Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Наумила съм си да купя на Влади парфюм  newsm78
Виждали ли сте някъде? На коя фирма?
Моя приятелка е купила на сина си (2 год.) парфюмче на Мустела, в комплект с плюшено мече.
В 4-5 аптеки проверих- нямат  Crossing Arms
Предложиха ми само на Чико, едно лосионче- афтършейв  #Crazy(какво определение за бебешки продукт  Shocked Shocked), но не ми хареса много как мирише и не беше спрей,  а за мазане  Crossing Arms
Искам да е спрей- да му пръскам на Влади по дрехите и по косата  Crazy
А, и да споделите ползвате ли някакви ароматизатори(в шкафовете и гардеробите) за дрехите на децата си !
Цитирай

Видин

сигурно няма да ти хареса мнението ми, но аз все пак ще те предупредя, че аерозолите хич не са полезни за вдишване и още повече от бебе  Confused. колкото и детски да се водят, те все пак са направени за да се печелят пари от тях.
По-добрият вариант е да го намажеш с хубаво ухаещо кремче (на Бюбхен крема за лице ухае страхотно) или да му изпереш дрешките с хубав прах. Аз пера със Сано Максима и ти гарантирам, че целият и гардероб ухае на него.

Не си длъжна да се съгласиш с мен разбира се  Very Happy, но просто не се стърпях да ти напиша какво мисля аз по въпроса. Аз не бих парфюмирала дъщеря си на този етап.
Има ли нещо по-хубаво от мириса на бебче  Wink?
Цитирай

Клоран имат тоал.вода.Иначе и аз не съм фен.

А, и да споделите ползвате ли някакви ароматизатори(в шкафовете и гардеробите) за дрехите на децата си !

Не,само омекотител при прането.
Цитирай

в пакостник видях някакъв парфюм май на дисни newsm78
Цитирай

София

В МОЛ София, в парфюмерийния магазин на първия етаж има сектор за детски парфюми, някаква фирма Клое мисля че се казваше, но бяха доста скъпи  40-50 лв.
Цитирай

BE, 2260

Че той сигурно още мирише на бебе, newsm78 за какво ти е да го парфюмираш? Не те разбирам Confused
Цитирай

Sofia

Че той сигурно още мирише на бебе, newsm78 за какво ти е да го парфюмираш? Не те разбирам Confused
А-ха, по-скоро от любопитство  Embarassed
Благодаря за мненията и информацията  Hug

Цитирай

И аз това щях да пища-какво по-хубаво от мириса на едно бебе? Very Happy
Видях някаква реклама на бебешки парфюми в списание"Моето бебе и аз" и се изумих. ShockedНо явно се търсят и за всеки влак си има пътници. Hug
Цитирай

Sofia

На Мустела парфюма е 50 лв.
Не бих парфюмирала детето си, той така хубаво ми ухае сега!
Цитирай

гр.София-Красна поляна

newsm12
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.