без да питат.
Тези дни тук ще се наводни-толкова много нови момичета с положителни тестове има... Grinning Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 558
Хей пенелопка, а ти къде се покри в Искам бебе, та не съм разбрала  Simple Smile. Силно ти стискам палци и  Hug

# 7
  • Мнения: 333
Честито!!!   smile3525 Страхотно заглавие на темата, Laughing дано и постингите ви са изпълнени само с хубави новинки. Стискам палци всичко да е наред и не се притеснявайте чак толкова, аз също бях много притеснена, но е било излишно. Нашата група всеки ден расти, пожелавам ви го и на вас! Хайде леко бременеене  pregnant и се пазете от настинки, не вдигайте тежко, отдайте се на релакса. Ако има нещо ние сме насреща, можете и да ровите из нашите теми.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 248
 Честито и добре дошли на априлките, а и крайно време беше!!!!  Hug

 Страхотно е, че начало на темата слага именно бъдещо майче на близначета.... Дано да ви е за късмет на всички бъдещи априлски мами, с които се надявам скоро да се изпълни тук!!!   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 146
Много се радвам, че вече има и априлска тема  bouquet
На всички бъдещи мами на сладки априлски бебоци искам да пожелая лека бременност и през пролетта здрави и хубави дечица:hug:

# 10
  • София
  • Мнения: 1 802
Честито момичета!  Heart Eyes Леко бременеене и да изживявате пълноценно и максимално прекрасния период по очакването на априлчетата! Heart Eyes  Ние с по-горно писалата Нуни сме от настоящите Априлки и със сигурно много ще ви досаждаме, ама то от любов  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 391
Еййй, най-после и Априлки 2007! Hug
Аз съм от тазгодишните априлки, връщате ме назад във все още пресните спомени на едни страхотни времена, едни от най-специалните за мен...
Желя ви темичката да се напълни с много бъдещи априлки и заедно да извървите пътя на чудото, което ви предстои Hug

# 12
  • Мнения: 3 405
Тъкмо днес си мислех, че трявба да има и априлска темичка Grinning Здравейте, априлки, добре дошли и леко бременеене Hug

# 13
  • Мнения: 1 147
Момичета честито Heart Eyes леко бременеене и на пролет много сладки бебоци да си гушкате. Аз също като Dan4eto-Kalpazan4e, nuni  и ФилипА съм от тазгодишните априлки (макар че се оказах мартенка, ама по душа съм си априлка Wink)
Пожелавам ви темичката да се напълни с много бъдещи мами и да споделяте прекрасните моменти на този период Hug

# 14
  • Мнения: 992
Честито!  bouquet
Пожелавам ви лека бременност и много приятни моменти в новата темичка. Hug
И аз съм от тазагодишните априлки..... Heart Eyes, ... колко хубави смомени си имаме тук.... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт